Mundurki w szkołach

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

OMG ludzie ja nie nabijam postów, tylko znalazłem czas żeby podpatrzeć i dodać( swe 3 grosze) :lol:
Więc niema co się burzyć po prostu i tak nic nam nie da gadanie na forum o tym że są mundurki.
A nieprzestane się uczyć tylko dlatego bo mają być mundurki.
Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ja tam w mundurków nie będę musiał chodzić bo w 3ciej klasie nam już nie dadzą. Co za ulga, nie chcielibyście widzieć tego co będą nosić pierwszaki :twisted: w moim sql.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Artek'sWorkshop pisze: Więc niema co się burzyć po prostu i tak nic nam nie da gadanie na forum o tym że są mundurki.
To po co się wypowiadasz?
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

http://www.badongo.com/pic/587674 Coś takiego w mojej szkole bądą koty nosić... I jeszcze pewne porównanie do Fullmetal Alchemist
http://www.animeboredom.co.uk/Uploads/A ... 767035.jpg

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

Moim zdaniem super sprawa i brawa dla szkoly ze pozwolila uczniom samym zaprojektowac stroje :) Tym bardziej ze moim zdaniem wyszly super.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Wych pisze:Moim zdaniem super sprawa i brawa dla szkoly ze pozwolila uczniom samym zaprojektowac stroje :) Tym bardziej ze moim zdaniem wyszly super.
Ale dopiero będzie jazda we wrześniu jak sie zbierze tyle klonów :P

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

Nie chce znowu wchodzic w dyskusje, ale chyba lepszy taki ataka klonow, niz cyrk osobliwosci, jaki sie widywalo :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Wych pisze:Nie chce znowu wchodzic w dyskusje, ale chyba lepszy taki ataka klonow, niz cyrk osobliwosci, jaki sie widywalo :)
Akurat u mnie w sql sie "normalnie: ludzie ubierają nie ma tam jakiegoś cyrku... oczywiście kilku dresów by się znalazło ale to na palcach jednej ręki bym policzył.. Zresztą nie wiadomo co w tym roku przyjdzie...

dwarf lord
Warzywo
Posty: 15

Post autor: dwarf lord »

a u mnie w szkole dno totalne mundurki dali nam swistek papieru jak to ma wyglodac i mamy sami kupic ... bez sensu kazdy bedzie inaczej wyglodal ... jak by szkola kupila i od szkoly to moze by to nawet fajne bylo bo kiedys koles w stroju cowboja przyszedl :D
P.S. ten koles byl z 6 klasy :D

Awatar użytkownika
slyslaysson
Mudżahedin
Posty: 230
Lokalizacja: Kraków

Post autor: slyslaysson »

Osobiście popieram mundurki, ale mundurki (ewentualnie eleganckie koszulki polo), a nie badziew jaki wybrano w wielu szkołach - dżinsowy bezrękawnik ??? albo chińskie T-shirty. Koszmar

Lord MC
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: dziedzina Chaosu

Post autor: Lord MC »

Powiedzcie mi w ogóle, jaki procent krajów ma mundurki w szkołach? Bo raczej mały. No ale pan G. (znany szerzej jako zombie) wymyślił sobie, i musi być, nie ma bata! Założę się, że jakiś jego znajomy pracuje w tym fachu, a interes nie idzie, więc kombinuje nasz pan G. , jak by tu popyt zwiększyć. A ile zyska/straci na tym naród, to już sprawa drugorzędna.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

dwarf lord pisze:P.S. ten koles byl z 6 klasy
Aha, fajnie. A ty z której jesteś?
Lord MC pisze:Powiedzcie mi w ogóle, jaki procent krajów ma mundurki w szkołach? Bo raczej mały. No ale pan G. (znany szerzej jako zombie) wymyślił sobie, i musi być, nie ma bata! Założę się, że jakiś jego znajomy pracuje w tym fachu, a interes nie idzie, więc kombinuje nasz pan G. , jak by tu popyt zwiększyć. A ile zyska/straci na tym naród, to już sprawa drugorzędna.
A co się tak bulwersujesz, będziesz w tych mundurkach chodził ?
A Romek nie jest przypadkiem znany jako Frankenstein, a nie zombie?
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

a frankenstein to nie zombie?

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

:shock2:
Nie wiem, nie znam się.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Pumba
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Pumba »

No u mnie fatalnie to wygląda. Beznadziejna kamizelka bez rękawów z takiego ciepłego materiałów, jakby polar. Na zimę no to jeszcze, ale na lato O_O porażka... Inna sprawa, taka kamizeleczka - 45ziko. Tylko dlatego ze urzędasowi się zachciało - państwo powinno zasponsorować mundurki. Dno jednym słowem.

