Wielki Dracon 2009, 2250pts, 11-12 lipiec 2009

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
JANEK
Wałkarz
Posty: 60

Re: Wielki Dracon 2009, 2250pts, 11-12 lipiec 2009

Post autor: JANEK »

Koszo pisze:
Dibo pisze:No to tak kruciutko :


Dzięki dla ludzików z Krakowa za wspólną jazde samochodem "na popiełuszke" (bagarzniki są wygodne)
Bardzo głupi i niesmaczny żart moim zdaniem...
Nie tylko Twoim :cry:

Awatar użytkownika
Myter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119
Lokalizacja: Galaktyka Siusiacz, Planeta Burgundowy Kutacz

Post autor: Myter »

Dzięki za super turniej. Mój pierwszy master w życiu i nie było źle, plan minimum wykonany(nie byc ostatnim). Dużo się nauczyłem i na pewno to zaprocentuje w przyszłości... Pozdro dla wszystkich z obozu z którymi piłem, i dla tych z którymi będę pił za rok :D

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ja też dziękuję wszystkim za miłe bitwy i miło spędzony czas, jak zwykle nie zawiodłem sie na moim ulubionym turnieju :)

Bitwy bardzo miłe, ale to pewnie ze względu na to że warzywiłem na ostatnich stołach :D Carni okazał się opcją klimatyczną :D

Nazwałem go "prawie" wymiataczem bo:
-lorda vampirów wypłacając 5A z S6 bez Sv i do tego 4A carniego z S7 i D3w nie zrobiły mu nic i się złamał, dopiero za drugim podejściem go zabił
-smokowi DE od boku klepnął tylko 4 rany i się złamał
-championowi Templi 2 W w czelendżu i też sie złamał :D
-z HE prawie zdał inicjatywe jak dostał pitką :D

Okazał się że najlepiej się nim panikuje skinki i tyle z niego pożytku :D Gdybym tylko trochę nagiął statystykę rzutów to pewnie by się spłacił i to bardzo zabijając lorda VC, smoka, stega itd ;P

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Uff wreszcie mam chwilę by podziękować za zorganizowanie turnieju. To był mój 1szy wolny weekend od 3 miesięcy i naprawdę nie żałuję że wybrałem się na Dracona, to był świetnie spędzony czas. I mam szczerą nadzieję że za rok też będę miał szansę się zjawić, a impreza utrzyma poziom.

A mi się dibowy żart podoba ale rozumiem gusta odmienne.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Moje fotki: http://wyslijto.pl/plik/gx9ziats2n

film ze stołem też mam, ale to trochę waży, więc jeśli nikt jeszcze tego nie zrobi to upnę jutro.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Jesli tydzien temu jeszcze mialem co do tego watpliwosci, to teraz juz jestem pewien ze to moja ulubiona impreza :) Zbierac na przeszczepy watroby, widzimy sie za rok ;-) ;*
Ostatnio zmieniony 14 lip 2009, o 21:39 przez Cosmo, łącznie zmieniany 1 raz.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dzięki wszystkim za turniej, zwłaszcza Rudem za pokazanie jak można przegrać z Dwarfami (do tej pory mi się to nie zdarzyło) Fajna atmosfera, super imprezy wieczorami przy ognisku i oglądanie na wpól strawionej kiełbasy z żołądka Rudego :wink: na długo zostaną w mojejpamięci

Moja rozpiska

1 Prince @ 629 Pts
1 Dragon: Star @ [370] Pts

1 Noble @ 218 Pts
Battle Banner [80]

1 Mage @ 140 Pts caddy

10 Archers @ 110 Pts

10 Archers @ 110 Pts

12 White Lions @ 237 Pts
Standard of Balance [45]

12 White Lions @ 217 Pts
Lion Standard [25]

5 Dragon Princes @ 185 Pts
Banner of Ellyrion [15]

1 Repeater Bolt Thrower @ 100 Pts
1 Repeater Bolt Thrower @ 100 Pts
1 Repeater Bolt Thrower @ 100 Pts
1 Repeater Bolt Thrower @ 100 Pts

