Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Temat filmowy

Post autor: bem »

swieta_barbara pisze:A ja dzis bylem na "fenomen" - dostalem 2 darmowe wejscia. 5 minut i znow siedzialem na Ironmanie w sali obok. Zal, nie dajcie sie babie tam zaciagnac!
Ja wczoraj byłam drugi raz na Iron Manie i podobał mi się bardziej niż za pierwszym. A fakt, że polskie komedie 'romantyczne' są gówniane jest powszechnie znany nie od dziś.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Właśnie wróciłem z kina. Poszedłem na Robin Hooda a dostałem film o konflikcie między Francją i Anglią. Niby film pokazuje, jak to nasz dzielny bohater zostaje wyjęty z pod prawa, ale ten film z samą legendą Robin Hooda ma dla mnie niewiele wspólnego (tylko postacie). Gdybym nie nastawił się na oglądanie chłopaków biegających w rajtuzach po lesie, strzelających z łuków i grabiących, to pewnie bawiłbym się lepiej. A tak, przyjemny film żeby obejrzeć go w domu.

No cóż, z ekranizacji Robin Hooda pozostają zawsze dwa klasyki : Książę Złodziei i Faceci w rajtuzach :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

I pomyśleć że Ridley Scott miał robić ten film na odwrót czyli o złym Robin Hoodzie i dobrym szeryfie, szkoda że sięz tego wycofał.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Dzisiaj (a właściwei wczoraj) obejrzałem Flinstonów (w TVP 1) i haha, bardzo dobre, mi się bardzo podobało :)
I jeszcze obejrzałem "Co nas kręci, co nas podnieca" - strasznie dziwny i specyficzny film, jak ktoś takie lubi to można obejrzeć :)

Pozdro!

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Piotras pisze:Dzisiaj (a właściwei wczoraj) obejrzałem Flinstonów (w TVP 1) i haha, bardzo dobre, mi się bardzo podobało :)

Pozdro!
Oglądałam ze sto lat temu i mi się wtedy podobało. Drugi raz zaczęłam oglądać ok. roku temu i prawie umarłam z nudów.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ja obejzalem Kick Ass i okazalo sie, ze Cage jednak moze wystapic w dobrym filmie :D

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Raptaparat pisze:Ja obejzalem Kick Ass i okazalo sie, ze Cage jednak moze wystapic w dobrym filmie :D
Twarz Cage jest wystarczającą antyreklamą, nawet dla świetnego filmu :<
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

a Robin Hooda ladnie skomentowali na Spill'u http://www.spill.com/Movie-Reviews/Movi ... oId=387783

zreszta oni zawsze moja dobre komentarze ^^

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Przesadzacie o tym Cage'u.... jak dla mnie odwalił kawał dobrej roboty w Ciemnej stronie miasta

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Crane pisze:Przesadzacie o tym Cage'u.... jak dla mnie odwalił kawał dobrej roboty w Ciemnej stronie miasta
Jak dla mnie gra w każdym filmie identycznie. I nawet nie jest przystojny! :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Podobno najprzystojniejszy jest Russell Crowe, ktory ostatnio w trakcie wywiadu dla BBC wyszedl ze studia kiedy dziennikarz zasugerowal, ze slyszal Irlandzki akcent u Robin Hooda w jego wykonaniu :D

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:Podobno najprzystojniejszy jest Russell Crowe
Eeee... niby z której strony?

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

No nie podoba Ci sie? Przeciez czesto nosi brode :D

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Skavenblight pisze:
Raptaparat pisze:Podobno najprzystojniejszy jest Russell Crowe
Eeee... niby z której strony?
Od dupy strony :D

@Raptaparat - przecież teraz wszystkie szalejemy za Robertem Downey Jr. :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:No nie podoba Ci sie? Przeciez czesto nosi brode :D
Taaa, nawet broda nie uratuje tej mordy.
A Robin Hood z niego taki, jak ze mnie zakonnica.

@bem
Za kim? Aż w googlach musiałam sprawdzić ;)

Jest kilku przystojnych aktorów, ale dla mnie to żaden z tych, którzy obecnie przeżywają szczyt sławy.
No i zasadniczo dla mnie aktor nie musi być przystojny, żebym go uwielbiała, może nawet bardziej niż tego, który jest "ciachem" :P

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Skavenblight pisze:No i zasadniczo dla mnie aktor nie musi być przystojny, żebym go uwielbiała, może nawet bardziej niż tego, który jest "ciachem" :P
Święta racja. Np. Nicholson mógłby być moim dziadkiem a cenię go nieporównywalnie bardziej niż domorosłe gwiazdy z Disney Channel czy Harry'ego Pottera (chociaż w tym przypadku chyba popadam w skrajność :P).
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

bem pisze:Święta racja. Np. Nicholson mógłby być moim dziadkiem a cenię go nieporównywalnie bardziej niż domorosłe gwiazdy z Disney Channel czy Harry'ego Pottera (chociaż w tym przypadku chyba popadam w skrajność :P).
O, przepraszam. W HP gra kupa dobrych aktorów, nawet kilku moich ulubionych... no dobra. Ja dalej myślę o tych starszych (nauczyciele) ;) Co do młodszych, zobaczymy za kilkanaście lat, jak poradzą sobie z innymi rolami. W jednym przypadku już zobaczyliśmy... i żałujemy :P

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

bem pisze:@Raptaparat - przecież teraz wszystkie szalejemy za Robertem Downey Jr. :P
To nie on tylko jego zbroja :D
bem pisze:
Skavenblight pisze:No i zasadniczo dla mnie aktor nie musi być przystojny, żebym go uwielbiała, może nawet bardziej niż tego, który jest "ciachem" :P
Święta racja. Np. Nicholson mógłby być moim dziadkiem a cenię go nieporównywalnie bardziej niż domorosłe gwiazdy z Disney Channel czy Harry'ego Pottera (chociaż w tym przypadku chyba popadam w skrajność :P).
Tak, dlatego "he also gets some" :wink:

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Raptaparat pisze: To nie on tylko jego zbroja :D
Kapelusz, fajka i skrzypce! :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Jak dla mnie gra w każdym filmie identycznie. I nawet nie jest przystojny! :P
Czepiasz się 8)

Daniel Day Lewis robi z każdego filmu perełkę 8)

ODPOWIEDZ