Prace tomass'a - bye bye wfb

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Prace tomass'a - bye bye wfb

Post autor: tomasso »

Siemka!
Od ostatniego mojego tematu minęło z dziewięć miesięcy, a mój skill trochę się poprawił. Jak ktoś będzie ciekawy to znajdzie starą galerię :P
Tak... Jak sama nazwa wskazuje, armią prezentowaną będą krasnoludy.
Pierwsza praca: Moja konwersja na master engineera z obsługanta: dodany "topór", pistolet, placek z bajerami i opaska na oku. Great weapon jest nieprzymocowany jeszcze.
ObrazekObrazek

Demoniarz. Niedokończony, zostały metaliki i oczy.
ObrazekObrazek

Szeregowy slayer
ObrazekObrazek

I ostatnia praca; wzór gaci dla klocka slayerów. Mam zamiar wykonać 4 różnorodne kolorystyki o uzupełniających kolorach.
ObrazekObrazek

Zdjęcia robione w Raw, więc kolorystyka może być troszkę odstająca od rzeczywistej.
No tak... niby tego mało, ale niedługo powinny dojść takie rzeczy jak organy, stara katapa i żyrek.
Ogólnie bardzo trudno mnie zaciągnąć do malowania (średnio jeden model na tydzień), a jak już zaczynam malować, to bardzo długo - przykładowo gacie w paski malowałem ~40min.
I hope that you'll enjoy it.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2015, o 01:53 przez tomasso, łącznie zmieniany 5 razy.

żyraFFa
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: żyraFFa »

Czekam, aż pomalujesz inżyniera- fajny konwert, tylko ten "topór" mi nie podchodzi, reszta ok., acha, ten ostatni slayer ma zaje galoty :)

pozdro
"żyraFFa"
Jest moc :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no magister inżynier zapowiada się bardzo ciekawie. Fajna konwersja chociaż mi bardziej dla nich jakoś młoty pasują niż topory, nie wiem czemu, chyba dałem sie ponieść stereotypom ;) Pomaluj go dobrze i bedzie gites model :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rejmol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Rejmol »

Portasy rządzą, reszta ok tylko podstawki by się przydało dokończyć\urozmaicić. Ogólnie fajnie się to prezentuje :)

Awatar użytkownika
Scarrf
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Scarrf »

te paski na spodenkach naprawde świetna sprawa :]
konwersja zapowiada się niezwykle ciekawie pomysł jak i wykonanie naprawdę brawa

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Prace fajne, szkoda że żadna jeszcze nie skończona, ale wszystkie zapowiadają się b. dobrze :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Gatki spoko :D Konwert ciekawy :> Włosy bardzo mi się spodobały. Świetne rozjaśnianie.

grab
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: grab »

Spodnie wypas, tylko jakieś tatuaże na slayerów i będzie wypas
Topór bym zmienił, te 4 ostrza jakoś do mnie nie przemawiają

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Joł!
Po miesięcznym snu jesiennym obudziłem się w nie całkiem środku zimy. A że wolnego dużo, wróciłem do malowania i kilka rzeczy zrobić mi się udało, min. pomalować TO:

Slayerzy (a jakby inaczej) WiP
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wyczekiwana Katapulta... WIP
Obrazek
Obrazek

oraz jeże (czy tam krety) - jednak zdjęcie nie oddaje wyglądu w realu - czytaj chomiki się zlewają
Obrazek
Obrazek

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Jak zwykle wlokę się podobnie do ślimaka. Pod górkę, przemijają pory roku, aż pojawi się nowa praca. Trzeba się wtedy zatrzymać i odpocząc. No cóż, święto!
WIP - Sorcerer Nurgla - doclelowo magister do Cult of Possessed w Mordheimie. Może by tak PMOTM?
Obrazek
Yyy... kilkumiesięczny już engineer. Jakoś nie chciało mi się wrzucać :shock:
Obrazek
No i... jeszcze starsza obsługa katapy... kolorowa kompania
Obrazek

Jak zwykle skromnie, Zapraszam do komentarzy, aczkolwiek ich nie oczekuję. Zmieniło się to w taką galerię do oglądania ;P
W przyszłośći (planuję za jakieś kilka dni, aczkolwiek przesunięcie może trwać do miesiąca... jak zresztą wiecie ;P) zpodziewaćsię należy innych jeszcze gostków do Mordheima. Mianowicie cały team - kultyści i takie tam.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Bardzo ładne krasie,szczególnie do gustu przypadły mi pasiaste ciuchy.Inżynier dobry choć broń lekko dziwna(ni to topór ni to buzdygan i do tego dwurak).Magister fajny,czekam na resztę ekipy do mordki.

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Obrazek
Skończony.
Podstawka jeszcze będzie poprawiana.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Proponowałbym bardziej powyciągać co - nieco.

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Jeśli rozciąga forum, napiszcie - wstawię miniatury.

Bodajże wardancer z '85, stylizowany na dark elfa.
Obrazek
Obrazek

Mordheimowa banda Opętanych. Od lewej: magister, opętany we własnej osobie i mutant.
Obrazek

Dwaj kultyści oraz darksoulsy
Obrazek

W całości.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bardzo fajnie, szczególnie banda Possessed ciekawa - zarówno malowanie jak i konwersje.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

ładne, schludne prace
najlepiej imo prezentują się kafas damian i ramgis :wink:
=D>
]arrrr

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Aaaa. Wszystko się rozjechało! ;)

Przezajebista mordheimowa banda :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Chyba ekipę widziałem w niedziele,jakoś czasu nie starczyło do dokładniejszego zbadania :mrgreen: .Ramgis doskonały,świetnie złożony i pomalowany :D .Artur i Ajan też klasa,całość bardzo wysoki poziom.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

świetni kultyści i pokurcze =D>
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Skończony elficki morderca, tj. podstawka. Co myślicie?

Obrazek

ODPOWIEDZ