Play Mini Of The Month XLIV - Wyniki!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Play Mini Of The Month XLIV - Wyniki!

Post autor: Azgaroth »

Rasti pisze:Tylko potem powstają miliony pytań, bo nikt nie wie, czy się załapie do tematu i wymyślają prawdziwe mindfucker'y :) Czekam na Wasze pomysły, piszcie, coś się razem wymyśli.
Dlatego warto wtedy dawać ogólne słowa, żeby nikt nie miał problemów z odnalezieniem się w temacie. Przy prostych tematach, mógłbyś od razu zastrzec - że nie masz zamiaru odpowiadać na żadne pytania :) Autor do zdjęcia figurki może także dodać np. linijkę tekstu z wyjaśnieniem co miał na myśli, żeby inni mogli to właściwie ocenić na głosowaniu :)

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Może coś z porami roku np. zima ? Albo z jakąś strefą np. pustynia, dżungla las itp. ? Albo modele z tarczami/dwurakami/toporami/mieczami... Można wiele tego typu kategorii wymieniać.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Ja tam proponuję model na półkę czyli coś na jakiejś wyczesanej podstawce, coś kolekcjonerskie , jakaś mini dioramka. Myślę że każdy da radę pokazać coś ciekawego bo takie rzeczy ogólnie są ciekawe xD Poza tym motywują do pracy. Ja mogę zafundować nagrodę którą będzie np bon do internetowego(i nie tylko!)sklepu Vanaheim. Jutro tam idę to pogadam czy jest taka możliwość i zainwestuję w konkurs ;)
Podoba się pomysł ?
Pozdrosy
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

marchewka zawsze spoko, ale model na półke na dioramce czy jakies tam duperele to nie w ząb nie jest "play mini" czyli główne założenie konkursu ;) mi się podoba idea Azgarotha.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ja mam temat: najlepszy Finecast.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

A ja uważam,że najlepszą nagrodą jest aplauz innych.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Sławol pisze:Ja mam temat: najlepszy Finecast.
Najlepszy i Finecast, to nie jest oksymoron? :P
Vae victis!

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

dzikki pisze:A ja uważam,że najlepszą nagrodą jest aplauz innych.
Głośne klepanie w klawiaturę :D
Legion pisze:
Sławol pisze:Ja mam temat: najlepszy Finecast.
Najlepszy i Finecast, to nie jest oksymoron? :P
Najlepszy z najsłabszych :D

A tak serio: może warto by zatoczyć koło i puścić jakiś temat, który już był? Ktoś może nie miał wcześniej możliwości uczestniczyć i teraz chętnie by coś pomalował?

- muzyk (mój standardowy pomysł ;)),
- sztandar (ale sama szmata, ludzik może być pomalowany wcześniej),
- movement tray (może ktoś robi oddział do armii i dorabia kolejną podstawkę),
- model pieszy z oddziału, zwykły szeregowiec (może komuś brakuje dwóch do oddziału),
- te detale byłyby niezłe nawet: kły, rogi, tarcze itp.

Myślę, że konkurs jest dość częsty i szybko się pomysły kończą. Ile można wymyślać kategorie... ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ale kto powiedział, że tematy nie mogą się powtarzać, mogą :P

Awatar użytkownika
mate85
Warzywo
Posty: 18
Kontakt:

Post autor: mate85 »

sztandar niekoniecznie BSB to zacny pomysł =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Anyone else?

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Może mała sonda skoro nasze z Legionem zdanie nie jest decydujące?
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Hymm no to jak myślę że :
Można robić na podział np. na jednostki z corów, specjali itp lub jakieś charakterystyczne elementy [ tutaj wiadomo bo nie zawsze może się ktoś tu znaleźć ].
Np. konkurs zwiozany ze lataniem i każdy pokazuje np. jednostke która ma np. piórka lub skacze lub ma jakiś symbol np. na hełmie z piórkiem czy nawet kaczka
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

sztandar/sztandarowy, jakby był to może rozpocznę malowanie swego oddziału PG, zacznę od niego :D (i pewno na długo skończę, czekając na muzyka, potem czempiona i jakoś to pójdzie ;) )
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tylko że widzę, że podłapaliście to co napisałem o Warmaszynie, a zapomnieliście, że przy prostych tematach nasze towarzystwo się wykłada... Kawaleria lub maszyna, a tutaj 2 prace... To może nie kombinujmy, po prostu co byście chcieli. Ale też bez wiecznych freestyle'ów.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Rasti pisze:Tylko że widzę, że podłapaliście to co napisałem o Warmaszynie, a zapomnieliście, że przy prostych tematach nasze towarzystwo się wykłada... Kawaleria lub maszyna, a tutaj 2 prace... To może nie kombinujmy, po prostu co byście chcieli. Ale też bez wiecznych freestyle'ów.
Dlatego dałem proste tematy typu:
Core
Specjal
Rare
Hero
itp. można to oczywście rozwinąć
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

W każdej armii jest hero więc proponuję herosa. I wiecie, każdy się stara ładnie pomalować bohatera więc to dobra opcja chyba.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Nokimam pisze:W każdej armii jest hero więc proponuję herosa. I wiecie, każdy się stara ładnie pomalować bohatera więc to dobra opcja chyba.
W każdej armi jest core specjal rare hero i lord :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Fuxiorr pisze:
Nokimam pisze:W każdej armii jest hero więc proponuję herosa. I wiecie, każdy się stara ładnie pomalować bohatera więc to dobra opcja chyba.
W każdej armi jest core specjal rare hero i lord :D
No tak ale lepiej zrobić też coś na co każdy może sobie pozwolić bo myślę że łatwiej jest pomalować dobrze herosa niż oddział i ludzie będą chętniej malować. Jak będzie oddział jakiś to wiesz, nie wszyscy na to pójdą. Moim zdaniem przynajmniej
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Nokimam pisze:
Fuxiorr pisze:
Nokimam pisze:W każdej armii jest hero więc proponuję herosa. I wiecie, każdy się stara ładnie pomalować bohatera więc to dobra opcja chyba.
W każdej armi jest core specjal rare hero i lord :D
No tak ale lepiej zrobić też coś na co każdy może sobie pozwolić bo myślę że łatwiej jest pomalować dobrze herosa niż oddział i ludzie będą chętniej malować. Jak będzie oddział jakiś to wiesz, nie wszyscy na to pójdą. Moim zdaniem przynajmniej
klocek moze byc 5 lub 10 ludzikow :] Ale i tak wole bohaterow :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