Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Malal pisze:Rotfl. Pisze wprost dlaczego nie dostaniecie mojego glosu. Mozecie miec zlote blaty ale co mi do tego skoro nigdy sie nie pojawie? I od kiedy glosowanie na mastery jest obiektywne? :shock:

Zulus pisze:
A wiec o to chodzi.Wybacz, ale dla drugiej polowy polski (warszawa, lublin, bialy, olsztyn,rzeszow) dziura komunikacyjna jest gorzow, wroclaw czy zielona gora. I jakos nawet z bialego da sie dojechac do gorzowa, przerabialem to na wlasnej skorze. Dla chcacego nic trudnego. Bez obrazy malal dla Ciebie, ale z takim podejsciem to...
O i tu sie mylisz. Sa BEZPOSREDNIE POCIAGI z Pomorza czy Wawy lub Lublina do Wrocka czy Krakowa. Do Gorzowa co 30 min pociag odjezdza. Powiedz mi prosze laskawie co ile z wawy pociag do Bialego odjezdza?
A ja mam bezpośredni do Białego - i to z Wejherowa !!!!! Z Wejherowa !!! nie z Gdyni czy Gdańska :D Szczecin też ma ;) Spora część Polski ma :D

BTW - jak byście się z Masterem w Białymstoku wpasowali np. na koniec kwietnia i nie będzie tam jakiegoś formatu z udziwnieniami w postaci BP+R itp. to chętnie urlop wezmę, podskoczę se do babci na Mazury, a potem śmignę do was. Jeszcze znajomych z tamtych okolic spróbuję namówić :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

nie wiem czy dobrze pamietam, ale rok temu nie było wymogu "jeden nowy master musi wejść" tylko "ODDAJEMY 10 GŁOSÓW W TYM CO NAJMNIEJ JEDEN GŁOS NA NOWY OŚRODEK".

Nikt nie jest faworyzowany a jak którychś z nowych będzie wystarczająco dobry to zbierze poparcie.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Zgadza sie. I nie wszedl zaden osrodek, bo celowo glosowano tak, zeby zaden nie wszedl.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

to moze inaczej, 2 pytania w głosowaniu.

1 - który master chchiałbys skasować, wybieramy najsłabszy z poprzedniego sezonu.

2 - który master z nowych ośrodków wchodzi na jego miejsce.

czyli podajemy tylko 2 miasta w odpowiedzi.

W takim głsoowaniu powinien odpasc najgorszy osrodek, rok temu przy udziwnieniu głosowania, nwoy ośrodek nie wszeł, bo wsyztskie nowe osrodki pokradły sobie nawzajem głosy.

Takie głosownie to będzie coś ala liga sportowa, najgorszy z 1 ligi spada do drugiej, najlepszy z drugiej wchodzi do 1 ligii.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

z tym nowym osrodkiem dla mnie sprawa jest prosta... sam Bsk napisal ze nie musza robic 2 masterow w Łodzi... wiec robia DMP, jedna Łódź wypada na rzecz Białego (wiecej sensownych kandydatow nie widze) i tyle... prosta sprawa, tyle ze ja na LL nie glosuje ;)

pzdr

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

są inne nowe ośrodki kóre będą sie ubiegać, wiec dlaczego od razu mowisz bialystok ;) tak się składa ze bardzo neiwielu członków LL grało na tamtym turnieju.

zgaduje ze o mastera beda sie jeszce ubiegac:
Legionowo
Zielona góra

wiec nic nie jest przesądzone. ja na przykład oczekuje powrotu Tropiku :)

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Na pewno Bazyliszek będzie się ubiegał o tytuł mastera.
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

a kiedy jest? standardowo Pazdziernik? jak tak to raczej nie ma najmniejszych sans z PGA...

ale w sumie to fakt, moga byc inne osrodki nowe wiec po prostu master w lodzi na nowy master, o tak bym to napisal


pzdr

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

zaraz o czym tu jest mowa? jakieś dublowanie miast? chyba sie coś komuś pomyliło...

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Supeł pisze:zaraz o czym tu jest mowa? jakieś dublowanie miast? chyba sie coś komuś pomyliło...

