Rozpa na 2250p

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Rozpa na 2250p

Post autor: Wilczek »

Co sądzicie o tej rozpie " moja 1 na tym podforum" :P

Slann mage priest 660p (2nd generation, btl, gen)

-divine plaque of protection 50p
-diadem of power 35p
-totem of prophercy 75p
-plague of tepok 15p

Saurus scar-veteran 175p (LA, Quetzl, Sotek)

-Sword of might 20p
-Charm of the jaguar warrior 20p
-Enchantet shield 10p

Skink priest 150p (Mg2)

-2x: power stone or dispel scroll 50p

4x10 skink skirmishers 4x60p

10 skink skirmishers (scout) 70p

2x3 kroxigors 2x174p

Terradons & brave 115p

Salamanders Hunting pack 195p

6 Saurus cavalry (St mu) 300p

-Huanchi blessed totem

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Witam na forum nowego czlonka najlepszego z klubow , co moge powiedziec o rozpie skinku :)

Skink Priest powienien miec 2xDS
Brave na Terrkach niepotrzebny
6xsaurus cavalery ze sztandarem i muyzkiem wychodzi 280 ktow , a nie 300 , te 20 pktow plus 10 za czempiona terkow , skas jeszcze 5 pktow znajdz i masz 4tego terka...

Reszta rozpy bardzo dobra , jak na mojego padawana przystalo , ale boje sie ze Twoje male doswiadczenie jest jeszcze za male , aby grac wolnostojacym slanem...

Awatar użytkownika
Jaro
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Jaro »

Slann normalka, skink powinien mieć 2DS tak jak wspomniał Ziemko i 1lvl, według mnie lepszy by był biegacz z gw, a wystawiając kawę heros na cold onie, ale jak kto woli, zdejmując bravea i 1 cold onea masz dodatkowego kroxa i terka.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie wiem jak to Jaro wyliczyles ,ale cold one i brave to 45 pktow , a kroxigor i terek to razem 93 - kurde , a wydawalo mi sie , ze to ja bylem slaby z matmy :) Ktory biegacz jest lepsy jest to sprawa mocna dyskusyjna - w tej wersji na bardzo popularne WE jest midzio...

Poza tym dawanie level 1 na skinku jak sie bierze innego maga jest totalnie glupie!!!! Tak to plewik z 2 kosci moze sobie rzcuci przerzutki , maly pocisk czy warda , a co jak bedzie mial 1 kosc ? Bedzie sie marnowala ?

Awatar użytkownika
Jaro
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Jaro »

O to chodzi, że nie chciało mi się liczyć. I myślałem, że brave jest droższy - 20 pkt, ale rzeczywiście mój błąd, przryznaje się bez bicia :D . Zresztą po sesji nie chce mi się już kompletnie myśleć :P.

Awatar użytkownika
Wilczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Wilczek »

no mi też jakoś za dużo pkt wyszło po zmianach Jaro :P

Awatar użytkownika
Jaro
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Jaro »

Sorki :P. Naprawdę na twoim miejscu zastanowiłbym się nad rolą scar-veterana w armii. Niestety kawa lizaków naprawdę jest bardzo losowa i trudno jej na siebie zarobić. Bohater na cold onie naprawdę daje jej przysłowiowego kopa i wtedy może naprawdę siać zamęt. Z kolei biegacz z gw może zawsze zniszczyć jakieś charioty, maszyny czy magów. W swojej rozpisce uwzględniłeś go z sword of might. Rzeczywiście jest on bardzo dobry na np wood elfy, ale mając dobrych magów, raczej nie musiałbyś się przejmować driadami, kawą czy wardancerami.

Awatar użytkownika
nightclower16
Mudżahedin
Posty: 229
Lokalizacja: SNOT - Gdańsk

Post autor: nightclower16 »

Ziemko pisze:Witam na forum nowego czlonka najlepszego z klubow
Ale on jest z Kohorty a nie z Avatara ;)

Awatar użytkownika
Wilczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Wilczek »

TRZYNASTA... KOHORTA!!!
TRZYNASTA KOHORTA!!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

nightclower16 pisze:
Ziemko pisze:Witam na forum nowego czlonka najlepszego z klubow
Ale on jest z Kohorty a nie z Avatara ;)
Najlepszy nie musi oznaczac najlepszy pod wzgledem wynikow Servitorze :lol:

Wilczek widze , ze szybko sie uczysz :)


Dobra koniec spamu , bo bede kasowal...

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Jaro pisze:Sorki :P. Naprawdę na twoim miejscu zastanowiłbym się nad rolą scar-veterana w armii. Niestety kawa lizaków naprawdę jest bardzo losowa i trudno jej na siebie zarobić. Bohater na cold onie naprawdę daje jej przysłowiowego kopa i wtedy może naprawdę siać zamęt. Z kolei biegacz z gw może zawsze zniszczyć jakieś charioty, maszyny czy magów. W swojej rozpisce uwzględniłeś go z sword of might. Rzeczywiście jest on bardzo dobry na np wood elfy, ale mając dobrych magów, raczej nie musiałbyś się przejmować driadami, kawą czy wardancerami.
jaro a powiedz mi jaki jest problem żeby biegacz, jeśli zajdzie taka potrzeba dołączył do jazdy i z nią zaszarżował :?: .... moim zdaniem bohater na cold one w tej rospie byłby znacznie gorszy

ODPOWIEDZ