Szkielet

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Szkielet

Post autor: Stachu »

Kiedyś.. dawno temu, wpadłem na pomysł zrobienia szkietela. Nie miał być jakimś konkretnym bohaterem.
Po prostu złapałem jakąś ogólną "wizję" figurki i stwierdziłem, ze warto się pobawić.
Przy okazji, możecie mi odpowiedzieć za co, ten model może robić?? Docelowo miał być w klimatach TK.
Założenie jest takie:
Wódz armii, stoi na wydmie, prowadzi swoje wojsko ku chwale wskazując kierunek marszu wyciągniętym mieczem.
Jedziemy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Figurka się tak nie świeci w realu, wina flesza i nieodpartej pokusy fotografowania pomimo panującej już nocy.. :wink:

Aha, pisałem, że figurka jest na sprzedaż???
Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, o 08:00 przez Stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kerim
Master Convertor
Posty: 1193
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Kerim »

Może też robić za kogoś z regimentu DoW złożonego z kościotrupów, ale tarczę zmień na elficką

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Stachu pisze:Modów bardzo przepraszam, ale jakoś zachciało mi się publikować moje prace, jeśli rozwalam/utrudniam w ten sposób przeglądanie/rozeznanie w tematach to wrzućcie to to jednego topicu.
Daj spokój, po to mamy galerię, żeby każda praca mogła dostać swój temat :)

Podoba mi się szkielet. Malowanie nie powala, ale daje radę - a konwersja bardzo fajna.

PS. Kerim, odpiszę Ci na maila dziś, dopiero sobie o nim przypomniałem, sorry :oops:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

zgodze się z Tomashem że malowanie powala.
swoją drogą konwersja bardzo mi się spodobała :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Stasiu tak wszystkich krytykujesz , a praca srednia... Fajne drewno i biala szata , natomiast miecz jest slaby ( hmm pamietam jakie to kazania mi dawales o tym jak to latwo metalikami sie maluje ;) , piurposz wyglada jakos dziwnie - przydalaby mu sie jeszcze jedna warstwa rozjasniajaca. Podstawka strasznie niechlujnie zrobiona. Co nie zmienia ogolnie faktu , ze w calosci prezentuje sie spoko...

Ja go widze jako championa grave guardow :)

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

zrobię ci fotkę w dobrym świetle dziennym to wtedy o metalikach pogadamy... nie używam żadnych programów do grzebania w zdjęciach
( bo nie mam i puki co mieć nie będę :cry: )
co do pióropusza to może i masz rację...

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

spoko figurka do grania

20 takich w oddziale robiłoby wrażenie :P

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Mysl mi sie taka nasunela ze podstawka jest slaba - nawet bardzo. no boki chociaz czarnym maznij 8)

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

A ja powiem tak hehe tez zrobilem sobie prawie identycznego szkeleta tylko dalem mu inna glowe no i tarcze HE wyglada lepiej tylko ze moj nie ma takiego plszczyka i sukni jak twoj. A teraz o figurce: suknia pomalowana zajebiscie a ten plaszczyk troche dziwny ale spoko, mi sie wydaje, ze ten helm pomalowany na ten kolor nie pasi powinien byc bialy albo czerwony zeby pasowal do reszty chyba, ze taki ci sie podoba no to spoko.

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

IMO podstawka jest dobra. wydaje mi się że taka właśnie ma być. Delikatne runy i te czarne obwódki bardzo mi podpasiły. Szataa na fajnym poziomie tak samo jak kości. Reszta poprostu ok.
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Luks
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: z Torunia

Post autor: Luks »

Figurka ok mi się tylko nie podoba mieczyk, a co podstawki to jest super - nie za bardzo "napaćkana" tylko taka prosta, mi się podoba, a te runy to w ogóle są super - jak dla mnie nic w podstawce nie zmieniaj, ewentualnie mógłbyś dodać jakiś kamyk na którym on by stał, wyglądał by bardziej majestatycznie :wink:
Luks - swiatło

ODPOWIEDZ