Casting Pool: 3
Dispel Pool: 3


Bitwy wyglądały mniej więcej tak:

1 bitwa vs DE

Grałem z Politem. Miał rozpę w stylu strzelamy i magujemy. Sporo magii, 4 bolce, shadzi i furie. Na początku wystawiłem mu smoka, na którym skupił ostrzał, dzięki czemu mogłem zlikwidować jego bolce. Później wleciałem mu smkiem na tyły, i coś tam zabijałem. Niestety, raz skusiłem się na BG. Zaszarżowałem, nie zabiłem jednego, ustał, po czym złapał mnie BSB z pedantem i miałem po smoku.
9:11

2 bitwa vs VC

Grałem z Matejem Miał walczącego generała na latającym koniu, 2 wampirów i nekromantę. Do tego kloc szkieletów 2 10 ghuli 2x3 baty, 3 bazy duchów, 6 wilków rydwan i wargulfa. Zaczynał i pobiegł wszystkim do przodu. W mojej turze wystrzelałem wilki i baty i dla moich bolców przestalo istnieć jakiekolwiek zagrożenie. Smokiem zjadłem duchy, WL z BSB+BB zaszarżowałem szkielety z 2 wampirami i w piątej turze zabiłem wszystko, oprócz generała schowanego głęboko w lesie
17:3 dla mnie

3 bitwa z DE

Grałem z Piszczałką. Miał smoka, kocioł, caddego, assasina, 10 kuszników 3x5 harpi, DR, 16 korsarzy, 16 BG z ASF, hydre i 2 bolce. Zaczynałem, więc postanowiłem, że go wystrzelam, a to co dojdzie zjem smokiem i WL. Przez pierwsze trzy tury odważnie maszerował na mnie, podcas gdy ja wystrzelałem mu: 15 harpi, 5 DR, 2 bolce, 10 kuszników, 8 BG i 9 korsarzy. Kiedy w końcu do mnie doszedł, zaszarżował w klocek WL hydrą i smokiem. Pozabijał ich trochę, ałe oczywiście utknął. Ja miałem już na to przygotowanego smoka i DP z BSB z BB. Szarża w tył hydry smokiem, w bok smoka DP, w efekcie przegrywa o 10, niezdaje i zdobywam 1000 pkt. Niestety, potem zaczął farcić. Zaszarżowałem 5 DP w kocioł i po 2 turach nie miałem żadnego, z KB zabił mi lorda, a samotny Assasin zabił 12 WL.
17:3 dla mnie

4 bitwa z Dwarfami (Rudy)

Ogólny przebieg bitwy - obydwoje się zbunkrowaliśmy i strzelaliśmy do siebie. Ja strzelałm lepiej, ale zrobiłem głupi bład smokiem, przez co go straciłem.
12:8 dla Dwarfów

5 bitwa z WE

Grałem z BigPasiakiem, bardzo dobrym graczem WE. Miałem z dupy teren, 3 lasy na stole plus jeden jego. WE chowały się po lesie i w domkach, strzelając do moichbiednych bolców i je zabijając. Okrążył mnie i zaczął wystrzeliwać. Skończyłoby się to dla mnie kiepsko, gdyby nie zrobił strasznie głupiego błędu. Mianowicie wsadził treemena do lasu i zaczął go posuwać(nie dosłownie) W końcu przysunął się do mnie na tyle blisko, że zacząłem widzieć go smokiem ! Był jednak za daleko, około 14 cali. I co zrobił BigPasiak? Przysunął go 3 cale do mojego smoka!!! Mój smoczek tylko na to czekał, wpadł mu w dupsko i zaczął go ostro posuwać :D Dzięki temu było-
10:10

W sumie zdobyłem 23 miejsce, z czego jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany :)

Awatar użytkownika
Myter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119
Lokalizacja: Galaktyka Siusiacz, Planeta Burgundowy Kutacz

Post autor: Myter »

