Praca na Play Mini Of The Month XLI krasiowy Thane

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krasnoludy by Pingu

Post autor: pingu »

własnie zacząłem;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Pomalowany już trochę temu, lecz brak czasu na wstawienie;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Thorgrim w takiej kolorystyce kojarzy mi się z kinderniespodzianką. :|
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Tron i chłopaki wygladają ok i do tego podoba mi się księga :mrgreen:
ale jakoś średnio wyszły brody i Thorgrim
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

To napiszę i tutaj.
Świetna robota Pingu, prezentuje się fajowo. =D>
Tylko popracuj nad tą podstawką. najsłabszy element modelu.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Mi się malowanie bardzo podoba. Niestety coś dziwnego jest w podstawce, wydaje się jednak zbyt monotonna. Może dodać jakiś mech przeciskający się przez bruk?

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Świetna praca, gratuluję :) =D>
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Jak dla mnie barwy dobrałeś bardzo dobrze, ożywiają model ale nie są pstrokate. W szczególności do gustu przypadły mi młoty nosicieli, no i księga jest po prostu mistrzowska =D> . Tron na pewno będzie budził respekt i strach w sercach Twoich wrogów!

Jeśli chodzi o rzeczy do poprawy, to pierwszy pod pędzel powinien pójść topór Thorgrima, wygląda jakby był zdrybrushowany, a on zdecydowanie zasługuje na więcej. Powinieneś też popracować nad diamentami, zajrzyj na Bugman`s Brewery w poradniku Mousekillera. No i jakby się uprzeć to ostatnia warstwa na ciuchach Thorgrima jest troche za mocna, ale aparaty bardzo lubią pokazywać wady, których nie ma, więc pewnie jest ok.
Podstawka jest spoko, można na nią dać trochę trawki żeby nie była taka monotonna, może jakieś pęknięcia czy brakujące kostki chodnikowe.

Gratuluję modelu, inspirujesz mnie do dokończenia moich zaległych prac :)

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

podstawkę robiłem 30 min;) jeszcze bedzie mech itp po prostu brak czasu
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Bardzo fajnie wyszedł Ci ten tron. Gratulacje =D>
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Najpierw co mi się podoba - najlepszy jest zdecydowanie tron, księga też świetnie wyszła =D> =D> =D> .
Nie podobają mi się natomiast brody - są pomalowane na biało i tylko zwashowane - tak to przynajmniej wygląda. Można było zacząć od brązowego lub szarego i iść do białego - efekt dużo lepszy, potem ew. zwashować lub nie.
W królu chyba najbardziej nie pasuje jasny błękit - gryzie się trochę z zielenią tronu. O toporze i gemach była już mowa. Odcień czerwieni na moim monitorze jest jakiś taki... różowawy, nie jest to czerwień soczysta, ale może to wina karty...
Podstawka mi się niezbyt podoba - coś tam by dodać, te kamienie generalnie zubażają całość niż odwrotnie, ale to jest sprawa podstawek do całej armii, więc kwestia wyboru...
Generalnie bardzo fajna praca, gratulacje =D> =D> =D> .

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

To praca na konkurs dokładnie zdjęcie pierwsze. Niestety brakło mi mojego aparatu:/
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

mega nienaturalna poza.
xYz

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

No trudno na inne podstawki nie pasowała
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Malowanie bardzo fajne =D> , szkoda tylko tej pozy. Coś z zielenią w podstawce pewnie też można by jeszcze było poprawić ;)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Mam wrażenie, że twarz modelu jest uszkodzona #-o Reszta =D>

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

To praca na Play Mini Of The Month XLI
zdjęcie nr 1

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mój pierwszy NMM ale musze jeszcze popracować.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Za bardzo rozjaśnione zdjęcie zaburza paletę barw, a szkoda bo model chyba zajebisty :)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1148
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

A czemu podstawki są dwie/podwójna ?

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

bo micro art studio postarało się żeby podstawka nie miała 20x20 tylko 18x18 ;), Kuba zobaczysz w mielcu;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

ODPOWIEDZ