Żelazna Nawałnica

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Żelazna Nawałnica

Post autor: swieta_barbara »

12:8 z dukiem
Znowu totalna wyzynka. U duka man of the match - czolg, zabil rydwan, chimere, fasta, kowboja. Jeszcze kowboj na pedziu zabil maga w maruderach i rydwan. Ja zabilem reszta armii wszystko poza IC, czolgiem i kowbojem. Od demiskow stracilem jeszcze jurki i z magii jakis rydwan chyba.

U mnie w rozpie paradoksalnie nowy draft uwolnil diabla, a nie go obcial, wiec jestem zajarany jak siema. Diabel dolecial do walki, skroil lorda, poranil BSB - super. Kowboje spisali sie bardzo, wciaz nie moge sie zdecydowac, czy chce zeby jeden byl BSB... Jurki robily swoje, tzn. pressing i jakies dodatkowe rany + duzo wytrzymaly.

edit.
duczek - w ogole to spojrzalem w rozpe i ten heros z 3+ wardem ma soul feedera w ogole :D Ale za to mag nie ma enchanted shielda, troche Cie zwalowalem.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

A jak masz diabła ? z lataniem bez feedera i feeder na bsb ?.
Ja składam biegającego DP jednak z tym feederem, latanie za drogie i sie mag słaby mieści ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

8+2D6 szarzy, ktora mozna odgiac to nie moj styl Mlody. Wole slabego maga, ostatnie 4 bitwy gralem bez magii jakos wczesnie, bo albo tracilem diabla, albo teraz z duczkiem siadl mi mag, a i tak czysty napor robi najlepsze wyniki. Heros polecial po maga, moglby zostac i mnie odginac, nie wiadomo co by to zmienilo.
No i diabel musi byc jak najszybciej w walce, a tylko latanie moze go tam w miare bezpiecznie dowiezc.
W tej bitwie zagralem sobie bez BSB, bo mnie wkurzalo, ze ostatnio non stop brykal i siadal i oddawal dodatkowe 100 punktow. Za te punkty dorzucilem zianie na chimerze.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ja tam mam przypałową rozpę to i nie mam chimer więc zianie na DP mi się raczej przyda ;).
Jest pare dylematów, trzeba potestować to i owo :p
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Kacper, grałeś tym co wymyślaliśmy po bitwie?
3lv fire?

Jak tylko zobaczyłem drafta to się roześmiałem... jakby układali go pod nasze wcześniejsze rozkminy...

Dostałeś boosta :wink:
Empire na 10 demisiach też :wink:

Chyba nigdy nie zrozumiem tych ludzi z AR...


P.S. Jakbyś chciał się spróbować z nowych dochem, daj znać.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dokladnie tym Marcin :]
Ja juz koncze z bitwami - w ten weekend koniec wakacji :P

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

12:8 z crusem
Chyba kowboje mi wygrali, choc tak naprawde znow zagralo ze soba kilka elementow. Chimera padla zanim wleciala do walki, rydwany siadly z magii, ale i tak zabilem wszystkie kozy poza 7 bestigorami i cala kadra. Nastepna bitwa dopiero we Wloclawku, koniec tego maratonu.

Przy okazji zestawienie moich bitewek od wydania nowego booka:
12:8 vs Rince
9:11 vs Gasior
20:0 vs Zielony
20:0 vs Fisch
11:9 vs Shino
0:20 vs Krolik
20:0 vs bless
18:2 vs Kolata
9:11 vs Kalafior
12:8 vs Duke
12:8 vs crus

11 bitewek w sumie, ale na bardzo fajnym poziomie i w milym towarzystwie. Dzieki wszystkim, ktorzy sie przewijali ;)

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

ze mną jeszcze wygrałeś 11:9 Kacper jak zagraliśmy że Slann przeżył snajperę;)

przereklamowany ten WoCH.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

12:8 gosciu

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Fajne wyniki, tym bardziej patrząc na przeciwników - sporo armii będzie miało problem z WoChem. A jak się czujesz na VC?

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Zajebiście się czuje na VC.
Tyle powiem :wink:


Jeszcze AR mu podpakował armię, bo znów nie pomyślał :D :D
hah, zaczynam kochać tych gości...
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

No ciekawe jakby to wyglądało, ja zagrałem ok 7-8 bitew na WoCh (na różnych graczy) i gra mi się z tym naprawdę całkiem nieźle. Stąd moje pytanie

A jak się Twoim zdaniem Kali prezentuje porównanie dwóch armii chaosu wydanych w przeciągu miesiąca? Jak czytam tego booka DoChu i porównuje z WoChem to tylko uśmiech się pojawia, a już porównanie DP to jakaś masakra :wink:

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Szaitis pisze: A jak się Twoim zdaniem Kali prezentuje porównanie dwóch armii chaosu wydanych w przeciągu miesiąca? Jak czytam tego booka DoChu i porównuje z WoChem to tylko uśmiech się pojawia, a już porównanie DP to jakaś masakra :wink:
Woch jest mega twardy, bo cokolwiek nie dojdzie do combatu sieje rozpierd*l i patrzy jak kiełkuje.

Jeśli zaś o DoCh to ja należę do tych co w niego wierzą i widzą potencjał.
Nie ma co porównywać tych armii, bo są zupełnie inne. To tak jakby porównać dark ridersów z ellyrianami. Wiadomo, że DP Wochowy jest mocniejszy, co nie znaczy, że DP demonów nie można fajnie złożyć.
Paradoksalnie to jeden z tych herosów (choć trochę gorszy od pozostałych każdy GD), które DP Wochu mogą wziąć na klatę i poskładać.

Na nowy doch nie można patrzeć jak na inne armie. Tam jest mega dużo fajnych kombinacji i kombosów, można się sidować przed bitwą na dany paring, to naprawdę nie jest głupie, ale potrzeba dobrego generała żeby ogarniał tę armię.
Mnie najbardziej w nowym dochu boli dawanie IP i BSB tylko jednemu bogowi oraz ceny herosów z locusami.
Mam kilka koncepcji i patentów. Na razie nie publikuję, i tak wypłyną w swoim czasie :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Szaitis pisze:Fajne wyniki, tym bardziej patrząc na przeciwników - sporo armii będzie miało problem z WoChem. A jak się czujesz na VC?
Gralem na VC tylko jedna bitwe z Gasiorem i w dodatku przegralem. Od tego czasu rozpa i skill troche ewoluowaly, wiec ciezko sie jednoznacznie okreslic.
Ale mimo wszystko wydaje mi sie ok. Zreszta, (dzieki euro) nie ma tak ze na starcie mam obsys automatyczny z jakakolwiek armia, musze tylko dostosowac taktyke do okoliczosci.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Królik grał De ? Jaką masz teraz rozpę?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Tak, Krolik gral DE.

Obecnie wystawiam cos takiego: diabel, mag lord, 2 kowbojow, 3 rydwany, 2 fasty, maruderzy dla maga, 2x3 jurki i chimera.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Jak składasz Lordów? Bo też kminiłem taką opcję, ale obaj ubogo wychodzą przy 4 lvlu na Lordzie
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Pozwolisz, ze zostawie sobie odrobine rozpiski dla siebie - po Kujawiaku wsadze dokladny roster, lacznie z raportami.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

trikk pisze:Jak składasz Lordów? Bo też kminiłem taką opcję, ale obaj ubogo wychodzą przy 4 lvlu na Lordzie

u nas grają na 3 levelu...ta rozpa to chyba optimum :) Graty świetnych wyników!
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

IMO tu jeszcze daleko od optimum - ale się to wszytsko okaże juz względnie niedługo
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