Amatorska galeria Leśnych Elfów 23.05.10. (Czarodziejka)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Amatorska galeria Leśnych Elfów 23.05.10. (Czarodziejka)

Post autor: kubon »

Siema!
Ostatnio kombinowałem skąd wziąść Wild Riders-ów bo te z GW są za drogie. no to wziąłem sie za konwrtowanie moich batalionowych Glade riders na WR. Oto wyniki moich prac ( nie ma tu jeszcze jednego bo po prostu zabrakło mi kropelki, jak tylko będę miał to tu zamieszcze ;)

http://img121.imageshack.us/gal.php?g=wildriders001.jpg

Proszę was o opinię i porady :)

Jeśli coś jeszcze pomaluje to tu wrzucę
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, o 13:45 przez kubon, łącznie zmieniany 4 razy.
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Nie obraź się ale bardzo słabe te konwersje; prawie nic nie zmieniłeś/dodałeś (jedyna widoczna zmiana to konary na końskich czołach), dalej wyglądają bardziej na GR niż na Wildów :?

Zdecydowanie musisz mocniej pozmieniać te figurki, np. dodaj elementy od driad; ręce, głowy. Albo zrób pnącza z GS'u które oplatają konie i jeźdźców. Może zmień włócznie na jakieś inne żeby nie mieli takich samych jak GR, lub dorób koniom elementy pancerza na podobieństwo oryginalnych GW. Albo jeśli nie masz pomysłu poszukaj fotek WR w galerii lub na innych forach i skopiuj.
Na razie masz ładnych GR :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No pisałem Ci, żebyś nad nimi posiedział. Zdrzewiej ich :P

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Jak dla mnie to nie konwersja, po prostu posklejałeś boxa glade ridersów w dziwnych opcjach i do wildów trochę im daleko :wink:

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

No nie miałem pomysłu za bardzo a i nie chciałem bardzo experymentować, ale może coś w tych jeszcze zmienie. Tylko nie wiem za bardzo gdzie te pnącza dodać. Będę jeszcze robic 2 klocek 5 WR i myślałem aby go zrobic tak aby mianowicie zamiast głów koni przykleję korpusy driadki a zamiast płaszczy te driadkowe gałązki na plecach :) a o rękach to myslałem zeby jedną im zrobić z włócznią a drugą taka od driadki. Miałbym wtedy jeszcze duzo miejsca na jakieś fajne pnacza tam gdzie normalnie jest jeździec aby nie było tak pusto ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Zamiast głowy konika po prostu wkleić driadkę(bez nóg ofc).

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Tylko co z głową , dac taką zwykła od GR czy jakąś driadkową ?? A moze jeszcze z jakichś innych modeli ?? I jeszcze jedno czy włócznie od HE spearman - ów sie sprawdzą czy lepiej kupić jakieć inne ??

Doradzajcie bo jestem w kropce.

ps: no i lekko zdrewniłem tamtych poprzednich jeźdzców. Zamiast jednej ręki wkleiłem mim rączke driady ;P Jak dorwę cos z czego będzie mozna ich ,,uleśnic" to dam fotki moich wypocin ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tak ze dwóm daj zamiast płaszczy gałęzie :D

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Nie jestem pewien ale czy aby pomysł z driadami doklejanymi zamiast głów
końskich
nie był publikowany w WHITE DWARF?
Co do rąk,włóczni i elementów dodatkowych doradzałbym zgromadzić jak największą
ilość bitsów od elfów wszelkiej maści i eldarów .Następnie wypróbować różne
konfiguracje i drogą selekcji znaleźć zadowalający efekt.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Wybacz ale jestem jeszcze lekko zielony i nmie do końca znam bitewniakowy slang :P
Możecie mi przetłumaczyć na polski kto to eldarzy :P
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

eldarzy to "elfy" z wh40k

grab
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: grab »

pokombinuj z Dark elfami- opancerzone ręce+ hełmy= lekka zbroja wild riderów

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Szukałe tego numeru WHITE DWARFa,cel niestety osiągnięty z połowicznym sukcesem.Znalazłem tylko jedno zdjęcie,zachęcam do zapoznania się z nim-WD321 september2006 strona103.Niestety tylko jedno zdjęcie ale może pomoże.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

na 105 jest kolejne
To nie są driady a klaty od bestii, co prawda łapy i głowy od driad ale to nadal są klaty od beastmenów

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Co do WR prace zostaz chwilowo wstrzymane ponieważ bitsy są dopiero zamawiane.
Za to zabrałem sie za malowanie GG - no i chciałbym wiedzieć jak wyszły mi te płaszczyki ( bo jak dla mnie to ten pierwszy jeszcze jako tako ale za to drugi jakos do mnie nie przemawia .

Obrazek

a jeszcze przy okazji zacząłem robić Sobie Treemana z Poxiliny

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Treeman to jeszcze b. wstępny WIP wszystko trzeba okleić Poxiliną a nogi będę musiał przerobić bardziej na konary drzew ( tak żeby dołu przechodziły w takie jak by korzenie jak w prawdziwym drzewie)
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, o 08:21 przez kubon, łącznie zmieniany 1 raz.
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Uuu. Za grube nogi. Za mało maja w sobie z drzewa. Te szramy mogłoby być grubsze, głębsze i w ogóle dłuższe.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rozjezdzasz forum, zmniejsz zdjecia lub zamkne temat.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

@UP
Poprawione, nie wiedziałem ze te zdjęcia będą aż tak duże a nie miałem czasu sprawdzić bo się śpieszyłem :oops:

Rasti pisze:Uuu. Za grube nogi. Za mało maja w sobie z drzewa. Te szramy mogłoby być grubsze, głębsze i w ogóle dłuższe.

Za grube Oo Mi sie ciagle wydaje że są za chude. A nie dziw sie że maja w sobie mało drzewa bo to jest dopiero ogólny ich zarys i jak mówiłem jeszcze będę go ,,udrzewiał" ;) Poza tym to te zdjęcia go pogrubiają ;]
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Płaszczyki są słabe. Widać tylko 2 warstwy.

Co do treemana, czemu do cholery zrobiłeś go z mojego drzewka? :mrgreen:

A tak na serio, to jest na razie tylko ok. Mogłoby być lepiej. Dorób mu jakiś sęk na jednej nodze albo coś w tym guście :wink:

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

płaszczyki są słabe wiem - szczególnie ten drugi chociaż ten pierwszy IMO na żywo jeszcze jakoś daje rade (jeszcze nie umiem cieniować :oops: )

Co do treemana - to będę szczegóły robił na sam koni9ec - przy poprawkach i kosmetycznych zmianach ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

ODPOWIEDZ