Dzięki za fotki dla Frontu Wschodniego. Ale jakoś mało fotek z imprez alkoholowych i samego grania, mam nadzieje, że ktoś ma takich fotek więcej. BTW Raptor walnij te foty ze mną, podobno masz ich z 70 :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

turniej bardzo na plus wyszedl :)

szkoda tylko, ze tak malo sedziopw bylo i tak czesto ludzie do mnie przychodzili z pytaniami o zasady ;)
no i, ze zostalem bezczelnie oszuklany przez sedziow ale to inna sprawa ;)

co do samych bitew nie bede nic mowil bo to ewidentnie nie byl moj turniej ;)

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

Shino pisze:.... i tak czesto ludzie do mnie przychodzili z pytaniami o zasady ;) ...
sława ma też swoje złe strony :wink:

na sali zostały dwa śpiwory i czarna bluza, info na priv
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Andrzej pisze:Grałem z Piszczałką. Miał smoka, kocioł, caddego, assasina, 10 kuszników 3x5 harpi, DR, 16 korsarzy, 16 BG z ASF, hydre i 2 bolce. Zaczynałem, więc postanowiłem, że go wystrzelam, a to co dojdzie zjem smokiem i WL. Przez pierwsze trzy tury odważnie maszerował na mnie, podcas gdy ja wystrzelałem mu: 15 harpi, 5 DR, 2 bolce, 10 kuszników, 8 BG i 9 korsarzy. Kiedy w końcu do mnie doszedł, zaszarżował w klocek WL hydrą i smokiem. Pozabijał ich trochę, ałe oczywiście utknął. Ja miałem już na to przygotowanego smoka i DP z BSB z BB. Szarża w tył hydry smokiem, w bok smoka DP, w efekcie przegrywa o 10, niezdaje i zdobywam 1000 pkt. Niestety, potem zaczął farcić. Zaszarżowałem 5 DP w kocioł i po 2 turach nie miałem żadnego, z KB zabił mi lorda, a samotny Assasin zabił 12 WL.
17:3 dla mnie
Ogolnie troche nie tak to wygladalo jak opisales :^o [-X
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Środkowy śpiwór jest mój.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ogolnie troche nie tak to wygladalo jak opisales :^o [-X
Może i nie wyglądało, ale że tobie nie chciało się napisać raportu, ja go napisałem tak jak pamiętam. Napisz swój raport jeżeli mój ci się nie podoba.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Mam 2 pary butow z domku nr 3 jak cos
Shino pisze:no i, ze zostalem bezczelnie oszuklany przez sedziow ale to inna sprawa ;)
kto cię dziecko drogie oszukał i jak ?? ;)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

O ! Mój sffeter =D> a myśałem ze w pociągu zaginą !! :shock: ... Dzięki jak go moge odzyskać ??
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Re Karlee: Limit dla niezarejestrowanych przekroczony :( Wrzucisz jeszcze raz? ;)

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Scimitar pisze:....
Shino pisze:no i, ze zostalem bezczelnie oszuklany przez sedziow ale to inna sprawa ;)
kto cię dziecko drogie oszukał i jak ?? ;)

To, ja, to ja. :) :)

Shino chyba rzeczywiście myśli, że wygrałby "Wojnę Shino-JJową pod Ikoną w drugim rzędzie."
Kamień na kamieniu, kosteczka na kosteczce nie zostanie, ale jak chcesz to zaczynaj waść. ;)
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

link do rapidshare z tym samym co Karlee wstawił
http://rapidshare.com/files/255973193/W ... n.rar.html

Scimitar, a kiedy wasze fotki będą na oficjalnej stronie klubu? :-) znacznie lepszej jakości powinny być, niż te.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Re Misha:
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.

<placze>

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Śpiwory i sweter ma u siebie Tomek, więc ugadujcie się jak coś z nim (chyba drugi jest KJa z tego co słyszałem).

A sweter, buty, dyplomy itp. ktoś pewnie na DMP podrzuci, chyba, że taka potrzeba, to weźmiemy wyślemy do kogoś w paczce.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

ODPOWIEDZ