STRATEGICON 14.11.2009r. Wrocław, turniej klasy Master

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: STRATEGICON 14.11.2009r. Wrocław, turniej klasy Master

Post autor: Marys »

To ja ci powiem, że grając WE skilla nie potrzeba... bo nie ważne czy go masz czy nie i tak nimi niewiele ugrasz. Taka smutna prawda. Jak się teraz rozchulają nowe szczury to już kompletnie dupa będzie blada. Bo co chcesz zrobić leśniakami na 2 abominacje? Jest tylko jedna rzecz. Kładziesz się i płaczesz.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

jest tylko jedno wyjscie na demony...

co do szczorkow top bez paniki.
z kazdym daje sie rade i wcale tak kiepsko mi nie idzie znowoz...

moj sojusznik to DE i pragne zaznaczyc ze zupelnie inne niz standard turniejowy... brak hydry/bolcow/mengili...
Ostatnio zmieniony 17 lis 2009, o 17:37 przez bigpasiak, łącznie zmieniany 1 raz.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

może jakaś fotorelacja z turnieju???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

Niby jak ją traktowałem?

Jeżeli chcesz powiedzieć że grając WE nie potrzeba skilla to nie komentuje.

Nie gram DE i nie mam około 100 strzałów na turę, w mojej armii jest około 50 strzałów czyli szału nie ma. Ja swojej armii nie wybrałem pod kątem skuteczności, wybrałem bo mi się podoba, sojusznika wybrałem takiego który mi pasował do koncepcji
no offence, po prostu krzyczenie o skillu na zakończenie turnieju jest nie na miejscu,
wybrałeś armie w klimacie i takie jakie lubisz - twój wybór, ja zagrałem w tym sezonie dwa mastery woodami, więc teraz wziąłem sobie coś mocniejszego, chyba nie masz mi tego za złe?
Może organizacja powinna zbanować w zasadach kompozycji sojusz danonów ze wszytkim i w singlu.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Lukaszxx pisze:
Niby jak ją traktowałem?

Jeżeli chcesz powiedzieć że grając WE nie potrzeba skilla to nie komentuje.

Nie gram DE i nie mam około 100 strzałów na turę, w mojej armii jest około 50 strzałów czyli szału nie ma. Ja swojej armii nie wybrałem pod kątem skuteczności, wybrałem bo mi się podoba, sojusznika wybrałem takiego który mi pasował do koncepcji
no offence, po prostu krzyczenie o skillu na zakończenie turnieju jest nie na miejscu,
wybrałeś armie w klimacie i takie jakie lubisz - twój wybór, ja zagrałem w tym sezonie dwa mastery woodami, więc teraz wziąłem sobie coś mocniejszego, chyba nie masz mi tego za złe?
Może organizacja powinna zbanować w zasadach kompozycji sojusz danonów ze wszytkim i w singlu.
być może niewłaściwie zinterpretowałeś moje posty. Od skilla się odżegnywałem, nikomu go nie odmawiałem, narzekałem na monotematyczność - w battlu jest kilkanaście armii ale na turniejach są 2 które się liczą (VC już nie tak bardzo). Jakoś nie wierzę żeby ludzie lecieli na klimat demonów :wink: (przynajmniej nie w takiej ilości).
Ale to i tak jałowe gadanie...

Na singlach dużo radości sprawia mi wygrana z takimi demonami, szczególnie jeżeli właśnie dzięki temu nie wygrywają turnieju :D

Co do abonów - najgorsze jest jego 360 stopni widzenia... to rzeczywiście ciężka dupa, już teraz ze skavenami nie było róźowo, a teraz potaniała piechota i doszło coś takiego, plus jest taki że można już do nich podchodzić(ratlingi nie działają tak strasznie)

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Dla pokerowców - jesteście kolejnymi osobami które przekonały sie że nie trzeba mieć dobrej karty, by zgarniać pule na ALL in
Leżę \:D/ :lol2:

Ja chcę z wami zagrać w pokera :)
Następny master --> B-S, 0,25zł/0,50zł aby za bardzo nie szalec może być? Max. buyin 50zł.
Dajcie znać to przyrządy do gry zagbiorę.

