DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13...

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Justyna_89
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13.

Post autor: Justyna_89 »

Dzięki wielkie dla całego teamu Gamblers Gamma: Monice, Kubie, Kumkowi i Marcinowi za wspólne granie i Gniewkowi za chwilowe coachowanie :*:*:* Paringi szły nam bardzo dobrze, taktyki na bitwy też mieliśmy całkiem spoko, szkoda tylko, że rzuty nie poszły tak jak było planowane ;) W przyszłym roku będzie lepiej :)

Dzięki przeciwnikom z Ordinu, Orando, SS Córy Górników, Kultu i Animosity Big Uns za bitewki.

Graty dla Organizatorów i całego Rogatego Szczura, za super zorganizowany turniej. Mam nadzieję, że za rok też wyrazicie chęć organizacji DMP, bo poziom jak zwykle bardzo wysoki. :)

Gratulacje dla zwycięzców z The Gamblers! Teraz już wszyscy wiedzą jak to się robi na dzikim zachodzie :P

Moje wyniki nie porażają, ale mimo wszystko jestem zadowolona. Coraz mniej poważnych błędów to też jakiś tam sukces :)

Do zobaczenia za rok!

Pozdrawiam
J.

Awatar użytkownika
Sokół
Mudżahedin
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Sokół »

Świetna organizacja turnieju, miejsce godne Mistrzostw Polski. Wspaniała atmosfera, szkoła dobrze zaopatrzona był nawet papier w kibelkach i mydło :D

Paringi trafiłem nadzwyczaj sympatyczne z graczami z ZKF, Gamblers Gamma, Paradox, Drobne Wałeczki i Rycerze Lecha Puszki. Szczególnie dobre mecze były z Paradoxem i RLP - trafiliśmy na swoich, z żartem, bez spin, klimatyczne rozpy :)

Może wyniku nie ugraliśmy, ale przyjdzie czas, że ZAORAMY!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Robson pisze:Skoro stalowałem, to czemu to ja szedłem do przeciwnika i szarżowałem całą armią w ostatnich dwóch turach w strefę rozstawienia TK? ;> w czasie bitwy nikt się nie skarżył na moją grę. Ja chciałbym rozegrać w tej bitwie 6 tur, mimo że straciłem w ostatnim CC tej bitwy arcymaga. Był w tej bitwie problem z jedną zasadą, ale shino i kudłaty mieli jednakową interpretację, więc to nie moja wina, że była na moją korzyść. :)
Oj Robson Robson, sam wiesz, że przecie trzeba się trochę poprzepychać, na coś tam ponarzekać, usprawiedliwienia jakiegoś poszukać - a nie tak, bez walki, się przyznać do oklepu ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Dzięki wszystkim za turniej, zagrałem 5 bardzo przyjemnych bitew.

Niestety zbierałem na twarz złe paringi, udawało się w nich robić niezłe wyniki, ale nie byłem w stanie zatrzymać orków blessa ;)

A tutaj fotki !

http://www.sendspace.com/file/ljpyil

pzdr!

Jagal
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Smiechu pisze:A co do narzekania:
No dajesz, marudo...
Smiechu pisze:1. Nie było kawy za free
Nie szkodzi. Ta płatna smakowała tak samo.
Smiechu pisze:2. Sławol i Szmaja za dużo się uśmiechają
Bo taki jeden Śmiechu za mało.
Smiechu pisze:3. Buszmen nie pił ze mną piwa
Patrz pkt. 2.
Smiechu pisze:4. Nie skończona jest expresówka do Gorzowa
Wiemy. I co w związku z tym?
Smiechu pisze:...
A tu się zgadzam z Tobą.
Smiechu pisze:67. I wogóle znudził mi się już Gorzów na DMP - ja chcę powrotu do MASTER BLASTERA
A ja chcę słonia.
Smiechu pisze:A tak na serio - wszystko było jak zwykle zajebiście
Ano było, było :) Dzięki wielkie Śmiechu za przyjazd i gratulacje za wynik!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

było bardzo miło, dziękuje za grę przeciwnikom oraz kolegom z teamu. obessałem po bandzie i na dodatek przez 4 pierwsze gry wałowałem rzucając po kilka razy na bitwe ifke z wózka. wynik żaden (3x emp, krasie i chd. wynik ustalał się po rzucie na zaczynanie + moje 0 skila emp) ale cieszę się że przynajmniej pacyny odnalazły się tam gdzie je zostawiłem czyli w domu.
jeszcze raz dziękuję niejakiemu Szmajsonowi za użyczenie laleczek.
pozdrawiam.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Sławol pisze:
Smiechu pisze:67. I wogóle znudził mi się już Gorzów na DMP - ja chcę powrotu do MASTER BLASTERA
A ja chcę słonia.

Prosze:
Obrazek

Mały bo mały - ponoć tylko 320kg, ale zapewne urośnie.
xYz

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ambitne.

Przy okazji: zdjęcia jutro, znaczy się dzisiaj :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja jebie, jadłem...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

i zwlaszcza dla JH3(oni wykrecili nie MP, tylko mistrzostwo swiata jak dla mnie)

Przyklad JH3 daje Miscastowi nowe sily do walki o tytul na kolejnych DMP. Do zobaczenia w pszyszlym roku, jak sie uda.

