HE vs Gobliny

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Kędzior
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Wolny Szczelec ze Stolicy

HE vs Gobliny

Post autor: Kędzior »

Najwięcej bitew gram z armią goblinów (bez orków). Jakie macie pomysły na walkę z tą zieloną bezładną masą. Najcięższym kęsem do zgryzienia są dla mnie fanole. Może jakieś koncepcje na nich???
Warhammer to gra wyobraźni. Grajmy karteczkami.

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

strzelać strzelĆ strzelać, udupić magią. gobliny spadają od czegokolwiek szybciej niz liście jesienne, dobra będzie kometa (zniszczy ich dogłębnie o ile spodnie) albo high magic. flames od phoenix i fury of khain zrobi im duze bubu :D

okrąż ich tez kawalerią i wbij się z boku, jak cię nie bedą widzieć to nie wypuszczą fanoli, a kazda kawa pobijesz gobasy, maja tak slabego LD ze nawet 2-3 rany i sztandar powinny styknac by ich pogonic, zjesc i wpasc w cos następnego :twisted:

phoenix guard, nie dość że gobasy muszą zdać LD bo boją się elfów (wszystkie gobasy uważają że elfy dziwnie pachną i podejtrzanie się zachowują :D ) to jeszcze wzbudzasz strach :wink:

ale tak czy siak kawaleria chyba najlepsza

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

same gobliny to latwy machup, orzelek do przodu wyciaga fanole z oddzialow, a potem leci magia + strzelanie w to(jak wyzej flame of phoenix dziala wyjebiscie) a jak podejdzie to leca dragon princy, na czolo nawet, i rozjezdzamy toto jak sobie zachcemy. Btw widac moj podpis?

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Gobliny nie mają najmniejszych szans(chyba że to NG by BP), liderka generalska 8, jedyne co może cię zaboleć to tylko czaki i magia(ewentulanie magia). Jeśli byłby to NG by BP, to gobliny mimo to mają przejebane. Po spanikoniu fanole nie wylatują.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Czy potrzebny był nowy temat do tego? Są już tematy do takich pytań. To że Kosa chwilowo jest nieobecny to nie znaczy że trzeba robić burdel. :evil:
I sold my soul for rock'n roll

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

okrąż ich tez kawalerią i wbij się z boku, jak cię nie bedą widzieć to nie wypuszczą fanoli, a kazda kawa pobijesz gobasy, maja tak slabego LD ze nawet 2-3 rany i sztandar powinny styknac by ich pogonic, zjesc i wpasc w cos następnego :twisted:
Proch, nie wypowiadaj się na tematy, o którym nie za wiele wiesz. Po pierwsze, gobosy nie muszą widzieć, żeby wypuszczać fanoli. Po drugie wystawianie kawy nie jest najmądrzejszym pomysłem przy 4 bolcach, katapie i doom driverze :?

A co do pytania to: dużo strzelania i magii, żeby spanikować klocki piechoty(zanim wypuszczą fanoli) i fasty do wyciągania tychże. Na O&G dobrze mogą sprawdzić się SM, nawet jeśli dojdzie tylko 4-5, powinni poskładać cały klocek :)

O&G jest armią słabą, więc nie powinieneś mieć z nią większych problemów.

Master of reality pisze:Czy potrzebny był nowy temat do tego? Są już tematy do takich pytań. To że Kosa chwilowo jest nieobecny to nie znaczy że trzeba robić burdel. :evil:
Ale przynajmniej można nabić sobie posta. Co nie, mistrzu? :wink:

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

1.orły do wyciągania fanoli
2.dużo strzelania/pociskowego magowania
3.SM (jak dojdą w kombat bez jakichś wielkich strat, to mielą, aż miło)
4.duży kloc spearelfów z np warbannerem (choć nie do końca wymagany)
5.jakieś fasty ew. SW na maszyny (orły tutaj tez sie przydadzą)

fanole są wypuszczani, jeżeli tylko wróg zbliży się na 8 cali do oddziału (dlatego jest spora szansa, ze w 1 naszej turze orłem wypłoszymy wszystkich naćpańców)
tyle ode mnie

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Master of reality pisze:Czy potrzebny był nowy temat do tego? Są już tematy do takich pytań. To że Kosa chwilowo jest nieobecny to nie znaczy że trzeba robić burdel. :evil:
+1

Nie wiem kiedy kosa wróci i czy w ogóle wróci, by zrobić tu porządek, ale jak dalej będzie tu taki bałagan to chyba uderzę osobiście do administracji by zrobili tu porządek.
Niedawno pojawiło się na forum bardzo wielu nowych graczy HE, którzy chyba nie przyswoili jeszcze sobie zasad wypowiadania się na tym forum.
Ostatnio większości tematów nie da się tu czytać - sam spam, albo nie na temat. Nie mówiąc już o dublowaniu tematów, jak tutaj.

Ogarnijcie się trochę!

pozdrawiam

ps. a o walce z innymi armiami jest już temat!
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kuba, uderzaj do administracji o drugiegi moda, zawsze jak jeden zaniemoże to drugi będzie. Jak co, to masz mój głos.
Pozdro.

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Mój też :wink:
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Asassello na moda!

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

dcm bcASJBC/alsbjc/ASKC/asjvc.KHDVC,ajshcv,AJSFC,ascfQJGVCmajscv,qmvcAJSVC,qv

- to sie dzieje gdy wpuszczasz kota na klawiaturę

spam spam spam spam spam

- to sie dzieje gdy jest za malo modów

wniosek?

nie ważne kto byle ktoś sumienny i stały bylec z głową na karku :wink:

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

hahahah! znowu spam! tyle że teraz o modach dla Asassello:D
Ihmo sądze, że Asassello bzbz dobrym modem ;-)
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

ja też jestem za
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

spam spam spam spam spam
to motywacja :twisted:

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Proch pisze:spam spam spam spam spam
to motywacja :twisted:
Odpowiedni wniosek do adminów już wystawiony. :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Masz mój miecz Aasassello :D
I sold my soul for rock'n roll

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

i mojego smoka ;)
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

i mojego bolta!

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

I mój łuk :P

Zablokowany