Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Fuxiorr Galeria - KRAŚKI !!! :D

Post autor: Fuxiorr »

Wip
Obrazek

Obrazek

Lepsze światło :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ale wzorek nadal krzywy :/

Awatar użytkownika
karaz
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: karaz »

Światło lepsze, a różnicy nie ma : /

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Coraz lepiej, ale i tak mi się nie będzie podobał, póki wzorek będzie krzywy. :P

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Naprawdę fajnie po pracach widzieć jak się rozwijasz :) Mi się sztandar bardzo podoba mimo, że wzorek krzywy :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Może wcale nie jest krzywy. popatrzcie na to jak na perspektywę dwóch trójkątów, z których jeden stoi trochę dalej od obserwatora :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dzięki za komentarze :wink: .
A teraz Wampirek Vladuś [ jeszcze nie lakierwoany ]
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

kładź bardziej rozwodnione, delikatniejsze warstwy.

Rozwodnij bardziej farbkę na palecie i zanim dotkniesz figurki pędzlem z farbą, przejedź nim po kartce papieru, ułagodzi to rozjaśnienia.
Nie mam nic przeciwko komiskowemu stylowi, dużym kontrastom itp, ale płynność musi być i tak :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obsługa katapulty która tu kiedyś już była :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Król/Tan w gromlilowej zbroi :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ranty modeli do poprawy a balisty będzie miała własną podstawkę jak balista .
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Kamień u środkowego krasnoluda mogłeś zrobić drybrushem;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Fajnie wyszły runy na toporze i zarost. :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Cookie Monster pisze:Kamień u środkowego krasnoluda mogłeś zrobić drybrushem;)
Kamyk poprawiony, będę miał czas to dam fotkę :wink:
Naviedzony pisze:Fajnie wyszły runy na toporze i zarost. :)
Dzięki :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Muszę napisać jedno. Widziałem jak Fuxiorr zaczynał malować i widziałem jego najnowsze figurki (w tym te ze zdjęć powyżej) i trzeba przyznać, że postępy są jak najbardziej widoczne.
Thane na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach, zbroja wyszła naprawdę fajnie z zielonym washem.
Ogólnie Fuxiorr, tak jak Ci mówiłem, robisz kawał porządnej armii, która zacnie prezentuje się na stole :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Rakso_The_Slayer pisze:Muszę napisać jedno. Widziałem jak Fuxiorr zaczynał malować i widziałem jego najnowsze figurki (w tym te ze zdjęć powyżej) i trzeba przyznać, że postępy są jak najbardziej widoczne.
Thane na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach, zbroja wyszła naprawdę fajnie z zielonym washem.
Ogólnie Fuxiorr, tak jak Ci mówiłem, robisz kawał porządnej armii, która zacnie prezentuje się na stole :)
Dzięki Rakso :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na szybko maszynka :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Maszyna wydaje się być jednolita. Brak w niej tego czegoś. Daj jakieś zdjęcie z boku.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
kondor44
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: kondor44 »

Pozwolę sobie wtrącić- postaraj się usuwać nadlewki na modelach, w tym przypadku na kołach organek.
Same organki, faktycznie, wydają się zbyt jednobarwne.
Dziwnie wyszły rozjaśnienia (?) na lufach. Generalnie- masz charakterystyczny sposób malowania rozjaśnień na modelach w formie większych plamek jaśniejszego odcienia danego koloru. O ile na płaskich powierzchniach (ubrania, ostrza etc.) wygląda to nawet fajnie (nieco kreskówkowo, ale taki styl pasuje do "starych" modeli Dwarfów), o tyle na brodach i włosach Dawich.. Cóż, w tych miejscach mi osobiście się to nie podoba, zatraca się faktura włosów. Widać to szczególnie na fotce lorda w gromrilowym pancerzu od tyłu.
Czy jeśli napiszę, że nienawidzę elfów czy lizardmenów, to podpis mój naruszy §4 pkt b. regulaminu Border Princes?

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

A ja mam inne wrażenie niż przedmówca, właśnie super to wychodzi na brodach :) Styl tak jak wspomniałeś kreskówkowy :) Organki hmmm...może warto by wprowadzić trochę odcienia mosiądzu złota? zmień kolor np luf? Albo te hmmm pod lufami "kółka" :)Mnie się bardzo figurki podobają, mógłbyś kiedyś trzasnąć podobnie jak smiejgreg fotkę całej kolkcji.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Fuxiorowi się to podoba a to najważniejsze. Brody i włosy można robić różnie. Ja staram się wyróżniać pasma, ale czasami na dużych obszarach (wypukłych lub wystających) robię w formie dużego pasma.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
kondor44
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: kondor44 »

Zgoda- przede wszystkim malowanie powinno podobać się właścicielowi figurek, ja wyraziłem jedynie swoją osobistą opinię ;)
Fuxiorrowi jednak należą się ukłony za tempo, w jakim pokazuje kolejne swoje "produkcje" oraz za spójność stylu swej armii brodaczy.
Czy jeśli napiszę, że nienawidzę elfów czy lizardmenów, to podpis mój naruszy §4 pkt b. regulaminu Border Princes?

ODPOWIEDZ