Plotki na temat army booka do 7. edycji

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

A mialem zaoparzyć sie w COK juz teraz :]
Z chęcia poczekam az wypuszcza te jaszczurki :) wygladają masakrystycznie :!

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Mało się nie zlałem w gacie gdy ujrzałem tego Cold One.

Kiedy faktycznie wyjdzie z całą armią to większość graczy De będzie popuszczać ze szczęścia.


Ten CO jak go widzimy w zasadach winien być taki jak te lwy.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

Nowy Cold One jest boski :D:D:D ciekawy jestem tylko jak jeźdzcy będą wyglądali bo Ci z 6 ed nie byli wcale źli :) a widzieliście już do niego zasady ???

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

zasady za rok :roll: kurde az czekac sie nie chce!

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

a jakaś siakaś data wypuszczenia ich na rynek ???

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Pewnie razem z podręcznikiem, czyli w anjlepszym razie za rok, jeśli się nie mylę. Mi się z kolei ten CO średnio podoba, lepszy od obecnych ale też Gamezone'owym do pięt nie dorasta

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

a mi ten gamezonowy się nie podoba 8) bo tak troche przypomina krowe z łuskami :P czytaj za gruby jest :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Awatar użytkownika
Jonas
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Skąd inąd.

Post autor: Jonas »

Wreszcie GW wyrzeźbiło ładnego Cold One'a! :) Piąte podejście wprawdzie, ale ważne, że jest. Jak dla mnie lepszy niż GZ, który jest może i dynamiczny, ale stosunkiem grubość nóg/wielkość tułowia ignoruje prawa fizyki.
Mam tylko pytanie - czy w procesie twórczym robi się model najpierw w dużej skali? Bo ten CO na zdjęciu jest strasznie wielki - mam nadzieję, że to nie będzie jakiś "large scale forge world exclusive".
"Wake up, Mr. Freeman. Wake up, and smell the ashes..."

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Jonas pisze:Mam tylko pytanie - czy w procesie twórczym robi się model najpierw w dużej skali?
Z tego co wiem tak własnie się robi. Na fotkach nowych HE z GD widać obok siebie modele tych samych figurek normalnej wielkości i większe.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Jonas
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Skąd inąd.

Post autor: Jonas »

Dzięki, nie byłem pewien. W takim razie zostaje tylko czekać. :)
Mroczniaki czeka świetlana przyszłość!
"Wake up, Mr. Freeman. Wake up, and smell the ashes..."

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Cold One jest świetny. W sumie dobrze, że nie udało mi się zdobyć staroedycyjnych, teraz z chęcią poczekam na tego nowego :)

Tutaj jeszcze jedno ujęcie:
http://warseer.com/forums/attachment.ph ... 1190567491

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

cudowny ten nowy coldone, teraz napewno znajdzie się jeden taki oddział w mojej armi. Ciekawe czy rycerzy też zmienią, ci z 6ed są bardzo fajni i boję siuę ze mogą ich schrzanić jak to zrobili z shadow warriorami od HE

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

Shenq pisze:Ciekawe czy rycerzy też zmienią, ci z 6ed są bardzo fajni i boję siuę ze mogą ich schrzanić jak to zrobili z shadow warriorami od HE
W tym momencie zawsze zostaje allegro :) można dokupić już wtedy jak wyjdą nowe coldy starych jeźdźców z jaszczurkami albo i bez i montować razem z nowymi :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Ciekawe co zrobią z elitarną piechotą w nowym AB. Odpowiedniki w HE dostały potężnego kopa. Wszyscy ASF. SM mają 2A z S5, WL dostali wbudowanego stubborna (wcześniej, o ile się nie mylę mogli go mieć tylko z bohaterem) i poprawili im pancerz, a PG dostali warda 4+ (wreszcie elfy mają mocno przeżywalną piechotę!). Nie wiem co by musieli dostać Korsarze, Egzekutorzy lub BG, by wyrównać szanse. Obawiam się, że ich tak nie przegną i nie będą się mogli równać z odpowiednikami w HE.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

mi najbardziej zależy na mojej ulubionej piechocie - czyli katach. Mogli by im zmniejszyć save'a o 1 do 4+, dodać drugi atak, zostawić killing blowa i zostawić koszt punktowy to by je o wiele bardziej ugrywalniło :D
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Bit pisze:mi najbardziej zależy na mojej ulubionej piechocie - czyli katach. Mogli by im zmniejszyć save'a o 1 do 4+, dodać drugi atak, zostawić killing blowa i zostawić koszt punktowy to by je o wiele bardziej ugrywalniło :D
Tak czy siak moim zdaniem nie byliby często wystawiani. Od HE jednostek i tak by po dupie dostawali.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Elitarna piechota DE też powinna dostać lepsze armour save'y i ward save'y, by móc się równać z odpowiednikami z HE. Umiejętności ASF chyba nic nie przebije, ale powinni też być wzmocnieni w walce (danie 2 ataków i/lub podwyższenie siły). Chodzą plotki o armour piercingu dla praktycznie całej armii - to też by pomogło.
Np. BG bym tak widział: lepszy armour save/ward save, bazowa siła 4 (czyli z halabardą S5) i armour piercing. Reszta taka sama i bez podwyższenia ceny albo nawet z małą obniżką (bo PG dostali ASF i warda 4+ za darmo!!!).
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Ruszkol
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Ruszkol »

W jednym z wątków na forum Warseer'a padł cytat z rozmowy z Alessio gdzie tenże twierdzi iż DE dostaną hate'a na wszystko.... - to byłaby dobra odp na HE ASF...

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Ruszkol pisze:W jednym z wątków na forum Warseer'a padł cytat z rozmowy z Alessio gdzie tenże twierdzi iż DE dostaną hate'a na wszystko.... - to byłaby dobra odp na HE ASF...
Spoko, ale BG i tak ma eternal hatred już teraz. No i nie zapominajmy, że ASF to zasada bez wad, a hatred wymusza gonienie pokonanego przeciwnika, co często jest niebezpieczne dla goniącego.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Temple Guard, piszesz ze PG dostali warda i ASF za darmo..ale zauwaz ze oni wczesniej byli strasznie zle wyceniona jednostka.

ja na miejscu graczy liczyłbym na wzmocnienie piechoty.. ale tez by była dosc tania.. bo mozna dac duzo bajerów..ale co z tego jak piechota bedzie w cenie kawalerii ? :)
Obrazek

Zablokowany