Kraków 14.12.2013 2400 Euro- Legionowa wigilia

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Kraków 14.12.2013 2400 Euro- Legionowa wigilia

Post autor: Sevi »

Znajdzie się, jest jeszcze 5 wolnych miejsc wg zapisów Dyda ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Nie :P

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Nie to nie! Prosić się nie będę :P
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Tylko pamietaj zrobic przedplate :P

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

poszło
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Nie będzie Syrafa i Fluffiego
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Garg nie dostałem przelewu od Ciebie, to przynies potwierdzenie ;P

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Też wysłałem wczoraj i chyba jeszcze nie doszło
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Dydu, nie da sie drukowac niezrealizowanych przelewow. Mozna tylko wydrukowac zlecenie wykonania przelewu. A to mozna anulowac przez weekend.
To jeden z tych wyjatkow kiedy powinno sie zwracac przedplate, bo kase potrzebujesz dzisiaj a nie w poniedzialek i to jeszcze kiedy przelew nie zostanie anulowany :).
Takie zlecenie to mozna spokojnie wlasnie teraz sobie zrobic i wydrukowac. Wygooglajcie sobie temat wykonywania przelewow w roznych bankach i nastepnym razem zrobcie tak aby sie to sie timingi zgadzaly.
http://www.kiedykasa.pl/

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Dzięki wielkie za fajny turniej. Miejsce bardzo miłe, wygodne. Szkoda ostatniej bitwy granej w wielkim pośpiechu - niepotrzebnie, bo i tak spóźniłem się na autobus i czekam na dworcu na kolejny. Chętnie będę wpadał na kolejne turnieje.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

=D> gratulacje może następnym razem wpadniemy większą ekipą jak dzis w Opolu :)

pozdrawiam 8)

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

:o Co robiłeś w Krakowie na turnieju Maryś? :D specjalnie jechałeś czy byłeś przy okazji? ja niestety wróciłem do domu dziś po 7 i nie dałem rady wstać na turniej :( Sorry.
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Specjalnie, poćwiczyć nowe euro i złapać pkt do ligii.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Specjalnie wpadł, to nasz Man of the Day! :)

Topka:

1. Leoh
2. Maryś
3. Kosa
4. Sevi

Resztę wrzuci jutro Dydu, bo ma pełne wyniki.

Khuman - zapraszamy!!
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Pajo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 138

Post autor: Pajo »

Nie znalazł ktoś traya na 5x4 podstawek piechoty, wykończony kamyczkami i trawą?

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

Kosa i jego styl pijanego mistrza :D
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

SirJayawarden pisze:Nie znalazł ktoś traya na 5x4 podstawek piechoty, wykończony kamyczkami i trawą?
Niestety, przy składaniu blatów nie znaleźliśmy.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

oj co tam się działo...:) super turniej super miejsce ... dla mnie rewelacja. Bawiłem się świetnie a wręcz doskonale :)... mam nadzieję że w przyszłym roku uda się to powtórzyć....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Super że przyjechali goście z poza Karkowa. Brawo przede wszystkim dla Marysia. Fajnie chłopaku że chciało ci się tłuc taki kawał drogi na lokala, zapraszamy ponownie.
Turniej super. Moja rozpiska rewelacyjna.
Podziękowałbym przeciwnikom za miłe bitwy ale ... za sprawą Oposa stał sie cud. Otóż w trzeciej bitwie - zdenerwowałem się ! Tak, tak było, sam nie wierze, zszokowani byli przede wszystkim obecni na turnieju. No cóż bywa kiedy można pić na turnieju, ma szczęście do rękoczynów nie doszło :mrgreen:
Ostatecznie skończyłem na 10 miejscu czyli idealnie w środku, rewalka !
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

chłopaku ...chłe chłe...ja to już całkiem nie łapie tego slangu :)... Dibo ! Od dziś ci mówię ciśnieniowcu! :mrgreen: No taka prawda że gorzałka raczej nie służy dobrzej grze - no chyba że jest się Kosą - graliśmy pierwszą bitwę i doprowadziliśmy się około południa do stanu że ciężko było punkty policzyć a potem kosa był trzeci :) lol...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