Uwaga na Monolith Icon

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Uwaga na Monolith Icon

Post autor: Marko »

Witam, piszę w tym miejscu, żeby nie zginęło w wątku. Jeśli potrzeba, proszę adminów o doklejenie tej wiadomości do tematu o sklepach, ale wydaje mi się, że tu będzie z tego więcej pożytku:)
Miesiąc temu złożyłem w tym sklepie zamówienie na ok 120zł i na tym kontakt się urwał, pomimo mojego kilkukrotnego upominania się. Dziwne, bo już wcześniej bez problemów robiłem tam zakupy, no ale widocznie coś się zmieniło. Pewnie to wina Tuska.
W każdym razie ostrzegam wszystkich, którzy rozważają zakupy w Monolith-Icon.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Sklep Monolith Icon mało co ma na stanie - przeważnie czekają, aż zbiorą trochę zamówień i dopiero wtedy zamawiają u producenta. W sumie na ich zamówienia można czekać i parę miesięcy, ja też się naciąłem. W końcu dostałem paczkę po dwóch miechach czekania, ale niesmak pozostał.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
KroguL
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Lębork

Post autor: KroguL »

Zamówiłem u nich parę rzeczy 5 czerwca i nadal czekam na przesyłkę :? . Jestem pewien, że było to moje pierwsze i ostatnie zamówienie.
Takim podejściem do klienta daleko nie zajadą.

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Mam NIEZWYKLE negatywne doswiadczenia z kupowania w tym sklepie. Kilkumiesieczne oczekiwanie na przesylke, brak czesci zamwionego towaru, tlumaczenie sie a: wakacjami i urlopem, b: brakami personalnymi c: oczekiwaniem na przesylke od producenta (na stronie towar w calosci dostepny). Moje maile pozostawaly bez odpowiedzi lub czekalem na odpowiedz po parenascie dni. A w ostatecznosci, podczas rozmowy telefonicznej, osoba z ktora rozmawialem okazala sie prostakiem i chamem najwyzszych lotow. Na tekst o tym, ze swoje perypetie opisze na blogu albo jakims forum, zostalem zakrzyczany (i niemal opluty przez sluchawke ze wscieklosci), ze zostane podany do sadu za znieslawianie, i ze nie z takimi sobie juz radzili. Serdecznie, nieustajaco i bardzo NIE POLECAM. Zdecydowanie najgorszy sklep internetowy, z jakiego w zyciu korzystalem.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

tez nie polecam. kupowalem u nich orc brute i czekalem czekalem w koncu zadzwonilem, wyszlo ze czekaja na towar od producenta ale ze bedzie. znowu czekalem , zadzwonilem i sie odwiedzialem ze kase moga mi oddac ale figurki jednak nie beda mieli. a towar caly czas w ofercie.

ale ale maga przyslali "od razu" czyli po paru tyg.
kmioty straszne.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

MI po prostu porzuca polski rynek i zajmuje się zagranicą.
Obrazek

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

niestety miałem podobne doświadczenia.

teraz nawet kijem nie tknę tego sklepu nawet jakby dawali 90% upustu.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Miałem zamówione u nich slayerów nowych. Po oczekiwaniu na nich 3 miesiącę poprosiłem o zwrot kasy. Na szczęście w ciągu tygodnia ją otrzymałem i to jedyny plus tego sklepu. Napewno nikt mnie nie zmusi do kupienia czegoś tam
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Ceny też mają zawyżone jak chociażby ich 'oferta' z FW gdy wyszedł upgrade do strzelców imperialnych czy też statek.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Dlatego wolę sklepy internetowe oferujące przesyłki "za pobraniem". Wtedy płacę dopiero jak paczka do mnie przychodzi i nie muszę się martwić że moja kasa gdzieś tam sobie leży zamrożona. Myślę że również sprzedający w takim wypadku szybciej realziuje zamówienie bo inaczej pieniążków nie zobaczy =P~

Jeśli chodzi o Monolith Icon to kiedyś zamówiłem u nich kilka figurek z Avatars of War i wszystko dostałem dosyć szybko ale nawet na ich stronie znalazłem kilka bardzo złych opini/komentarzy odnośnie obsługi klienta i realizacji zamówień.

Co do cen na zestawy z FW, to do ceny ze strony samego FW (czyli 1 funt x 5 zeta) od razu doliczają koszt przesyłki, czyli te 15% bodajże, które FW sobie nalicza.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Swoje grosze narzekania też wrzucę. Towar na stronie mieli jako dostępny, więc złożyłem u nich zamówienie na kilka boxów figurek. Zależało mi na czasie gdyż chciałem je mieć gotowe na mastera. Zamiast szybkiej przesyłki czekałem na towar ponad miesiąc gdyż musieli go najpierw zamówić od producenta...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3290
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Karlito pisze:Co do cen na zestawy z FW, to do ceny ze strony samego FW (czyli 1 funt x 5 zeta) od razu doliczają koszt przesyłki, czyli te 15% bodajże, które FW sobie nalicza.

Z tym doliczaniem to MI lekko przesadza bo tam jest dodane o wiele więcej niż te 15% (jakąś bardzo dużą marżę sobie pobierają).

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Crane pisze:
Karlito pisze:Co do cen na zestawy z FW, to do ceny ze strony samego FW (czyli 1 funt x 5 zeta) od razu doliczają koszt przesyłki, czyli te 15% bodajże, które FW sobie nalicza.

Z tym doliczaniem to MI lekko przesadza bo tam jest dodane o wiele więcej niż te 15% (jakąś bardzo dużą marżę sobie pobierają).
No w ostatnim czasie faktycznie podbili jeszcze bardziej ceny, zapomniałem o tym #-o
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Robilem u nich zakupy ,raz czy dwa i bylo okej ,ale ostatnio tez nie mam dobrego zdania o tej firmie .

Zakupilem 3 rzeczy z FW .Nie dosc ze dostawalem je pojedynczo (raz bohatera ,po miechu drugiego itp.) to 3 rzeczy nie potrafili sciagnac tzn. raz FW nie odlal ,potem cos znowu .. po kilku miechach chcialem zwrot kasy .Wszystko okej ,bedzie zwrot i cisza ,masa maili ... nawet im sie na poczte nagralem (wyszperalem jakis tel. na stronie) .Oczywiscie na kase tez musialem poczekac ,bo wszyscy sie na wakacje rozjechali i nikogo nie bylo w biurze :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ODPOWIEDZ