Prace Bojka

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Prace Bojka

Post autor: Bojo »

Witam Panów (i Panie, choć niestety są w mniejszości) proszę o porady i krytykę :wink:

maluje już jakiś czas uważam że są to figurki które łapią się na poziom ogólnie pojętego TT

a teraz dosyć gadania :)



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

ps. Fotki są lekko przejaskrawione ale mam nadzieje że da się zobaczyć i w miarę ocenić :wink:

edit ;) wreszcie są fotki-technika zawitała :D
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, o 22:34 przez Bojo, łącznie zmieniany 1 raz.
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

A może by tak fotki a nie linki? :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: diabloo23 »

Plusy:
*metaliki wyglądają bardzo fajnie
*staranne prace - nic się nie wylewa poza linie
*niezłe przejścia

Minusy:
*zważ, że karabin to nie kawał jednolitego metalu - przydałoby się go trochę urozmaicić jakimiś kolorystycznymi akcentami
*niebieskie futerko na jeźdźcu nie teges - pomaluj na jakiś bardziej futrzasty kolor lub (jeśli koniecznie chcesz by miał białe futro) popracuj nad cieniowaniem od szarego do białego
*koń ma stalowy ogon... a jak nie stalowy to mu wyraźnie wypłowiał na słońcu ;)
*kilka nadlewek
*baaaaaaaaaardzo biedne podstawki o nieciekawym wyglądzie. Nawet większego kamyczka nie można znaleźć. Ten element zdecydowanie do poprawy

I taka uwaga ogólna nie kwalifikująca się do zalet lub wad a zależna od gustu - obie figurki sprawiają wrażenie, jakby przed chwilą wykąpały się w błocie. Mi się to nawet podoba - wiadomo, że na wojnie człek nie ma głowy aby w wannie posiedzieć, ale niektórzy będą marudzili :)

Pozdrawiam i tak trzymaj bo jest naprawdę nieźle (jakość plusów przeważa nad ilością minusów :) )
Obrazek

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Csm mi sie podoba,dobre metaliki na tt to bardzo ok,rycerz troche mi przypomina knightow z ultima online,w kazdym razie udane staranne malowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

troche brudny ten pierwszy ale tak jest świetnie
]arrrr

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

diabloo23 pisze:Plusy:
*metaliki wyglądają bardzo fajnie
*staranne prace - nic się nie wylewa poza linie
*niezłe przejścia

Minusy:
*zważ, że karabin to nie kawał jednolitego metalu - przydałoby się go trochę urozmaicić jakimiś kolorystycznymi akcentami
*niebieskie futerko na jeźdźcu nie teges - pomaluj na jakiś bardziej futrzasty kolor lub (jeśli koniecznie chcesz by miał białe futro) popracuj nad cieniowaniem od szarego do białego
*koń ma stalowy ogon... a jak nie stalowy to mu wyraźnie wypłowiał na słońcu ;)
*kilka nadlewek
*baaaaaaaaaardzo biedne podstawki o nieciekawym wyglądzie. Nawet większego kamyczka nie można znaleźć. Ten element zdecydowanie do poprawy

I taka uwaga ogólna nie kwalifikująca się do zalet lub wad a zależna od gustu - obie figurki sprawiają wrażenie, jakby przed chwilą wykąpały się w błocie. Mi się to nawet podoba - wiadomo, że na wojnie człek nie ma głowy aby w wannie posiedzieć, ale niektórzy będą marudzili :)

Pozdrawiam i tak trzymaj bo jest naprawdę nieźle (jakość plusów przeważa nad ilością minusów :) )

*podstawki będą skończone :wink: dostałem te figsy od kumpla i miałem tylko drybrush zrobić
*futerko no cóż chciałem z takiego "zimowego-lodowego wilka"-tak kumpel miał zamysł)
*koń ma inny ogon fakt trochę się może zlewać z metalikami
*lubię takie dosyć brudne malowanie ;) w końcu realia to realia takie moje zdanie ;)
nadlewki fakt powinienem usunąć następne modele będą piłowane tutaj tak na szybko się starałem mój błąd ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

Witam po przerwie ;)


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

O kur** :shock:
Za taką cenę nie spodziewałem się 1/10 tego co zrobiłeś. Szacunek
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

mały upek

najpierw szczuras(nic wielkiego, ale właśnie pomagam koledze doprowadzić do stanu armię szczurów i jednego szczura zapodałem na szybkie malowanie w ramach relaksu) ;)

Obrazek


Obrazek


Obrazek



oraz mały gobek ze skullpassa :D tutaj muszę się przyznać troszkę bardziej się postarałem. Oceńcie sami ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PROSZĘ O KRYTYKĘ I PORADY ;) konkret i bez owijania w czoko-loko ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

nieźle, faktycznie goblin trochę lepszy
]arrrr

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Moim zdaniem zbyt ciemne to. Aż się prosi o rozjaśnienia :)

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

nie chcę aby było za oczojebne ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Gobo fajny tylko różowy kolorek na łuku nie do przyjęcia.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Daleko im do oczojebności :)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

grabz pisze:Gobo fajny tylko różowy kolorek na łuku nie do przyjęcia.
Różowy? No może trochę. Jak dla mnie to jest scab red rozjaśniany białym. Oj nieładnie [-X Goblin by nie był zadowolony :P

Przy szczurze o pomstę do nieba wołają stopy.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

bem pisze:
grabz pisze:Gobo fajny tylko różowy kolorek na łuku nie do przyjęcia.
Różowy? No może trochę. Jak dla mnie to jest scab red rozjaśniany białym. Oj nieładnie [-X Goblin by nie był zadowolony :P

Przy szczurze o pomstę do nieba wołają stopy.

gratuluje Pani dobrego oka ;) to scrab red rozjaśniany białym :D

stopy no fakt nigdy mi nie wychodziły u szczurów ;p
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Malowanie fajne ale czy podstawki jakieś takie nie za słabo zrobione. Moje mumiacze świetnie zrobione a skaven jakiś taki :?
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

podstawka miała być nieskończona ;) oceniamy tylko figurkę ;)

kości do poprawy... ;)
Ostatnio zmieniony 10 cze 2010, o 15:09 przez Bojo, łącznie zmieniany 2 razy.
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

bez podstawki nie oceniam:P

Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: diabloo23 »

Kolor kościany do poprawy - za dużo czerni, za mało brązu i żółci. Reszta nawet fajnie wyszła.
Obrazek

ODPOWIEDZ