Empire Wizard

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Empire Wizard

Post autor: tedzio »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Malowany jak cała armia czyli na niebiesko-zółto.
Jak widac podstawka jeszcze nie skończona, gdyz cierpie na brak trawki statycznej.

Awatar użytkownika
Majster-Bieda
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: Gdynia- chaos

Post autor: Majster-Bieda »

fajnie dobrane kolory

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

potworny mold na płaszczu, na twoim poziomie nie brał bym sie jeszcze za jakiekolwiek freehandy, więcej z tych zdjęć wywnioskować nie mogę
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Sito
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sito »

Bardzo fajnie ale musisz jeszcze trochu popracować nad techniką (nie żebym był specjalistą :wink: ). Staraj się używać więcej rozjaśnień i inków zamiast dry brushów bo wyszło ci to trochu za "sucho" :wink:


p.s. Zmień posypkę pod podstawkę (ja też kiedyś takiej używałem :P ), bo jest kijowa
" Sito- proste urządzenie do oddzielania od siebie obiektów o małych i większych wymiarach lub do oddzielania obiektów stałych od płynów, wreszcie do oddzielania zawiesin od płynów. "

http://pl.youtube.com/watch?v=xJqsFwIP0 ... re=related

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

jak strasznie "brudno" ta figurka wyglada.. szczegolnie tez zolty, na ktorym w losowy sposob porozkladane sa brązowe plamy..

moze zamiast cieniowania wszystkiego tym brazowym by cieniowac ciemniejsza wersja podstawowego koloru (albo rozjasniac miejsca jasniejsze) :)
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ah zapomniałem ze został dippowany

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Jak na dipping to imo mogło być lepiej.
Jak zrobisz fajną podstawkę to będzie ok.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

wiesz Dzooma nie jestem jeszcze ekspertem czyli kolesiem na poziomie blessa w dippingu, PAMIĘTAJ:
Trening czyni Mastera ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ja bym sie na twoim miejscu zastanowil czy dippowanie to odpowiednia technika dla figurek, ktore z zalozenia maja byc czyste. fajnie, ze sobie oszczedzasz czas i wgl, ale przy tych kolorach smarowanie bejca nie da Ci dobrych wynikow. Z figurkami Blessa jest inna sytuacja. Nie dosc, ze gobliny moga byc przybrudzone, to kolory z reguly uzywane do malowania zielonych idealnie nadaja sie do bejcy. Poza tym Bless maluje fajnie takze bez brunatnej zalewy wiec... z moje strony propnuje odstawienie dippingu i poswiecenie czasu na nauke innych technik malarskich. To Ci sie zwroci, zobaczysz.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

wiem wiem, tylko ze ten arsenał malarski no jest mały narazie okolo 12 farbek i 1 pendzelek wiec radze sobie jak moge i przeciez zbieram figsy od no troche wiecej niz roku i jest poprostu bieda z tym malowaniem

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

faktycznie kolory i ogolnie faktura figurki (za duzo powierzchni plaskich) nie jest odpowiednia do dippingu ... a zamiast tej posypki lepiej jakbys uzywal zwyklego piasku (ta posypka jest za grubo ziarnista - nadaje sie do makiet a nie do podstawek)

Mogles tez usunac linie po laczeniach form ... widac to jak cholera ... a jest to tylko chwilka zeby je usunac (skalpelem lub drobnym pilnikiem)

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Problem nie leży w ilości farbek tylko w technice. Trzeba dużo ćwiczyć i czytać tutoriale na necie.

Dobry malarz to i 3 kolorami pomaluje powodując szczękopad u większości.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Dippingować bohaterów? I to imperialnego maga? Blee :?
Lepiej chyba jakbyś go ręcznie pomalował, a myślę że na bohatera można poświęcić parę godzin żeby ładnie wyglądał :P
A 12 kolorów powinno wystarczyć do malowania normalnego:
wystarczy kolor podstawowy, jakiś do ściemniania, jakiś do rozjaśniania i już np. niebieski, czy żółty mógłbyś ładnie pomalować ;)
O podstawkach już mówiłem gdzieś.
Ale jak Ci się tak podoba malowany to spoko :P

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

tedzio pisze:wiesz Dzooma nie jestem jeszcze ekspertem czyli kolesiem na poziomie blessa w dippingu, PAMIĘTAJ:
Trening czyni Mastera ;)
Ja tam nie wiem chyba ze 4 figurka(w sumie to był cały oddział taki) Piotr3k'a dippowana była b. dobrze. No oczywiście, że bless jest w bejcowaniu mistrzem, lecz chociaż w połowie tak jak on to spokojnie można się szybko tego nauczyć na paru figurkach. A, tak poza tym to nawet spoko .:wink:

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

tylkow tym problem ze te farbki sa o róznych kolorach dzisiaj dokupiłem 3 nastepne i bede juz próbowac robic przejscia na kolorze niebieskim, tego enginnersa co kiedys zamieszczałem bedzie moim kroliczkiem doswiadczalnym

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

tedzio pisze: PAMIĘTAJ:
Trening czyni Mastera ;)
Pamiętam i życzę powodzenia w dalszych pracach :)
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Gruby
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Gruby »

na realu fiks wygląda lepiej sam widziałem

kubik290
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: kubik290 »

caly model wyglada troszke jak zabytek, tego brazu na zoltej szacie troche za duzo, sprawia wrazenie jakby stary zakurzony model na polce, ale ogolem pomalowany fajnie, super kolorki dobrane

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

mam armie z która lezy przy morzu i jak sie przejdzie przeciez przez plaze gdy bedzie wial wiatr to bedzie sie zabrudzonym troche ;)

ODPOWIEDZ