ORCZE GNIAZDO 25-26 maja Szczyrk

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: ORCZE GNIAZDO 25-26 maja Szczyrk

Post autor: ^Karpiu^ »

Tak czy inaczej Hotel byl spoko tylko w pokojach nieco pizgało zimnem albo ja jestem jakims zmarzluchem :). Jesli w przyszłym roku znowu Orcze gniazdo bedzie wyglądac jak w tym to jestem obowiązkowo :)

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

To prawda, w pokojach pizgało, ale moja dziewczyna poszła do recepcji i załatwiła nam grzejnik do pokoju. Następnym razem polecam to uczynić wszystkim zmarzluchom :)

@Suchy - prawda są to nazwy prowincji, ale prowincje sie nazywają tak jak miasta, które sie w nich znajdują. http://whfb.lexicanum.com/mediawiki/ima ... tonnia.jpg

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Mój drugi master w życiu i dużo lepszy niż poprzedni, zarówno jeśli chodzi o organizację (duży ekran z czasem, wynikami, paringami, łatwo dostępni sędziowie), lokalizację (hotel z normalnym łóżkiem, jadalnią) jak i wyniki (w końcu nie byłem w końcówce a mniej więcej w 2/3) ;)

Wyszło niestety nieogranie: armie, które znam bądź często z nimi gram w miarę ogarnąłem, ale na skaveny czy dwarfy z którymi gram raz na rok to kompletnie nie miałem pomysłu.

W sumie to skandal: tyle orków i wochu na turnieju a ja dostałem jakieś "egzotyczne" armie w stylu SK, DE czy VC ;)
Laik pisze: WOC 47,2
Tylko 1,5 punktu poniżej średniej ;)

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Golonka pisze:Ta architektura a la póżny Gierek/ wczesny gomółka. Aż się czekało jak zza ściany dobiegną krzyki przesłuchiwanych Solidarnościowców, bądź na korytarz wyrwie się jakaś komunistyczna mordka prosto z popijawy partyjniaków.
Co do krzyków to w nocy z piątku na sobotę koło 4-5 nad ranem obudził mnie krzyk szczytującej kobiety :mrgreen:
... komedia! :lol2: :lol2:

Grubość ścian była przerażająca... człowiek bał się tzw. bąka puścić co by nie obudzić połowy hotelu :lol: :lol:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

kolejny plus - jest to jeden z niewielu masterów na którym można usłyszeć takie dzwięki :mrgreen:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Luc pisze:
Golonka pisze:Ta architektura a la póżny Gierek/ wczesny gomółka. Aż się czekało jak zza ściany dobiegną krzyki przesłuchiwanych Solidarnościowców, bądź na korytarz wyrwie się jakaś komunistyczna mordka prosto z popijawy partyjniaków.
Co do krzyków to w nocy z piątku na sobotę koło 4-5 nad ranem obudził mnie krzyk szczytującej kobiety :mrgreen:
... komedia! :lol2: :lol2:

Grubość ścian była przerażająca... człowiek bał się tzw. bąka puścić co by nie obudzić połowy hotelu :lol: :lol:
Luc racja bylo cos takiego myslalem ze to tylko ja mam omamy po Alk :D

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Luc pisze:
Co do krzyków to w nocy z piątku na sobotę koło 4-5 nad ranem obudził mnie krzyk szczytującej kobiety :mrgreen:
... komedia! :lol2: :lol2:
Nikt nie pomyślał, że to po prostu może żona Laika zaczęła rodzić?! :wink:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Yudokuno pisze:
Luc pisze:
Co do krzyków to w nocy z piątku na sobotę koło 4-5 nad ranem obudził mnie krzyk szczytującej kobiety :mrgreen:
... komedia! :lol2: :lol2:
Nikt nie pomyślał, że to po prostu może żona Laika zaczęła rodzić?! :wink:
Hmm to nie brzmialo na porod :wink:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

^Karpiu^ pisze:
Yudokuno pisze:
Luc pisze:
Co do krzyków to w nocy z piątku na sobotę koło 4-5 nad ranem obudził mnie krzyk szczytującej kobiety :mrgreen:
... komedia! :lol2: :lol2:
Nikt nie pomyślał, że to po prostu może żona Laika zaczęła rodzić?! :wink:
Hmm to nie brzmialo na porod :wink:
boję się spytać, skąd wiesz,jak poród brzmi... (swoją drogą ja też nie wiem :mrgreen: )
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Luc pisze: Co do krzyków to w nocy z piątku na sobotę koło 4-5 nad ranem obudził mnie krzyk szczytującej kobiety :mrgreen:
... komedia! :lol2: :lol2:
obok pokoju malego koconia mozna to bylo slyszec od 21 do 3. chlopak sie nie pouczyl historii xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

^Karpiu^ pisze:
Yudokuno pisze:
Luc pisze:
Co do krzyków to w nocy z piątku na sobotę koło 4-5 nad ranem obudził mnie krzyk szczytującej kobiety :mrgreen:
... komedia! :lol2: :lol2:
Nikt nie pomyślał, że to po prostu może żona Laika zaczęła rodzić?! :wink:
Hmm to nie brzmialo na porod :wink:
To zdecydowanie nie był poród :mrgreen:

BTW. Byłem w przerwie meczowej na koncercie w sali obiadowej :)
Gość na perkusji - MEGA!
Sam koncercik spoko ale perkusja MEGA!

Wielki plus dla tego gościa!
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Luc, złoty człowiek acz głuchy. Perkusja była tak nienastrojona, że po uszach trzeszczało.

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Furion, ty chyba jęczysz bardziej niz ta baba za scianą.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

A skąd wiesz, że to nie był własnie Furion cieszący się z dobrych wyników? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

ja słyszałem piosenki. wokalistce muzyka nie przeszkadzała.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Furion pisze:Luc, złoty człowiek acz głuchy. Perkusja była tak nienastrojona, że po uszach trzeszczało.
Możliwe, ale i tak PERKUSJA > BASS > PROWADZĄCA > WOKAL

:twisted: :twisted:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Tak, o ile chodzi o głośność. Bez wzmacniania.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Byl seks - niech sie ktos jeszcze do przemocy przyzna i master bedzie mozna uznac za udany:-P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Niestety Rymara nie bylo :-D
\/\

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Laik pisze:Byl seks - niech sie ktos jeszcze do przemocy przyzna i master bedzie mozna uznac za udany:-P
za mallo nemezisow przyjechalo niestety.

ODPOWIEDZ