galeria kanistra x_x(9.03- doomwheel, bsb, flayer i nr)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

galeria kanistra x_x(9.03- doomwheel, bsb, flayer i nr)

Post autor: kanister »

No więc... to są moje pomalowane figurki.

Szczuroogr, za którego kiedyśtam się zabrałem, potem odstawiłem i jakoś nie mogę zebrać się żeby go skończyć.
Obrazek

Clanraty.
Obrazek
Obrazek

Monki.
Obrazek
Obrazek

Wielkie szczury z poganiaczem.
Obrazek
Obrazek

Night Runnersi, a dokładniej ich płaszczyki.
Obrazek

I jeden, skończony Night Runner. Po zrobieniu tamtych płaszczyków stwierdziłem, że będę je jednak rozjaśniał (czy jak to się zwie?) za pomocą żółtego. I tej zoltej kropki na srodku czapeczki nie ma, nie wiem dlaczego na zdjęciu wyskoczyła.
Obrazek
Obrazek

W rzcezywistosci nie sa aż tak szkaradne jak na zdjęciach :)
Proszę o porady i konstruktywną krytykę.
Ostatnio zmieniony 9 mar 2010, o 21:25 przez kanister, łącznie zmieniany 6 razy.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

Musisz malować schludniej i dokładniej , trzeba troche wiecej uwagi poświęcic figurce ale efekt naprawde jest o niebo lepszy niz zapaćkany farbą model, widać ze juz troche wiesz o cieniowaniu ale jednak brakuje Ci dokładności :lol2:

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

+1
Staranniej i cieniuj. Nakładaj po kilka warstw , bo gdzieniegdzie chyba czarny prześwituje, czy inne kolorki.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

popieram przedmówce
wielokrotnie grałem z tymi szczurami :) i wiem, że jak na stole ogląda się ich z większej odległości to są w miarę ok, a zdjęcia niestety to psują
cieniowanie jakieś jest ale płaszczyki są popaćkane różnymi farbami co wygląda kiepsko, dobrze za to się prezentują te brudne szaty mnichów, freehand-y nasztandarach przeciętne, ale dobrze, że robisz już coś w tym kierunku

generalnie, szczury do pięknych nie należą, więc nie staraj się ich upiększać na siłę, w końcu to figurki do grania
maluj dalej, nie zniechęcaj się, popracuj nad starannością i czystością malowania a efekty będą znaczne

pzdr
kamelot
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

ew. do malowanie szczurków mogą pójść washe. A dokładniej parę flakowników Devlan Mud i Badaab Black. inncyh chyba do brązu i zieleni nie trzeba :wink:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

a ja mam prośbę żebyś wrzucal mniejsze zdjęcia; więcej widać i przyjemniej się ogląda. Co do szczurków to calkiem nieźle jak na początek i pomysl z czerwonymi monkami też mi się bardzo spodobal.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 254
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

takie jak są teraz są ok jeśli do bejcy myślisz je wrzucić :wink:
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

DO bejcy to jednak byłyby trochę za ciemne.

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

W zasadzie przedmówcy wszystko już napisali co miałem do powiedzenia, ale rozbawił mnie ten kawałek:
I jeden, skończony Night Runner. Po zrobieniu tamtych płaszczyków stwierdziłem, że będę je jednak rozjaśniał (czy jak to się zwie?) za pomocą żółtego. I tej zoltej kropki na srodku czapeczki nie ma, nie wiem dlaczego na zdjęciu wyskoczyła.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam :wink:
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

poleciłbym zakup paru farbek fundation, głównie mechrite reda bo czarny prześwituje spod farb i wygląda to niechlujnie;) no i pobaw sie washami, dużo pomagają i dorzuć trochę rozjaśniania na krawędziach bardziej starannego.
polecam system typu - mechrite red (podkład), na to czarny wash (cieniowanie washem), wykreskować blood redem krawędzie (rozjaśnianie krawędzi). i na takim prostym acz skutecznym systemie działać i dokładności nabierać:)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

i na takim prostym acz skutecznym systemie działać i dokładności nabierać:)
dokładnie

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

kanistrze, może jakiś update??? :D
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Update. Po 5 miesiącach. Ale zawsze jest.

A więc chyba maluję już dużo lepiej, z resztą sami zobaczcie:

Elektryk
ObrazekObrazek

Działo
ObrazekObrazek
(tutaj poprawię lewe kółko bo wygląda okropnie)

Dwa ogry
ObrazekObrazek

I doomflayer.
ObrazekObrazek

Aktualnie robię abominację, swarmy, podstawki pod pomalowanych już packmasterów i night runnerów i kończę filler do nightgoblinowych niewolników. I nie za szybko mi to wszystko idzie.

I jak teraz? Bo imo to już są całkiem znośne figurki.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

malowanie zdecydowanie lepsze...
malujesz staranniej i nakładasz więcej warstw :)
jak zrobiłeś podstawki ( najlepiej napisz z czego i jak malowałeś )?
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

No oczywiście ze nakładam więcej warstw, skoro pół roku temu nakładałem jedną.

Podstawki: Korkowa podstawka pod talerz i żwirek ze sklepu zoologicznego- taki dla rybek, za 5 zł 2 paczka 2kg.
Malowanie to Shadow Grey -> spory drybrush Codex Greyem -> lekki drybrush białym -> wash z chaos black.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

a czy masz jeszcze trochę takiego korka i mógłbyś mi go sprzedać, albo wymienić z jakieś bitsy? :D
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

kamelot pisze:a czy masz jeszcze trochę takiego korka i mógłbyś mi go sprzedać, albo wymienić z jakieś bitsy? :D
:shock:
Idź do sklepu z butami i tam można korkowe wkładki kupić(takie pod pięty) LUB idź do Obi i tam były korki dla winiarzy LUB w sklepie z wyposażeniami domu itp, gdzie możesz takie owe podstawki korkowe kupić... LUB wychyl z kolegami po lampce wina i masz korek...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

A to w winie nie są plastikowe korki ? My z kumplami jakeśmy wina pili...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

dzięki za rady, chodziło mi raczej o zdobycie tego korka jutro w szkole w zamian za kilka śmiecio bitsów, ale chyba jednak kupię sobie jakąś większą ilość za parę dni... :wink:

p.s.
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Grolshek pisze:A to w winie nie są plastikowe korki ? My z kumplami jakeśmy wina pili...
OWN3D.
Dobra, kończymy spam, bo Ziemno i Fanatyk nas wychłostają =P~

ODPOWIEDZ