Wight King BSB

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Wight King BSB

Post autor: bless »

Zasady EEGT zmuszaja do wziecia jednego nieczarujacego herosa. W VC jest tylko jeden - Wight King.

W zwiazku z tym sklecilem sobie sztandarowego, zeby nosil ukochany przez Was Drakenhof Banner. ;)

Oto i on:

Obrazek

Obrazek



A z tego został złożony:

Obrazek


Wkrotce wersja pomalowana. ;)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2008, o 23:32 przez bless, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

=D>

Podoba mi się! Dziękuję za podzielenie się konwersją "od kuchni" i umieszczenie "składników" zestawu ;) Najbardziej przypadł mi do gustu pomysł wykorzystania ramienia szkieletu do nogi konia :)

Dobra robota! Maluj, maluj, bo głodne oczy czekają ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Kurcze Bless swietna konwersja!! Dobry pomysl, poskladales pare starci i wyszedl super efekt. W szczegolnosci podoba mi sie efekt przezartego bardingu i kosciastej mordy z niej wystajacy.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

super wykonanie a pomysly jak zwykle z kosmosu :D po nocach spac nie mozesz i rozmyslasz co tu zrobic ze stara czescia? :-k
Ja to chodz bym mial tone czesci to nie wiem czy wymyslil bym dla nich takie zastosowanie jak ty :) A swoja droga fajnie sie pilowalo glowe konia?? :P

Maluj jestem bardzo ciekaw efektow jesli wyjdzie ci to tak jak na wargulfie to bede ci mowil dziendobry na turniejach :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jak zwykle kiepsko... nie dosc, ze steed nie wyglada zbytnio na eterycznego to jeszcze konwersje bez jakiegos wiekszego namyslu zrobione :/

coz moze chociaz malowanie poprawi ta srednia konwersje :/


;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

konwersja fajna - w wykonaniu, ale ogolnie model mi sie nie podoba - ta statycznosc jeźdźca, ktorej nawet pozycja konia nie moze przełamac - moze chociac jakis powiewajacy plaszcz...

z tego wszystkiego najfajniejsza IMO jest podstawka :), bo cos sie tam dzieje.

szkoda tylko ze cel tej zabawy jakos taki mało szczytny -> Drakenhof Banner ;-)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dzieki, chlopaki, za fajne komentarze (Tobie, Shino, nie dziekuje ! ;) ).

Dzis biore sie za malowanie chlopaka.
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Konwersja naprawdę fajna (prosta ale podoba mi się :)) .Kurcze ale model tego BSB jakiś niespecjalny :wink: Czekam na malowanie .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

Podoba mi sie ten BSB , i te kosci "włozone " w cielsko tego konia , bardzo fajnie jest zrobiony .
Czekam na wersje pomalowana , powodzenia ! :)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ok, pomalowałem. Miał być dowódzcą oddziału BK, wiec musial pasować do regimentu - stąd dobor kolorów, oraz błyszczace barding i zbroja. Niebieskawe wlosy konika maja sugerowac, ze chlopak staje sie eteryczny.

To tyle, reszta na fotkach.

Obrazek

Obrazek


I w regimencie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

i tak chlopak 5x kb dostanie ;D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

hmm slabo... mogles sie lepiej postarac


;)

a tak serio jedyna rzecza, ktora mi sie nie podoba jest duch na posdtawce. niebieskie kolory przyciagaja uwage do niego a troche dziwnie wyszedl ci :) (znaczy nie jest zle zrobiony albo cos ale jakos to nie jest to) no i spodizwealem sie wiekszego freehandu na sztandarze po tobie (cos a'la twoj stary bsb biegacz) ;)
(Tobie, Shino, nie dziekuje ! Wink )
kk :>

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Shino pisze:hmm slabo... mogles sie lepiej postarac

Wiem. Ale co robic? Terminy gonią.... ;)
Shino pisze: i spodizwealem sie wiekszego freehandu na sztandarze po tobie (cos a'la twoj stary bsb biegacz) ;)
W brode sobie plulem, ze wybralem ten banner, kiedy zaczalem go malowac. Jest fatalny do malowania. Trzeba miec mega wyobraznie i skilla, zeby:
- wymyslic wzor, ktory bedzie sens umieszczac na bannerze, na ktorym bedzie go widac tylko czesciowo (nie ma sensu dawac jakichs obrazkow, bo beda nieczytelne przy tych zagieciach)
- zrealizowac swoj kocept freehanda tak, zeby sie w tych zagieciach nie pogubic

Wybralem prostsze rozwiazanie. Choc i tak sie przy tym ślaczku narobiłem... tfu ! :?

Tym razem dzieki za uwagi, Shino. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

BSB fajny jak dla mnie wygląda przyzwoicie. Generalnie cały oddział wygląda fajnie aczkolwiek ja wiem czy pozwolą go Tobie gdzieś wystawić bo jakoś teraz fala CS poszła hehe. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Dla mnie genialny, ten klimacik, super wygląda, a ten cały regiment.... zabójczy xD xD w dosłownym tego słowa znaczeniu :P:P
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Bardzo ladnie sie prezentuje w regimencie, malowanie moze nie tip top ale jak najbardziej na poziomie. Sama konwersja pokazuje ze kawal roboty wlozone zostalo w ten model.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ekstra! =D>

Mi się podoba i to bardzo. Duch mógłby faktycznie "wyfrunąć", dosłownie i w przenośni, a na pewno kolory ma za ostre... ech ;) Za to ten "eteryczny" ogon jest świetny, podoba mi się ten efekt i chciałbym go widzieć na większej części modelu :)

Sztandar OK, nie narzekaj, dobrze pasuje motyw.

Ładnie, ładnie :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

super. tylko chyba jaśniejsze zdjęcia regimętu by sie przydały, bo trudno mi rozróżnić kształt figurek :)

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Wystarczyłoby jaśniejsze tło i było by wszystko ładnie widać ;)

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

A mnie się nie podoba... O ile jeszcze sam BSB jakoś się broni, choć mogłyby być większe zdjęcia, bo teraz ciężko cokolwiek ocenić (poza tym, że schludnie pomalowany), o tyle cały regiment jest całkowicie nieczytelny. No nie wiem, może się nie znam, ale nie mam pojęcia gdzie jest głowa konia, a gdzie zaczyna się już jeździec. Zwłaszcza drugie zdjęcie regimentu przedstawia moim zdaniem kompletny bałagan. Nie wiem, może taki był zamiar, ale jakoś nie mogę tego ogarnąć :)

pzd

ODPOWIEDZ