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Spoko turniej, naprawdę udany :) Gratulacje dla zwycięzców oraz dla orgów za organizację ;) Dzięki przeciwnikom za luźne i bezstresowe bitwy, szczególnie dla Śmiecha, Bladego i Gobosa ;) oby takich więcej :)

IMHO test był naprawdę spoko :mrgreen:
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Dla tych co prosili, prz okazji wysłania wyników od razu zrzuciłem ranking armii:

1.DOC/DE
2.DOC/DE
3.DOC/DE
4.OK/LIZ
5.DOC/DE
6.BRE/DF
7.WE/DE
8.DOC/DE
9.DOC/LIZ
10.SK/BRE
11.DOC/HE
12.DOC/EMP
13.DE/LIZ
14.DOC/WOC
15.DE
16.VC/WOC
17.LIZ
18.DOC/SK
19.DE/EMP
20.DOC/DE
21.DOC/DE
22.WE/DE
23.WOC/DE
24.LIZ/WOC
25.DOC/SK
26.OG
27.WE
28.VC
29.DF/OG
30.HE
31.VC
32.DOC/SK
33.HE/DE
34.VC
35.BRE/DF
36.TK
37.DF/DOW
38.LIZ
39.OG/HE
40.VC
41.DE
42.BRE/DF
43.WOC
44.OG/SK
45.VC
46.VC/TK
47.VC/EMP
48.WoC/WE
49.WOC
50.TK

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

to będą jakieś zdjęcia czy proszę na daremnie???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

kamelot pisze:to będą jakieś zdjęcia czy proszę na daremnie???
Będą niebawem.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

OK i lizaki 4 oj trzeba przyciąć ^^

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

smutno z tymi demonami, smutno...

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

po prostu wszyscy najlepsi gracze wzieli demony, bo lizzardy mało kto ma pomalowane :) szczury wyszły tydzień za późno, jednoczesnie topowi gracze VC (Furion,Barb,Szwedow,Holan) się nie pojawili vc-tami.
Dodatkowo pare armi jak TK,HE są słabsze na małe punkty niż duże. Dlatego mieliśmy dominację dwóch a nie pięciu+ armi. Bez paniki. :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Handełku Śmiechu wygrał 13 słownie trzynaście suckoutów na all inie ....
You wonna gamble ?
Na szczęscie Ci co coś kminili zabrali swoje albo więcej :)
Beka na maxa

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

pogra dłużej to odda ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Żaba pisze:
...
trzeba coś zrobić z DOCH.
...

Kiedyś nad tym sie zastanawiałem nad czymś takowym i wykminiłem by (zlinczujecie mnie za to) przywrócić im breaka z 6. edycji, lub by byłobardziej rozrywkowo Danony tylko jednego boga - przynajmnniej była by różnorodność.

Tylko prosze nie po twarzy :)


Co do Pokera - Oskarze - daje sobie rękę uciąć że w Białym jak będziemy grać to już tej passy nie będę miał.
Dla tych najbardziej zainteresowanych podam best sytuacje z gry:

Zazynam mając na ręku dwie dwujeczki
Na stole pojawiły sie bodajże Król i Walecik, później doszedł bodajze As
z 8 osob zostałem tylko ja Xet i bodajże Loki (mam nadzieje że nie pomyliłem).
Doszła 4 karta= chyba 8
Loki sie wysypał
Xet All in
W puli z 40zł
Ja że miałem z czego to postanowiłem wejść - w końcu dwie dwujeczki to nie tak źle, a może coś dojdzie.
No i Xet pokazuje karty: Król i Walet = skurkowany , ma dwie pary
Już sie chłopak cieszy bo ma 2 pary i to wyższe.
Odkrywamy 5 karte - i co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DWÓJKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I Śmiechu po wielkim szcukenie od Dimitra i Oscara patrzy na smutną mine Xeta i zabiera z uśmiechem na ustach całą pule

Żałuje że w tedy nie wypłaciłem.

Pozdro.

Awatar użytkownika
Andy Schleck (Mati)
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: BWT klika-wzgórze św.Maksymiliana

Post autor: Andy Schleck (Mati) »

noo Loki .Loki to mój ziomek z którym jestem mylony.można by nawet pomyślć ,że jesteśmy podobni gdyby nie różnica ~50kg.a to co robiłeś rozjebało mnie.all in z każdą możliwą kartą.do tego przez prawie godzinę skutecznie.
Gdzie jest EIS?

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Czysty farcik smiechoslaw :D
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Smiechu jest niezniszczalny ! Mam jednak prostą teorie na jego sukcesy :
Smiechowi pomylilo się po prostu słowo FOLD z CALL i zawsze czy to all in , czy nie, czy miał słabe czy mocno słabe karty dawal CALL :)
Pózniej wszystko działo się samo :mrgreen:
proste :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

śmiechu ma prostą taktykę i tyle ;) any 2 to all in
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