Co cię obchodzi ile Masterów jest w jakim mieście?
Znowu na kartki są wydzielane? Po jednym na miasteczko?
Kartki na mięso, kartki na mastery.
Zniszczyć LL, ugór zaorać.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Robson pisze:zgaduje ze o mastera beda sie jeszce ubiegac:
Legionowo
Zielona góra
zielona gora miala mastera w tamtym roku wiec jesli lodz rezygnuje ze swojego na poczet DMP to wnioskuje ze falubazy nadal maja swojego? chyba ze chcemy miec dwa nowe osrodki w tym roku? tylko z jakiej okazji?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

To, że DMP było w ZG, to nie znaczy, że miała ona przydzielonego mastera na stałe.

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

Nie rozumiem gadki, że tylko jeden nowy ośrodek może dostać mastera w nowym sezonie. Mamy demokrację. Wybieramy 10 ośrodków z największą ilości głosów. Do tego zapis, że musi wejść co najmniej jeden nowy ośrodek, co i tak się najpewniej stanie kosztem Zielonej Góry (mimo całej sympatii dla tego miasta i graczy jest to bardzo daleko).

W gestii Bartka Skalskiego i jego klubu leży też, czy Łodź będzie się starała o drugiego mastera (pierwszego dostaje chyba z automatu).
To samo z Warszawą. Chcemy wznowić świetną tradycję turnieju o puchar Bazyliszka i myślę, że mamy spore szanse na dwa mastery w Warszawie obok Wielkiej Inkwizycji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Moze zostac wszystko wrzucone do jednego worka z zastrzezeniem , ze taki sam sklad w wypadku tak samo rozlozonych glosow byc nie moze...

Jedyne co wkurza mnie w znacznej czesci reprezentantow klubow warszawskich i okolic to fakt, ze najchetniej to zrobiliby polowe masterow u siebie albo w okolicach nie dajac okazji innym do organizacji - ale to tylko takie moje subiektywne spostrzezenie...

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1876
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dla tych co nie sledzia dyskusji/glosowan na LL.
DMP to ten sam osrodek, niewazne czy robi go ZG, Lodz czy Wawa (jesli chodzi o glosowanie na mastery).

Robson, co do Twojego systemu:
wyobraz sobie sytuacje, ze B_Sk i Lodz rezygnuja z Macek, bo maja DMP i nie dadza rady.
W tej sytuacji organizatorzy WI czy Lublina mogliby nawet nie robic swoich masterow a i tak mieliby Master w kolejnym sezonie...

Lepszy jest moj system, bo zaklada to samo (jeden nowy osrodek MUSI wejsc) a daje mozliwosc wejscia tez wiekszej ilosci nowych osrodkow.

Thurion:
Chodzi mi tez o to, zeby wypracowac rozwiazanie systemowe, ktore by dzialalo tez w przyszlych latach...

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

tego z "jedyny kandydat to białystok" to nie rozumiem - wydaje mi sie że przynajmniej kilka innych miast podobnie jak i rok temu bedzie sie ubiegało o mastera (oczywiscie z ośrodków które nie miały mastera w zeszłym roku) - zielona, płock, ostrów, legionowo, bazyliszek...
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

jak zwykle Marek zaproponował najlepszy pomysł na głosowanie

Ziemko:
Akurat Warszawiacy są jedyną ekipą, która jeździ na mastery gdziekolwiek by one nie były. Przedstawiciele mojego klubu byli na każdym masterze w tym roku. Myślę więc, że to tylko Twoje subiektywne i nie do końca prawdziwe spostrzeżenie.

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Jedyne co wkurza mnie w znacznej czesci reprezentantow klubow warszawskich i okolic to fakt, ze najchetniej to zrobiliby polowe masterow u siebie albo w okolicach nie dajac okazji innym do organizacji - ale to tylko takie moje subiektywne spostrzezenie...
dwa :) nie polowe ale dwa :)

i jak fisz napisal biorac pod uwage ilosc osob z wawy regularnie jezdzacych na turnieje to chyba nie jest az tak dziwne ;)

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

SexRocket pisze: zielona gora miala mastera w tamtym roku wiec jesli lodz rezygnuje ze swojego na poczet DMP to wnioskuje ze falubazy nadal maja swojego? chyba ze chcemy miec dwa nowe osrodki w tym roku? tylko z jakiej okazji?
8)
Komentarz zbędny.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

No to widze ze jeszcze podyskutujemy do konca tygodnia i bedzie mozna zakladac glosowanie o metodzie glosowania na mastery :)

I co uznajemy za nowe osrodki a co za stare.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