Lubelski Koziołek - MASTER w Lublinie 14-15. 03. 2009.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

1 pytanie Kalesonera to nie wiem, ale drugie można sprawdzić u Alfa :]

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

na to drugie masz odpowiuedz w zakladce gracze:p

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

to jest normalne pytanie odnosnie danego turnieju, nie rozumiem oburzania sie o niego. co innego o pytanie o jakiegos oxyotla czy innego parchatego mumakila... ;) test byl trudny, ale nie straszny, ja jak robilem testowo to mialem chyba 3 bledy(tak mi sie zdaje przynajmniej :P ), a z wfb nie mialem kontaktu wiekszego od ostatniego dmp :P
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

oj Jerzyn ja bym stal nad Toba i Cie stresowal i bys napisal na 3 ptk:p

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No właśnie, ciekawe czy ktoś dobrze napisał co to jest ta cała świerzba z wierzby. To pytanie to się chyba Shino przyśniło w nocy przed turniejem, takie popaprane.
Obrazek

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

nie w nocy przed turniejem tylko minute przed wydrukowaniem:p

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

globkowi i tak to nie przeszkodziło :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kalesoner pisze:No właśnie, ciekawe czy ktoś dobrze napisał co to jest ta cała świerzba z wierzby. To pytanie to się chyba Shino przyśniło w nocy przed turniejem, takie popaprane.
to akurat jedyna rzacz ktorej nie wymyslilem na tescie ja ;) ja chcialem dac irytujace siecioplotki lub opuszczonych ;)

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

Shino pisze:
Kalesoner pisze:No właśnie, ciekawe czy ktoś dobrze napisał co to jest ta cała świerzba z wierzby. To pytanie to się chyba Shino przyśniło w nocy przed turniejem, takie popaprane.
to akurat jedyna rzacz ktorej nie wymyslilem na tescie ja ;) ja chcialem dac irytujace siecioplotki lub opuszczonych ;)
Malal jest genialny:D

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Świetny Turniej

Pierwsza bitwa z jedynym łodzinaniem na turnieju i zarazem moja pierwsza bitwa z nowymi lizakami. Zagrałem zapobiegawczo ale zapomniałem że hity z engine'a są bez sva i głupio straciłem bsbeka :) bitwa bardzo przyjemna i ciekawa. Dużo się nauczyłem o lizakach nowych :) (uważac na Terki)

10:10 ?


Druga bitwa z Areckim i jego bretą - z bretą jak z bretą cośtam pomagowałem a i tak wszystko skończyło się na tym że White lionsi przyjmują wszystko co zostało na klate i powoli to wyrzynają : )
wkurzył mnie Olo który przyszedł na pomoc Areckiemu i zdawał mu wszystkie sejwy. ale po przepędzeniu chochlika poszło gładko.
pozdro trzmielu ! coraz lepiej grasz tą bretką (rzuty to inna sprawa)

18:2


Trzecia bitwa z Kołatą i jego zielonymi zastępami... wood elfów :)

nie pokroiłem brokuła swordmasterami i w jednej salwie łuczki ku memu zdziwku :) pocięły resztkę lewków maga i społowiły drugiego , ale przysmażyłem jedne driadki z ifki :) ogólnie dziwna bitwa. szkoda że przez pomyłkę graliśmy na 72'ce

6:14 dla Kołaty - pozdrawiam i czekam na rewanż : )

Czwarta bitwa z Zulusem i jego undeadami

3dd i zero scrolli? na mojich 2 magów z banner +d3 pedalstwa?
phi łatwe punkty - pomyślałem sobie i dałem ciała :)
Żulus schował się ładnie w narożniku - przyjmował na klate pociski aż wyjechał pozostałością bk i przejechał mi się po WL z BSBekiem.
po bitwie zostało mu po jednym kolesiu z każdego klocka 10 BK :)
zabrakło tury , ale i tak świetna bitwa.
10:10

Piąta bitwa - czyli pierwsza drugiego dnia - lekko przymulony stanąłem naprzeciwko lizakom Skavena , dostałem ogólnie czoko od godzilli :) ale bitwa super przyjemna, bez konfliktowa dużo kminienia , ciekawe combaty i kolejna porcja nauki gry z nowymi lizakami

4:16


Szósta bitwa - Orkasy i Goblinasy - jedna z dwóch bitew w których nie znałem przeciwnika wcześniej :) jak zobaczyłem czarioty to myślałem że będzie czoko ale po lizakach gra z goblinami to jak spacerek przez leśny gaj. gobosy jak to gobosy głównie: animozjowały , panikowały , ginęły.
przeciwnik zachował stalowe nerwy i nawet nie klnął zbytnio jak doom diver i chukki ciągle pudłowały .


