Master Bitwa o Białystok 2013 "Winobranie" 27-28.04.2013

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Re: Master Bitwa o Białystok 2013 "Winobranie" 27-28.04.2013

Post autor: Karli »

A co takiego zrobił FAQ?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Uwalił sens wystawiania 20 wayów i dopakował najgłupsze modele w grze.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Imo pozwólcie im zmienić rozpy! Mówię serio .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

PiotrB pisze:Imo pozwólcie im zmienić rozpy! Mówię serio .
Przecież mogą to zrobić do jutra do 18.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

a nie tracą 2 pkt?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

10 Wochów, 10 VC 9 EMP. 2/5 STAWKI w trzech armiach :D
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Akadera pisze:Dobra to już oficjalnie i trochę wcześniej niż wieczorem odnośnie faqu: Gramy na nowy faq, osoby, które wysłały wcześniej rozpy a chcą je w związku z zaistniałą sytuacją zmienić mają czas do jutra do 18.00 by były wciąż punktowane ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Laik pisze:ja odpadam, FAQ zabil moje checi do walki o wyjazd
milej zabawy:-)
Na turnieju obowiązują Uściślenia sędziwskie:
pkt. 0.2 mówi o 7 dniowym Vacatio legis. Ostatnia szansa na sadzenie z KBKSa :D

Co do gapiostwa to FAQ wyszedł dzisiaj. Wiem bo od ponad 2 tygodni codziennie sprawdzałem. Co więcej w porannych godzinach był dostępny tylko dla Empire oraz Demonów.

Edit:
Jak widać Włocławek przetarł szlaki olewania Uściśleń Sędziowskich (nie dopuścił DoC), a tym razem Białystok poszedł za ciosem w odwrotną stronę :D

April13 oznacza rok :)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2013, o 17:13 przez c4h10, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Kalesoner pisze:
Akadera pisze:Dobra to już oficjalnie i trochę wcześniej niż wieczorem odnośnie faqu: Gramy na nowy faq, osoby, które wysłały wcześniej rozpy a chcą je w związku z zaistniałą sytuacją zmienić mają czas do jutra do 18.00 by były wciąż punktowane ;)
to brawo dla organizatorów - nie zauważyłem =D> =D>
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

c4h10 pisze:
Laik pisze:ja odpadam, FAQ zabil moje checi do walki o wyjazd
milej zabawy:-)
Na turnieju obowiązują Uściślenia sędziwskie:
pkt. 0.2 mówi o 7 dniowym Vacatio legis. Ostatnia szansa na sadzenie z KBKSa :D

Co do gapiostwa to FAQ wyszedł dzisiaj. Wiem bo od ponad 2 tygodni codziennie sprawdzałem. Co więcej w porannych godzinach był dostępny tylko dla Empire oraz Demonów.

Edit:
Jak widać Włocławek przetarł szlaki olewania Uściśleń Sędziowskich (nie dopuścił DoC), a tym razem Białystok poszedł za ciosem w odwrotną stronę :D

April13 oznacza rok :)
Bardzo słusznie postąpił Włocławek i wczesniej Bazyl z WoCem. Ten punkt nie powinien być w ogóle w uściśleniach sędziowskich moim zdaniem, a jesli już to w formie "zaleca się".
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Kalesoner pisze: Bardzo słusznie postąpił Włocławek i wczesniej Bazyl z WoCem. Ten punkt nie powinien być w ogóle w uściśleniach sędziowskich moim zdaniem, a jesli już to w formie "zaleca się".
Z jednej strony piszesz, ze slusznie postapił Bazyl i Włocławek iż nie dopuścił armii która wyszła na ponad tydzień przed turniejem, a zdrugiej strny dopuszczasz FAQ wywracający niektóre armie, który wyszedł na cztery dni przed.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Widzisz tu gdzieś sprzeczność?

I to i to jest olaniem martwego zapisu, który nie powienien być w ogóle w dokumencie LS.


btw ja na tym turnieju nie jestem osoba decyzyjną, jesli chodzi o dopuszczanie czy niedopuszczanie czegokolwiek
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Kalesoner pisze:Widzisz tu gdzieś sprzeczność?
I to i to jest olaniem martwego zapisu, który nie powienien być w ogóle w dokumencie LS.
btw ja na tym turnieju nie jestem osoba decyzyjną, jesli chodzi o dopuszczanie czy niedopuszczanie czegokolwiek
Myślałem, że jako HJ zatwierdzasz zasady obowiązujące na turnieju.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ja mogę najwyżej coś zaopiniować i powiedzieć, co bym wolał zeby było. Jeszcze mi na banie nie siadło, zebym miał jakiejs ekipie mówić, co mają robić ze swoim turniejem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Zapis ten jest po to aby zapobiec zmianą, które znacznie zmieniają zasady przez co wpływają na kompozycję a również brak ogrania daną rozpiską, jakby nie było ma to znaczny wpływ na wyniki turnieju.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A ja mam jeszcze jedno zasadnicze pytanie w nowym FAQ do Orków i Podręcznika Głównego napisano, że Burning Head i Gaze of Mork może rzucać do CC natomiast w domenie Slaanesha jest czar Lash of Slaanesh 0 i ma identyczny wording jak dwa powyższe czy mogę go do CC użyć :?: to że nie ma go w FAQ to pewno jakieś niedopatrzenia by GW co już się zdarzało czy można tego Lasha rzucić do CC :?:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jadę z Krakowa samochode w Piątek kolo 17 mam 1-2 wolne miejsca, jest ktoś chętny na transport ewentualnie Kielce Radom?

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Jedzie może jakiś Warszawiak, którego lubię, w piątek po 13 samochodem z wolnym miejscem?

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

odezwij się do mnie men
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

@Przemcio: na pytania o zasady odpisywać już będzie Kalesoner, ale nie trolluj przecież nawet nie masz slaneszyty w rozpie ;p

A co do rozpisek to generalnie ładnie się spisaliście, były raptem 4 błędne i kilka z niewybranymi lorami. Osoby zainteresowane już wiedzą.
Aha, i miałem przekazać Jagalowi: u nas się nie gra na bazyliszki i możesz go już usunąć z rozpiski :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