Empire Total War

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Empire Total War

Post autor: Błażej »

gra ktoś... ? I jakie są Wasze opinie... ?

mi gra się średnio podoba. O ile poprzednie części wciągnęły mnie na długi długi czas to Empire po kilku godzinach odstawiłem i jakoś nie chce mi się wracać...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

to samo odczucie, jestem fanem serii, z niecierpliwością wyczekiwałem tej kolejnej, jednak gra z początku fajna to po czasie się zawiodłem. To mix Imperial Glory + medievala 2 z podrasowaną grafiką. Tura trwa strasznie dużo wszyskie europejskie armie prawie takie same.
Nuda grałem przez kilka dni, teraz od kilku dni nie ruszam :(

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Ja trochę pograłem, ale mi się koszmarnie wiesz, więc jak na razie czekam na patcha, za to bardzo podoba mi się to rozwijanie technologii.
A licky boom boom down!!!

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Hmmm, kupiłem w dniu premiery jako iż jestem mega fanem serii, wróciłem do domu i się ciut zawiodłem. Najpierw instalacja przez Steama, który co chwila wariuje (próbował mi ściągać 14 giga gry xD), reinstal E:TW, reinstal Steama, instalacja, patch (hmmm, patch w dniu premiery? sprytne) i po 2h zaczynamy.
Pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę była mapa. Zmieniła się i chyba na lepsze. Pomysł z miastami i "miasteczkami" jest Imo trafiony. Dzięki niemu zwiększono regiony. Chwała twórcom, że nie nawalili za dużo miast. AI trochę poprawione ale nadal głupiutkie. Na normal/normal agresywność równa się zero, na hard/hard również ;) Graficznie na bardzo wysokim poziomie. Bitwy lądowe w miarę monotonne, czasem AI czymś zaskoczy, ale to rzadko. Bitwy morskie natomiast bardzo bardzo na plus. Drzewko technologi wprowadziło trochę innowacyjności serii.
Po 3-4 dniach przeszedłem dużą kampanię Rzeczypospolitą, teraz przymierzam się do zaczęcia czegoś na very hard/very hard, bo inaczej to raczej nie ma sensu ;)
Ostatnio zmieniony 2 paź 2009, o 19:32 przez Chmuruś, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

tez kupiłem i mi się wcale podoba, troszkę przycina bo optymalizacja słaba a złego kompa nie mam na pewno ( pewnie moglby byc lepszy ale to zawsze moze byc usprawiedliwieniem twórców). Bitwy morskie okrętów liniowych i fregat to to dlaczego kupiłęm tą grę, szkoda że w poprzednich produkcjach nie było bitew galer dajmy na to czy sredniowiecznych statków.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

ODPOWIEDZ