WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: WoCh Grześka - up 2013.06.16 WIP Nurgle

Post autor: Fuxiorr »

Fajne! :D Ciekawe jak by wygladała 30 :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Będzie w swoim czasie :wink: .

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nurglici w starym stylu. Jestem za. A ten zielony nie ma za grubego pasma rozjaśniania? Chyba, że spacz-efekt to ja się nie odzywam ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Obawiam się że mnie nie stać na taką piątke.... A Ty masz ich 30 i jesli będą tak wyglądać to spokojnie na auto mozna wymieć, choć mnie by było szkoda figurek #-o

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Niektóre rzeczy liczy się inaczej.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

kubencjusz pisze:Obawiam się że mnie nie stać na taką piątke.... A Ty masz ich 30 i jesli będą tak wyglądać to spokojnie na auto mozna wymieć, choć mnie by było szkoda figurek #-o
Na razie dobijam do 50-tki :mrgreen: .

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

smiejagreg pisze:
kubencjusz pisze:Obawiam się że mnie nie stać na taką piątke.... A Ty masz ich 30 i jesli będą tak wyglądać to spokojnie na auto mozna wymieć, choć mnie by było szkoda figurek #-o
Na razie dobijam do 50-tki :mrgreen: .

Szalony kolekcjoner, gdzie Ty wyłapujesz te modele? :) Malowanie bardzo fajne, zieleń na pancerzach szczególnie mi się podoba.
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

W planach mam 2 minimum 30 osobowe regimenty warriorów. Jeden - Nurgla, zaś drugi - jeszcze się zastanowię. Ciągnie mnie Slaanesh... Tutaj będę musiał się jeszcze zastanowić. Jakoś cała armia nurglowa mnie nie ciągnie, zobaczę jeszcze.

Podobnie ma się rzecz z marauderami pieszymi - figsów metalowych do tej jednostki jest pewnie tyle samo albo i więcej niż warriorów. Może bez wysiwyga, ale na tym akurat mi nie zależy. A figsy starych thugów są naprawdę świetne.
roc3s pisze:
smiejagreg pisze:
kubencjusz pisze:Obawiam się że mnie nie stać na taką piątke.... A Ty masz ich 30 i jesli będą tak wyglądać to spokojnie na auto mozna wymieć, choć mnie by było szkoda figurek #-o
Na razie dobijam do 50-tki :mrgreen: .

Szalony kolekcjoner, gdzie Ty wyłapujesz te modele? :) Malowanie bardzo fajne, zieleń na pancerzach szczególnie mi się podoba.
Szukam wszędzie, gdzie się da. Nie idzie to może w zastraszającym tempie :mrgreen: , ale pomału powiększam zbiór, uzupełniam, wymieniam i się regimenty rozrastają. Myślę, że znalazłoby sie jeszcze paru takich jak ja - nieprawdaż, Karpiu :?: :wink:

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze: Szukam wszędzie, gdzie się da. Nie idzie to może w zastraszającym tempie :mrgreen: , ale pomału powiększam zbiór, uzupełniam, wymieniam i się regimenty rozrastają. Myślę, że znalazłoby sie jeszcze paru takich jak ja - nieprawdaż, Karpiu :?: :wink:
He hmm kto ?? :D

Serio no to sprawa prosta. Wyszukujemy te modele przez zasoby oferowana przez siec WWW i międzynarodowe domy aukcyjne :D Patrz ebay :D

smiejagreg narazie mnie przebiłes w modelach do chaosu ale to tylko dlatego ze szykuje mi sie remont domu i ze zabrałem sie za stare krasnoludy :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

^Karpiu^ pisze:
smiejagreg narazie mnie przebiłes w modelach do chaosu ale to tylko dlatego ze szykuje mi sie remont domu i ze zabrałem sie za stare krasnoludy :D
W tych chyba też będziesz mnie musiał gonić póki co :mrgreen: . Ale ja poprzestaję tylko na starych krasiach i wochu - natomiast Ty chyba jednak nie #-o :mrgreen: :wink: . Co tam jeszcze zbierasz?

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze:
^Karpiu^ pisze:
smiejagreg narazie mnie przebiłes w modelach do chaosu ale to tylko dlatego ze szykuje mi sie remont domu i ze zabrałem sie za stare krasnoludy :D
W tych chyba też będziesz mnie musiał gonić póki co :mrgreen: . Ale ja poprzestaję tylko na starych krasiach i wochu - natomiast Ty chyba jednak nie #-o :mrgreen: :wink: . Co tam jeszcze zbierasz?
Hmm z tego co ostatnio widzialem na półkach to bedzie tak:
WOCH - Main strike FOrcE
BOCH - Support :)
DOCH - Support :)
Dwarfs
Skaven

Chyba tyle tam widziałem na półkach :D

P.s.
W przyszłym miechu herosi na Aktywacji bede malował smoki :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

I to jest dopiero zakręceniec :!: :P .

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

oj tam oj tam :D

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Hmm stare skaveny mmm... kusząca myśl by sobie dozbierać zgrabną armię ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mnie z kolei kusi, żeby zacząć zbierać stare imperium albo Bretę... Ale przy takim wzroście cen starych figsów na ebayu nie wiem, czy nie są to marzenia ściętej głowy. Już chyba raczej będę kończył kompletowanie wochu i krasi :wink: ...

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ale pomyśl tak. Będziesz miał inwestycję lepszą niż obligacje skarbu państwa, a pewne że ich wartość może tylko rosnąć :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tak też na to patrzę. Tylko kasy na inwestycje ciągle brak :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Będziesz musiał w oświadczeniu finansowym napisać- oszczedności- 5k w figurkach.

Mega fajne, oldskull rzadzi.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Coś odwlekam skończenie tej piątki, choć już zostało niewiele... Zacząłem shaggotha, pomału będę jak Cookie monster, ha, ha, ha... Wszystko zaczęte, nic nie skończone :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

To raczej ja powinienem brać przykład z Ciebie a nie Ty ze mnie:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

ODPOWIEDZ