Milo byc dla kogos inspiracja.
Obrazek

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Turniej był mega spoko. W cale nie było za gorąco, a żarcie na grillu kosztowało 2x mniej niż rok temu na ETC/DMP :)

Drużynowo Legion sobie jeszcze nie poradził, ale odnotowaliśmy progres z 35 na 18 miejsce, więc w tym tempie za pare lat zdetronizujemy Gamblersów :)

W ogóle gratki dla zwycięzców, i podziękowania dla organizatorów i przeciwników.

Indywidualny raport bitewny tutaj:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 8#p1120498

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Dla mnie wyjazd mocno spontaniczny. W poniedziałek postanowilem pojechać i znaleźć klub, we wtorek znalazlem a w środę się okazalo że się rozpadł. W czwartek zgadałem się ze Szmają że nie mają jeszcze sędziego i tak w piątek przyjechałem.
przygotowałem się do sędziowania najlepiej jak moglem, a później starałem się spełniać swoje zadanie jak najlepiej.
dziękuję Szmoji że mnie odebrał z dworca, chłopakom z Nemezisu i Gamblersów za wspólne spędzenie czasu wieczorem, i chłopakom z Poznania za pdwózkę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Ej Ziomki i ziomale komus podebrałem Miarkę :D
Więc jeśli ktoś by za nią tęsknił niech da znać. Opisując znaki szczególne :D

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Dzięki RS za zorganizowanie kolejnego najlepszego turnieju w sezonie ;)
Dziękuje przeciwnikom za zagranie 5 naprawdę zajebistych bitew, zero spin, szkoda że zabrakło trochę szczęścia
I oczywiście największe podziękowania dla Naszego składu
Super turniej świetnie się bawiłem

P.S.
Tomku Tutaju, znowu udało mi się spalić kadaiia w 2 i 3 turze, oczywko 6 ran :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

oczko pisze:Dla mnie wyjazd mocno spontaniczny. W poniedziałek postanowilem pojechać i znaleźć klub, we wtorek znalazlem a w środę się okazalo że się rozpadł. W czwartek zgadałem się ze Szmają że nie mają jeszcze sędziego i tak w piątek przyjechałem.
przygotowałem się do sędziowania najlepiej jak moglem, a później starałem się spełniać swoje zadanie jak najlepiej.
dziękuję Szmoji że mnie odebrał z dworca, chłopakom z Nemezisu i Gamblersów za wspólne spędzenie czasu wieczorem, i chłopakom z Poznania za pdwózkę.

Zrobiles kawal dobrej roboty! Brawo!

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Witam

Ja dziękuje Rogatemu za to że miałem 2 super dni z WFB i dzięki Buszowi za nocleg piątkowy. Fajnie że udało nam się wybrać klubowo na DMP po 3 latach przerwy i dzięki za wspólną grę. Fajnie też że Dinozaury w stylu Niedziela czy już grających Paraszczków czy Leoha wracają do WFB bo fajnie jest zagrać, pogadać z mordami którymi się rozpoczynało grać XX lat temu :D

Z rzeczy mniej fajnych zostawiłem na pierwszych stołach jak odbierałem pożyczone komuś figurki mały codex WFB oraz booka do HE i całość wyraźnie podpisana w kilku miejscach. Proszę o kontakt i zwrot osoby która to znalazła pewnie przy sprzątaniu stołów bądź chwilę wcześniej.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

:lol:

Czy Wy sobie kiedyś odpuścicie?

Edit: widzę, że było czyszczenie, więc dopowiem, że zaśmiałem się z wymiany zdań pomiędzy dwoma Miśkami :)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2013, o 13:13 przez Sławol, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1570
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Napiszę od siebie tylko, że było to moje pierwsze DMP i mega mi się podobało :)

Wynik indywidualny 46 pkt z bitew czyli założenie taktyczne blokować punkty się udało.
Niestety drużynowo obessaliśmy strasznie i nie udało się wylądować w środku stawki.
Za rok jesteśmy na 100% mam nadzieję, że takim samym składem :)

Tak więc POWOLNY OBCHÓD MIASTA z pewnością na stałe wpiszę się w DMP ;)
Czy Wy sobie kiedyś odpuścicie?
GOD PLZ NO! :mrgreen:

Co my byśmy na forum czytali ? :twisted: :twisted:


PS. Na sali było mega duszno - nie wiem, może w innych częściach sali jakaś klima czy co ale od środka do końca nie szło usiedzieć momentami....dobrze, że na zewnątrz był wiaterek i można było szybko się ochłodzić.
Ale i tak było zajebiście :)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2013, o 13:25 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: mogło zawierać śladowe ilosci flejma
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Shino, Furek gra cztery tury, bo w piąteJ przeciwnicy nie mają modeli na stole. Ogarnij, to taki zarcik był. :p
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dymitr pisze:oficjalnie: udzielam ostrzeżenia, dalsze posty będące tanią prowokacje flejmów lub ich kontynuacją - będą usuwane!
Zgodnie z zapowiedzią Dymitra usunąłem dwa (teraz trzeci) posty. JBC jest print skrin do wglądu administracji na jej prośbę. Shino i Furion po ostrzeżeniu. Pójdą bany jak nie przestaniecie.
Obrazek

ODPOWIEDZ