DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13...

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Klops
Falubaz
Posty: 1062

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13.

Post autor: Klops »

Nie mógł być lepszy od mistrzów Polski bo nim jest :P

Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Post autor: Profi »

The Gamblers: GRATULACJE! =D>
Toczek: wielkie THX, bez ciebie byśmy zginęli zasypani wynikami/tabelkami :D.

Jedno małe ale: trochę irytowało, że znalazło się jednak trochę modeli, które zostały dopuszczone do gry pomimo swojego wątpliwego wyglądu (chariot - podstawka z jedną nogą konia i kawałkiem żeber?, czarne modele z poobrywanymi kończynami?) Kurczę, trochę nie fair w stosunku do tych, którzy zarywali nocki, żeby móc zostać dopuszczonym do turnieju :(. Kwestie sprawdzania rosterów już zostawiam ;).

Dobry humor STAFFU i świetnie ogarnięta miejscówka jednak przeważają na korzyść całej imprezy. Było naprawdę fajnie ;).

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

No to chyba mamy zwycięzcę tegorocznej ligi. BRAWO FUREK!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Graty dla topu i dzięki przeciwnikom za fajne i bezstresowe bitewki.

Turniej na przyzwoitym poziomie ale liczę, że kolejne DMP odbędzie się gdzieś w okolicach Warszawy :wink:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Dzięki przeciwnikom za bezstresowe bitewki :D

Ale też mam nadzieje, że DMP za rok będzie gdzie indziej bo ta sala kompletnie nie nadaje sie, żeby w niej grać w lecie...
Nie wiem dlaczego pomimo, że na sali były klimatyzatory nie były one włączone ale temperatura w sali była sporo za duża jak na mój gust, o zapachach nie wspomne...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dzięki za bardzo fajny turniej - dla mojego teamu, dla przeciwnikow, dla organizatorów!
JH2 spadło z wysokiego konia. W ostatniej bitwie, na pierwszym stole, trafilismy promocje - jakis ulepek z graczy z kilku klubów. Niestety, kości byly przeciw nam i zamiast wygrac ten turniej, spadlismy na 8 miejsce.

A tak serio, moje bitwy w skrocie:
Mówiąc klasykiem, dostałem dwie lekcje pokory:
Bitwa z OG Groszka – lekacja pod tytułem” „Nie dawaj orkowi w dramatycznej sytuacji szansy na desperackie akcje, bo je zrobi”. Do 4 tury pozamiatałem Groszkowi wszystko poza klocem Savagy. Wtedy jego Savage zaszarżowali na moich Savagy, których zupełnie niepotrzebnie zbliżyłem. Doszedł na 11+ i zabił mi kloc za ponad 1000pkt. Z dużego zwycięstwa zrobiło się 8:12.

Z krasnalami Kudłatego – bardzo słaba bitwa w moim wykonaniu. Lekcja pod tytułem: "Czasem trzeba poświęcic Trolle, żeby wygrać bitwę". Jedna oblana głupota na Trollach była przyczyną serii bardzo poważnych błedów. Kudłacz wykorzystał te błędy koncertowo i spuścił mi okrutny łomot. Aktualnie, w tym roku, mamy 1:1 w maskach na masterach, ale licze, ze szybko poprawie swój wynik. ;)

Z pozostałych bitew
Z krasiami chaosu Voodoo - Kadaii nie chciał umrzec, co kompletnie zatrzymało mój napór. Straciłem dwoch herosów ze snajperek i troche smietnika. Sam sprzatnalem tylko dwóch khanów. Bez epickich akcji, ale 6:14 oberwałem.

Sam zniszczyłem jedne Dwarfy i Bretke Jagala. Tu przeciwnicy, mimo szczerych chęci, nie mieli nic do powiedzenia. Były to sprawnie przeprowadzone egzekucje.

Gamblersom gratuluje wygranej! Przy czym moimi bohaterami sa JH3, którzy zrobili wszystkim (włacznie ze skladami JH1 i JH2) klasyczne KIK ASS! Brawo!

Królik pisze: liczę, że kolejne DMP odbędzie się gdzieś w okolicach Warszawy :wink:
Łomianki byłyby ok? Kaleson powiedział, ze mogłóby ogarnąć. :)
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 08:41 przez bless, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Przemcio pisze:Dzięki przeciwnikom za bezstresowe bitewki :D

Ale też mam nadzieje, że DMP za rok będzie gdzie indziej bo ta sala kompletnie nie nadaje sie, żeby w niej grać w lecie...
Nie wiem dlaczego pomimo, że na sali były klimatyzatory nie były one włączone ale temperatura w sali była sporo za duża jak na mój gust, o zapachach nie wspomne...

Poczekaj, bo chetnych do organizacji DMP poza Gorzowem nie bylo w ogole, bo kazdy wie ile to obowiazkow.
Na sali bylo cieplo - ale nie przypominam sobie jakiejkolwiek sali latem i mastera, gdzie byl przyjemny chlod.
W Gorzowie bylo jeszcze ok - Baltcon to byl hardcore pare lat temu (Ci co byli to pamietaja).

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 733
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Trzeba pamiętać że to ~180-200 graczy,~90-100 stołów. Taki bazyliszek tylko * 2 :).

