Gallery --> ZiMny

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Gallery --> ZiMny

Post autor: ZiMny »

Na dobry początek wrzucam swoją pierwszą pomalowaną figurkę DE. Jest to obsługant Balisty.Z biegiem czasu wrzucę resztę figurek , ostrzegam że ta jest moja pierwsza i nie zbyt długo nad nią pracowałem.Komentarze mile widziane.

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Niestety zdjęcia prześwietlone.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

Popracuj troszkę z balansem bieli w aparacie, teraz ciężko coś powiedzieć
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Zrobię zdjęcia jeszcze jutro rano przy świetle dziennym. Robię zdjęcia Konicą D7. Popracuje nad zdjęciami , ale nie obiecuje że efekt będzie powalający , doświetlę te zdjęcia może.


Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Lepsze Foty :

Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

jak na TT to miłe dla oka oczywiście jak na poczatek ;)

krew na figurce to nie maźnięcie blood red poczytaj tutoriale ;) przydadza sie na przyszłosć napewno. nowa washe po odpowiedzich trikach też daja super efekty

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

jak na TT to miłe dla oka oczywiście jak na poczatek Wink

krew na figurce to nie maźnięcie blood red poczytaj tutoriale Wink przydadza sie na przyszłosć napewno. nowa washe po odpowiedzich trikach też daja super efekty
1. Co do krwi to masz racje :P ale jak wspomniałem była to moja pierwsza figurka ( malowana 2 miesiące temu ) , a wtedy nie miałem jeszcze pojęcia o cieniach , washach itp.

2. Niedługo wrzucę Asasynka , który jest trochę bardziej dopieszczony :) Cienie i Washe na nim są ;).
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Malowanie- przyjemny TT, jednak śnieg na podstawcce :? mało naturalny. Myśle że ciekawszy efekt uzyskłbś nakładając śnieg punktowo na baze z piaseczku.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

Twarz wygląda nieciekawie, ale płaszcz jest już spoko, tak samo kolczuga
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Płaszcz, kolczuga po prostu super jak na poczatek. Zbroje wyglada jak po drybrushu, a DE tego niecierpia. Pocisnij caly metal mithril silver a potem jakims nowym washem gw

Awatar użytkownika
Katesh
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Katesh »

Gratki odwagi :D mi juz jej bakuje :D na tym forum... :D

Fotki mało naświetlone i moze dlatego figurki wyglądają hmmm ciemno i mało wyraziscie :D

Btw. My początkujący róbmy mniejsze zbliżenia :D nie mamy photoshopa :D by robić poprawki... ( figsy mistrzów wyglądają jak namalowane na papierze a nie jak oryginalne... )

W sumie wszystko Si. Tylko fakt cos nie tak z buźką... no i mało cieni na plaszczyku ( pewnie słabo kryją farbki czerwone... mnie to wk... ) czekam na assasina :D i Hydrę i Coki :D

W sumie jak na 1 figurkę to super. pokaż całość z boltem :D i z wiekszej odległości :D a bedzie git... :D

Pozdrawiam i czekam na konkurencje :D

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Podobnie jak wyżej. Twarz raczej słabo, płaszcz już dużo lepiej. Widać że malowanie staranne. Według mnie najlepiej wyszło zabrudzenie płaszcza śniegiem. Jak na 1 figurkę wyszło świetnie.

Awatar użytkownika
Rak Skorpion
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Z za miedzy porośniętej Gruszami i Marmoladą

Post autor: Rak Skorpion »

Fajawe malowanko chciałbym tak malować,mam kupe farb w domu i niemoge sie zabrać do malowania jakoś

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Wrzucam fotki Asasyna , z czasem postępu pracy nad figurką będę wrzucą nowe :)


1. Fotka Niedoświetlona

Obrazek
Obrazek


2. Fotka Doświetlona

Obrazek
Obrazek


3. Fotka Prześwietlona

Obrazek
Obrazek


Pozdrawiam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

popracuj nad techniką robienia fotek:) naturalne światło spróbuj. jest cały artykuł o robieniu zdjęć modelom, polecałbym przeczytać bo szkoda tracić efektu przez zdjęcia;)

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

Masz jeszcze sporo artykułów o robieniu łatwo i przyjemnie zdjęć modelom na CMONie, ale po angielsku :)
Obrazek

Awatar użytkownika
R.I.P.
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: W-wa

Post autor: R.I.P. »

Mój pierwszy model wyglądał owiele gorzej (jak go znajde to dam foty).

Fotki-Ćwiczenie czyni mistrza...
Figurka- Jak na początek...Bardzo nice, poza twarzą, acz z tą ja mam problemy po dziś dzień :roll:
:!: Buhahahaha :!:

Miałem palnąć jakiś cytat..., ale zapomniałem XD

ODPOWIEDZ