Kościół , religia , wiara

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kościół , religia , wiara

Post autor: Grolshek »

CzarnY pisze:to jest powazna dyskusja, czy wylewanie zali? K***a, gdzie jest moderacja? #-o
Poważna dyskusja na forum netowym ? Prooooszę cię, ile ty masz lat ? Ogarnij się...

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Varinastari pisze:Szkoda tylko, iż za raptem 10 dni okaże się, iż jakoś ta "gnojona" mniejszość wypełźnie na ulice i po skanduje sobie 'heil-hitlerki" na ulicach Warszawy.
Yyy, co to ma wprost wspólnego z KK czy religią?
Varinastari pisze:Akurat wylewanie żali widać bardziej z waszej strony, moi drodzy fani kk.
Nie, bo z Waszej.
:P
Schodzę na Wasz level dyskusji, skoro Grolshek zachęca. :)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Akurat "poważna dyskusja" jest raczej rozumiana przez nich jako uznanie niewzruszalnej wyższości ich argumentów okraszanych pejoratywami skierowanymi ku bliżej nieokreślonemu przeciwnikowi ideologicznemu( vide PO, Media etc etc.).
Dlatego jest to podwójnie śmieszne :wink:
Nie tylko nie mają racji, to jeszcze muszą wynajdywać wroga, by wyargumentować racje swe.
Ja( i wielu innych o poglądach bliskich moim) wroga szukać nie muszą.
:wink:

"Pozdro poćwiczcie".
Szkoda tylko, iż za raptem 10 dni okaże się, iż jakoś ta "gnojona" mniejszość wypełźnie na ulice i po skanduje sobie 'heil-hitlerki" na ulicach Warszawy.
A słyszałeś w Naszym Kochanym Kraju o "lewaku-katoliku"? Ja nie.
:wink:
Jeśli nadal nie rozumiesz związku, jest mi wielce przykro.
8)
Akurat wylewanie żali widać bardziej z waszej strony, moi drodzy fani kk.
Nie, bo z Waszej.
Ha! Zatem dochodzi do liczenia częstotliwości "flame'u" po każdej ze stron?
Głupiego robota.
:wink:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

"Schodzę na Wasz level dyskusji, skoro Grolshek zachęca. :) "

Nooo... Od razu lepiej...

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

A słyszałeś w Naszym Kochanym Kraju o "lewaku-katoliku"? Ja nie.
:wink:
Jeśli nadal nie rozumiesz związku, jest mi wielce przykro.
8)
Nie rozumiem. Wytłumacz mi proszę, dlaczego każdy katolik w Twojej opinii musi być faszystą ,a każdy narodowiec katolikiem.
Akurat wylewanie żali widać bardziej z waszej strony, moi drodzy fani kk.
Nie, bo z Waszej.
Ha! Zatem dochodzi do liczenia częstotliwości "flame'u" po każdej ze stron?
Głupiego robota.
:wink:
"Tak, ale to Pan zaczął." :) Ja się tylko dostosowałem do poziomu dyskusji. :P

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dzik, ujmę to delikatnie: gdyby to był mój prywatny blog, już byś dawno musiał poszukać innego miejsca do pisania za swój randroidyzm.

Radiem Maryja i katoprawicą straszą nie tylko media. Ja też straszę innych, bo byłem na Krakowskim pod krzyżem niejednokrotnie i autentycznie mnie przeraziło, że są tacy ludzie oraz że popierający ich głośno politycy jeszcze niedawno rządzili Polską. To jest bardziej niż alarmujące, to oznacza że o ile gospodarczo nadganiamy, o tyle memetycznie i cywilizacyjnie dalej nam do Europy niż to się jeszcze niedawno mogło wydawać.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Varinastari pisze:Akurat "poważna dyskusja" jest raczej rozumiana przez nich jako uznanie niewzruszalnej wyższości ich argumentów okraszanych pejoratywami skierowanymi ku bliżej nieokreślonemu przeciwnikowi ideologicznemu( vide PO, Media etc etc.).
Ja za poważną dyskusje uważam taką w której nie przerzucamy się stereotypami typu pawicowiec , katolik = faszysta, tylko używamy argumentów. Jeśli ktoś zaczyna jechać po stereotypach to znaczy właśnie, że tych argumentów mu brakuje, więc ich sam poćwiczy zanim się wypowie.
PS. Dyskusja zaczyna zchodzić na polityke, a tematów politycznych jest już chyba dwa. Widać, że dyskusja o religi się wyczerpuje.
Tomash pisze:Dzik, ujmę to delikatnie: gdyby to był mój prywatny blog, już byś dawno musiał poszukać innego miejsca do pisania za swój randroidyzm.

Radiem Maryja i katoprawicą straszą nie tylko media. Ja też straszę innych, bo byłem na Krakowskim pod krzyżem niejednokrotnie i autentycznie mnie przeraziło, że są tacy ludzie oraz że popierający ich głośno politycy jeszcze niedawno rządzili Polską. To jest bardziej niż alarmujące, to oznacza że o ile gospodarczo nadganiamy, o tyle memetycznie i cywilizacyjnie dalej nam do Europy niż to się jeszcze niedawno mogło wydawać.
Mnie jakoś nie przeraża, bardziej boje się dziury budżetowej, niż obrońców Krzyża i Rydzyka. A to, że odstajemy od zlaicyzowanej i wyplutej z wartości Europy też jakoś mi nie przeszkadza.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Na Krakowskim Przedmieściu, pojawił się Jezus i mówi:
- Dajcie mi ten krzyż. Ja go poniosę.
- Spierdalaj, Żydzie!!! Nie oddamy krzyża!

Zablokowany