Gratulacje dla top 3 :) i top10 Nemezisów ;D (to sobie teraz wszyscy poużywają)
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 09:23 przez SoCiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

Dzięki orgom za super turniej.
Sędziowie mi osobiście byli zbędni, poza jedną sytuacją gdzie o pomoc poprosiliśmy Kudłatego i wszystko zostało ogarnięte momentalnie.
Dzięki wszystkim przeciwnikom za bitwy, szczególnie tym którzy zasadzili mi szybkie maski, pokazując różnicę miedzy kiedyś a teraz;p, za rok się zemszczę!
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Przede wszystkim dzięki teamowi za wspólny występ, fajnie było. 4 miejsce jest chyba jakieś przeklęte dla mnie w tym roku...
4 na ETC, 4 na DMP, 4 w Szczyrku plus dwie kolejne porażki 2 na DMŚ i 2 w Gdańsku...
Mam nadzieję że podobnie jak w przypadku Golonki minie mi kiedyś ta klątwa :wink:

Teamowo poszło nam naprawdę dość fajnie, wygraliśmy wszystkie 5 bitew, niestety za mało żeby wbić do TOP3.

Podziękowania dla moich wszystkich przeciwników za super bitwy, świetnie się bawiłem!
Co do samych bitew - postanowiłem się trochę pobawić, miałem już dość mojego standardu który wałkowałem przez prawie rok, więc postanowiłem wziąć sobie terrorgeja i wampira z 2lvl heaven. Terrorgej nie sprawdził się wcale, heaven też nie bardzo, ale zawsze to nowe doświadczenie :wink:

Co do moich bitew:
1. Nemezis - Dastor DoCh - 12:8 - teamowo 52:48
2. Titan Forge - Lopez DF - 20:0 - teamowo 77:23
3. Nemezis 2 - Kacper WoC - 12:8 - teamowo 51:49
4. Legion - Maciek Paraszczak OK - 3:17 - teamowo 57:43
5. ZKF - Denis SK - 20:0 - teamowo 76:24

Szczególnie dziękuję za bitwę Maćkowi, zemszczę się! :wink:

Gratulacje dla Gamblersów! Chyba zasłużyli! :wink:
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 09:12 przez Szaitis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Andrzej pisze:Widać Rince sam nie mieści się w tej swojej 10ce :p

Im wyżej ktoś zadziera nosa, tym boleśniejszy jest upadek ;)
Jankiel pisze:nie, no przeciez sie zmiescili w top 10 :)
bigpasiak pisze:
Rince pisze: Jesli bedzie dobrze gral, pokaze, ze nie popelnia w bitwach razacych bledow, ktore jednak mu sie zdarzaja cosc czesto pomimo wygranych w 2 masterach, na pewno do kadry sie dostanie.
Musiał by być jeszcze lepszy od "Mistrzów Polski"... a nie czekaj, był... znowu.
Takie slowa od 3ki drombo niespelnionych battlowych ambicji? Lejecie miod na me serce, chlopaki.

Gratki dla Gamblersow. Wykorzystali sytuacje, wygrali z ordinem i zdobyli tytul. Nalezalo im sie. Zdecydowanie kadrowo najmocniejszy sklad.

U nas, coz, nie pyklo. Od 4tej bitwy zaczynalismy parowac zakladajac, ze magowie wybuchaja w 1wszych turach, Guo ginie zanim sie ruszy, a kadaj w 3ciej jest juz przepalony :) Strasznie chlopakom wspolczulem, zwlaszcza Dastorowi, ktory mial najwieksze hardcory w zasadzie w kazdej bitwie :(

Furek, a jak to bylo w bitwie ze Szweniem, bo juz jakies plotki kraza, ze podjechales swoja kawa, vs jego kawa ze smokiem chcac przyjac taka szarze, a potem rzuciles ifke na dwelleresy i zabiles 8+ lorda :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Furek to dziecko szczescia i znowu dokulal tak, zeby wygrac. Tak samo jak z kazdym innym przeciwnikiem na DMP. I w Gdańsku. I w Szczyrku. I w paru innych miejscach też.

Ktos to ostatnio powiedział, całkiem zabawnie zabrzmiało:
Skoro jedynym powodem braku Furka na ETC jest to, że fartem ciagle wygrywa bitwy... to może jednak lepiej go zabrać? Nie robi nam różnicy, czy ETC wygramy fartem czy nie :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

No i gratki dla niego za te wygrane. Ja tylko chcialem sie dowiedziec, jaki byl plan, jesli ta ifka by nie weszla. Bo tu juz w naszej battlowo zgnojonej miescienie jakies straszne plotki kraza.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Takie slowa od 3ki drombo niespelnionych battlowych ambicji? Lejecie miod na me serce, chlopaki.
Prawie, prawie. Swoje battlowe ambicje spełniłem już dawno temu.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

o plany to juz Jurek :)
Propsy dla ekipy, która nocą chciała utopić Adasia Z. Dzielnie walczył i się obronił :)
Mega fajnie sie bawiłem na imprezowych pokojach, fajnie było znów zobaczyc kilka mord.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

Ja tez chcialbym podziekowac za turniej, oraz pogratulowac mojej druzynie i reszcie pudla.

wyniki mielismy zajebiste:

Miscast 72
ZKF 70
Gamblersi (Wojtus) 56
Gamblersi 45
Osma Bila 2 68
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Może dałby flee? ;-) Wszak jest taka opcja w battlu :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Tutajec, wielki respekt za 80 punktow woodami!!! Ile razy grales z wochem ;) ?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

Tylko raz, jeszcze TK, Emp, OnG i DE
Obrazek

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Jak to mówią
You have to be good to be lucky


Pozdrawiam Furiono napinaczy :D

ODPOWIEDZ