20:0


a więc 6 bitew i zero ciśnieniowców a do tego 4/6 to znajomi : )
wypas!


a teraz podzięki:


Dla Karabina za przygarnięcie , rozkminianie , ogarnianie , za to jakim jest człowiekiem . wyrazy podziwu.

Dla Supła i jego chwata-brata za to że nie tracili krasnoludzkiego stubborna

Dla tego typa zrytego w czapce z daszkiem i kolorowych spodniach - za wprowadzenie pozytywnego klimatu podczas turnieju

Dla Buddy którego poznałem w sumie bliżej dopiero teraz a który jest zajebistym kolesiem

Dla Kultu bo mnie podwieźli do domu i nawet ich lubie : P

Dla Murmandamusa że tak ładnie wpierdolił się nam na flankę jak wyjeżdżaliśmy z parkingu

Dla Stasia - bo przykro mi że nie jest master of czoko mając 101 z bitew
(10 więcej niż Loki drugi najlepszy [ bo turnieje są od napierdalania a nie chwalania się modelami])

no i zbiorowo

Dla Kosy,Skavena,Siweusza (sorry że zapomniałem o Dograch!), Karllego, Zulusa,Czarnego - słowem dla FW dla Kielonka muchomorka, Jeźdzców Hardcoru - nawet tych ZBYT hardcorowych ; ) Oskara , Mobiego, Shina i tej piczki Kotleta : )


wielki szacun i pozdro dla wszystkich wymienionych : )

Joby i faki dla tych co budzili mnie w sobote nad ranem domofonem.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

siecioplączki to chyba annoyance of netlings .

a tak pozat ym ostatnio nie podobają mi żadne testy wiedzy bo każdy ma tak denne pytania i chyba wymyślają je 5 min przed bitwą

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

bo nie widziales moich testow :twisted:
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

Jasiuuu pisze: Dla tego typa zrytego w czapce z daszkiem i kolorowych spodniach - za wprowadzenie pozytywnego klimatu podczas turnieju
milo mi Bober :)

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

nie Bober, tylko Nutrian! juz zapomniales?
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

oj spadaj :p heheh malo ludzi tak do mnie mowi:D

Tylko Moria tak do mnie mowi:D

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

bo MORIA to Pany Chuligany ;)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Pan Nutria ?? z Hurtowni Janusz ?? :D
kto oglądał Misia Push - Upka wie o co chodzi ;)

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

Manfred pisze:Pan Nutria ?? z Hurtowni Janusz ?? :D
kto oglądał Misia Push - Upka wie o co chodzi ;)
http://www.youtube.com/watch?v=fZ7oDbH6nYI

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

A ja i tak żałuję, że straciłem niepowtarzalną okazję, szybkiej resocjalizacji kilku kultystów chaosu :cry: .

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Jasiuuu pisze: Szósta bitwa - Orkasy i Goblinasy - jedna z dwóch bitew w których nie znałem przeciwnika wcześniej :) jak zobaczyłem czarioty to myślałem że będzie czoko ale po lizakach gra z goblinami to jak spacerek przez leśny gaj. gobosy jak to gobosy głównie: animozjowały , panikowały , ginęły.
przeciwnik zachował stalowe nerwy i nawet nie klnął zbytnio jak doom diver i chukki ciągle pudłowały .
Wiesz Jasiu...teraz już wiem dlaczego po naszej bitwie byłes taki wyrywny do zgłaszania wyników...fajnie jak sie nie wygrywa maska ale przy stoliku sędziowskim zgłaszasz 20 - 0...nieładnie...normalnie to dał bym ci w pysk za coś takiego ale ze mam to w głębokim poważaniu to sobie odpuszcze...;]

Tak w ramach sprostowania...wynik zakończył sie owszem zwycięstwem dla ciebie i Karabina...(tak tak bo grałem nie z jednym tylko z dwoma przeciwnikami ale że było śmiesznie to nie miałem nic przeciwko a pozatym nie gralismy o złote gacie jak to mawia M.Paraszczak)...ale nie ZROBILIŚCIE maski tylko jakies niewiem okolo 16 - 4...coprawda nie duża różnica ale jednak...i jak zgłosiłeś przy stoliku 20 - 0 to żal mi ciebie...no chyba ze na forum chciałeś sie pochwalić jaki z ciebie genialny generał....;]

ODPOWIEDZ