wyśmiane hobby

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: wyśmiane hobby

Post autor: Sławol »

Kasia pisze:Napoleon też był dzieckiem :P
Taa, tylko że jego armia była żywa i nie można było jej posklejać i podmalować po walce ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Ba, my mamy lepiej. On mógł grać tylko ludzie na ludzie (ograniczony wybór ras znacząco) i gra była bez magii. Taka XVIII-XIX-wieczna wersja. Sporo updatów było od tamtej chwili. Aż strach myśleć, jak to będzie wyglądało za 200 lat.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Nie wiem jak za 200 lat ale wiem jak za niespełna 40k :mrgreen:
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Nigdy mi się nie zdarzyło by ktoś wyśmiał moje hobby. W sumie ja sam to nie raz robię, rzecz jasna nigdy serio... ale takie wyśmiewanie z przymrużeniem oka w wykonaniu ludzi, którzy sami są zapalonymi graczami i malowaczami to jedyne z jakim się spotkałem.

Moja rekomendacja - ignoruj.
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Cyel pisze:Moja rekomendacja - ignoruj.
Moja rekomendacja - dociśnij czymś zgryźliwym o wieku wyśmiewających. :P

chida
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: chida »

U mnie w rodzinie po każdej grze mój tata pyta, jak mi poszło i ile wygrałam :). Jeśli chodzi o to, co pisaliście wcześniej na temat kobiet,że akceptują to,żeby facet się nie szlajał, to zgodzę się z tym częściowo. Jasne, cieszę się,że mój facet nie chodzi upijać się itp , ale dla mnie przede wszystkim granie to mega fun i ja sama chętnie z Nim gram. Co prawda nie gram zbyt dobrze i dlatego na turniejach widać mnie jedynie jako dice familiara...no może w parówkach, ale samodzielnie jeszcze nie gram. Hobby to najlepsza rzecz, jaką można mieć, a mam wrażenie,że w battle`a grają sami naprawdę sympatyczni ludzie :)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

chida pisze:...a mam wrażenie,że w battle`a grają sami naprawdę sympatyczni ludzie :)
:badgrin:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

To jakoś świadczy o kondycji poznańskiej sceny Battla nie? =P~

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nic nie działa na laski jak opowieść o tym jak epicko przesuwasz plastikowe pacynki ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

-Qc- pisze:Nic nie działa na laski jak opowieść o tym jak epicko przesuwasz plastikowe pacynki ^^
Do tego będąc rudym :D
Obrazek

chida
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: chida »

Mów mi tak jeszcze :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

-Qc- pisze:Nic nie działa na laski jak opowieść o tym jak epicko przesuwasz plastikowe pacynki ^^

Qc, już drugi twój post trafia do mojego podpisu :P
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

To jest zbyt piękne...

chida
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: chida »

Plastikowe pacynki, plastikowymi pacynkami, ale jak są świetnie pomalowane, to żadna się nie oprze :D Oto chłopcy zdradzam wam metody podrywu: Cześć Mała, chcesz pooglądać moje figsy :D (tu koniecznie puszczamy oczko)

Awatar użytkownika
kondor44
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: kondor44 »

chida pisze:Plastikowe pacynki, plastikowymi pacynkami, ale jak są świetnie pomalowane, to żadna się nie oprze :D Oto chłopcy zdradzam wam metody podrywu: Cześć Mała, chcesz pooglądać moje figsy :D (tu koniecznie puszczamy oczko)
Raczej "Czy chcesz zobaczyć mojego potężnego generała?" :D
Czy jeśli napiszę, że nienawidzę elfów czy lizardmenów, to podpis mój naruszy §4 pkt b. regulaminu Border Princes?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

kondor44 pisze:
chida pisze:Plastikowe pacynki, plastikowymi pacynkami, ale jak są świetnie pomalowane, to żadna się nie oprze :D Oto chłopcy zdradzam wam metody podrywu: Cześć Mała, chcesz pooglądać moje figsy :D (tu koniecznie puszczamy oczko)
Raczej "Czy chcesz zobaczyć mojego potężnego generała?" :D
Tylko dopisane małym druczkiem: Podryw nie musi być w 100% tak skuteczny w przypadku gdy grasz Dwarfami...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

czy leci z nami moderator? :D
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Stare powiedzenie krasi mówi, że nie liczy się długość, ale grubość ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Andrzej pisze:Stare powiedzenie krasi mówi, że nie liczy się długość, ale grubość ;)
A jak nie ma światła to w ogóle bez różnicy :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Twoja dziewczyna mówi mi co innego :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