Awatar użytkownika
dybos
Wałkarz
Posty: 55
Lokalizacja: Ze stolicy mocherowej Polski

Post autor: dybos »

TomCio pisze:
dwarf lord pisze:P.S. ten koles byl z 6 klasy
Aha, fajnie. A ty z której jesteś?
Tez z szóstej!! :twisted: :twisted:
Wiem, że nic nie wiem!!!
(ale szybko sie ucze) :D :D :D
Obrazek

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Mi się pomysł na mundurki w szkołach nie podoba kompletnie :x (jak prawie każdemu).
Co kogoś obchodzi jak sie ludzie do szkoły ubierają? Każdy jak lubi, jak chce, jak mu wygodnie, a nie w jakieś mundurki..
Jak sobie myśle o mundurkach to mi sie taki film przypomina, który kiedyś oglądałem- był to film o jakimś kolesiu co został imperatorem (akcja toczyła się w przyszłości) i chciał aby wszyscy ludzie nosili te same ubrania, mieszkali w takich samych domach, i chciał z nich wypaczyć własne osobowości, żeby wszyscy byli tacy sami (według niego idealni). Oczywiście znalazł się jakiś koleś w tym filmie (coś jak Neo z Matrixa) co zaczął wszystkich klepać i sie przeciwstawiał ze swoim super-teamem.
Nazwy tego filmu nie podam :P , bo nie pamiętam- ale coś w stylu Matrixa to było.
Dobrze, że u mnie w liceum gdzie teraz poszedłem nie ma mundurków :D

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Moim zdaniem pomysl dobry. Tylko musi byc zachowany jakis poziom zdrowego rozsadku przy wyborze,zeby szkola nie wygladala jak atak lolitek z japonskiej kreskowki ;) Ale to juz nie jest wina ministerstwa jak dyrekcja nie potrafi nic wybrac z sensem.

Mundurek nawet jak nie pomoze to na pewno nikomu nie zaszkodzi ;)

Choc oczywiscie jakbym mial 15 lat to pewnie bym sie wkurzal ,ze mi kaza cos takiego nosic :D

A czy pomysl kontrowersyjny? Hmm g.. prawda za 5 lat to bedzie zwykla norma w szkole i nikt sie nie bedzie burzyl z tego powodu bo wszyscy przywykna.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Michaelius pisze:Moim zdaniem pomysl dobry. Tylko musi byc zachowany jakis poziom zdrowego rozsadku przy wyborze,zeby szkola nie wygladala jak atak lolitek z japonskiej kreskowki ;) Ale to juz nie jest wina ministerstwa jak dyrekcja nie potrafi nic wybrac z sensem.

Mundurek nawet jak nie pomoze to na pewno nikomu nie zaszkodzi ;)

Choc oczywiscie jakbym mial 15 lat to pewnie bym sie wkurzal ,ze mi kaza cos takiego nosic :D

A czy pomysl kontrowersyjny? Hmm g.. prawda za 5 lat to bedzie zwykla norma w szkole i nikt sie nie bedzie burzyl z tego powodu bo wszyscy przywykna.
Tak samo myślę :) .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
dybos
Wałkarz
Posty: 55
Lokalizacja: Ze stolicy mocherowej Polski

Post autor: dybos »

Michaelius pisze:Moim zdaniem pomysl dobry. Tylko musi byc zachowany jakis poziom zdrowego rozsadku przy wyborze,zeby szkola nie wygladala jak atak lolitek z japonskiej kreskowki ;) Ale to juz nie jest wina ministerstwa jak dyrekcja nie potrafi nic wybrac z sensem.

Mundurek nawet jak nie pomoze to na pewno nikomu nie zaszkodzi ;)

Choc oczywiscie jakbym mial 15 lat to pewnie bym sie wkurzal ,ze mi kaza cos takiego nosic :D

A czy pomysl kontrowersyjny? Hmm g.. prawda za 5 lat to bedzie zwykla norma w szkole i nikt sie nie bedzie burzyl z tego powodu bo wszyscy przywykna.
No mi się wydaje, że to miałoby być jak w Angli. Tylko, że tam mundurek to stroj letni, zimowy i sportowy po 3 sztuki z każdego rodzaju!! 8) 8) 8)
Wiem, że nic nie wiem!!!
(ale szybko sie ucze) :D :D :D
Obrazek

ODPOWIEDZ