Aro "Szczurki/VC" up 29.05.2019 Szkielety

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Aro "Moja Galeria" up 08-07-2012 podstawka

Post autor: bem »

podstawki ładne, ale WSZYSTKIE TAKIE SAME, wkurza to trochę, może z figurkami nie będzie się tak rzucać w oczy...

a spaczenia w ogóle nie ma; może zrób zgniło-zielone ciemne futerko i bardzo jasno-zieloną skórkę tych szczurów? chodzi mi o to, żeby zielony nie walił po oczach, żeby go było kropelka albo dwie
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

bem pisze:podstawki ładne, ale WSZYSTKIE TAKIE SAME, wkurza to trochę, może z figurkami nie będzie się tak rzucać w oczy...

a spaczenia w ogóle nie ma; może zrób zgniło-zielone ciemne futerko i bardzo jasno-zieloną skórkę tych szczurów? chodzi mi o to, żeby zielony nie walił po oczach, żeby go było kropelka albo dwie
Większość takich podstawek oraz MT ma tylko kilka wzorów.
IMO pod oddziałem na 100% będą się prezentować świetnie.

Pomalowałem jeden MT 10/5 - jedynie muszę jeszcze główki szczurków pomalować i będzie OK

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Też myślę, że z figsami będzie to dobrze wyglądało. Aby tylko figsy były różne [-o< :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

smiejagreg pisze:Też myślę, że z figsami będzie to dobrze wyglądało. Aby tylko figsy były różne [-o< :mrgreen: .
W jakim sensie różne :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie klony 8)

No i GJ. Pracuj nad tym dalej, chcę zobaczyć cały oddział ukończony =D>

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Rasti pisze:Nie klony 8)

No i GJ. Pracuj nad tym dalej, chcę zobaczyć cały oddział ukończony =D>
Klony w sensie kolorystycznym tak ??


Obrazek

Miałem zrobić całość ale lekko mi się skomplikowały sprawy i dupa wyszła.

No nic teraz jak już będę wrzucał to cały oddział.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Aro pisze:
Rasti pisze:Nie klony 8)

No i GJ. Pracuj nad tym dalej, chcę zobaczyć cały oddział ukończony =D>
Klony w sensie kolorystycznym tak ??
Chodziło mi o klony wzorów modeli ;D Wszystkie jednakowe modele, taki joke zgaduję 8)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tak jest - chodzi o takie same figsy. Wtedy już byłaby padaka. A jeśli figsy będą różne, to zgasi to efekt tych samych podstawek...

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

smiejagreg pisze:Tak jest - chodzi o takie same figsy. Wtedy już byłaby padaka. A jeśli figsy będą różne, to zgasi to efekt tych samych podstawek...
Takich samy modeli nie będzie. Owszem oddział składa się z dwóch zestawów ClanRatów z IoB ale sklejani są w różny sposób.
Wydaj mi się, że klony to mogłyby być tylko w przypadku starych modeli gdzie doklejało się tylko tarczę.

Co do podstawek, to ciągle zastanawiam się, czy może dodać jakąś trawkę ?? Czy pozostawić tak jak jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No coś musisz dodać, bo pomimo tych szczurów trochę biednie się prezentują, za mało są różnorodne.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Rasti pisze:No coś musisz dodać, bo pomimo tych szczurów trochę biednie się prezentują, za mało są różnorodne.
Trawek jest od nawalenia ale która wybrać ??
Siedzę już drugi dzień i jakoś żadna mi się nie widzi z tymi podstawkami.
Obrazek

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Marudzicie, mi się podoba, ale może to dlatego, że lubię atak klonów?
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na Twoim miejscu bym się wstrzymał z trawą. Jak będziesz miał wszystkie figsy na podstawce to zobaczysz dopiero, jak całość wygląda i wtedy zdecydujesz, czy, trawa, ew. jaka trawa i jak dużo jej dać...

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

a ja bym zrobił taki myk że nie wystawiał bym wszystkich szczurów na tych podstawkach... część zrobił bym "normalnych" żeby wprowadzić trochę urozmaicenia... możejakieś gruzowisko, albo beczki skrzynie przez które przetacza się oddział...

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

No dobra troszkę z innej beczki ;p
Wylazłem na ogród walnąć podkładem MT. Zabieram się za potrząsanie podkładu, a mój kot robi taką minkę ;D
Moja Ania padła ze śmiechu hehe

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

+1 za kota pogromcę szczurów:D
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Aro będę strzelał: Ragdoll ,mitted?

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Król Goblinów pisze:Aro będę strzelał: Ragdoll ,mitted?
Ragdoll - seal colourpoint ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

MT zrobiony podstawki również - do pomalowania tylko główki szczurków ale to 20 min roboty.
40 Clanratów skończonych, czekają na przyklejenie do podstawek.
Jedynie zastanawia mnie, czy nie lepiej wyglądałyby miejsca gdzie jest kamień na podstawkach w kolorze zielonym.
Wrzucam zdjęcie podglądowe jak prezentuje się MT z podstawkami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na żywca podstawki są troszkę ciemniejsze. Wyglądają zdecydowanie lepiej niż na fotkach.
Muszę kupić jakiś dobry aparat, bo robienie zdjęć telefonem już mnie drażni.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wygląda ok. Jak dojdą figsy to nie będzie gdzie trawki wsadzić :mrgreen: . Poza tym dla urozmaicenia staraj się, aby podstawki stojące obok siebie były różnie usytuowane. Z prawej strony fotki podstawki są usytuowane tak samo i trochę gorzej to wygląda - zbyt uporządkowanie. Lewa strona wygląda lepiej, pewnie z powodu fillera. Kwestia zamontowania odpowiedniego figsów...

ODPOWIEDZ