Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: smiejagreg »

Ach, moje ukochane krasnale ogrodowe :!: :wink: ... Miodzio na moje skołatane serducho :!: ...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Niedługo więcej krasnali ogrodowych ;] bo kończę powoli thundów i zaprezentuje ich na specjalnych dla nich zrobionych przez ZOO Studio tackach.
A poza tym klocek zabójców rośnie w oczach - sponsoruje go teraz liczba 30 i tylko jeden wzór się powtarza.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Tylko 30 slayerów :?: Cienko coś - dawaj, dzikki na ebay i szukać :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Byłem na ebay'u ;] 30 to liczba tych pomalowanych.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

To już brzmi lepiej :wink: ... Decydowanie lepiej.

Awatar użytkownika
Dahar
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Dahar »

kolejny ulepek Chorąży
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
i broń na plecki
Ostatnio zmieniony 7 lut 2014, o 11:45 przez Dahar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Co jest na sztandarze?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Morda krasnoluda przecie #-o ...

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

zwróciliście uwagę, że nawet malarze 'evy metalu nie mają ciekawych pomysłów na te sztandary ???
podziwiam skilla przy rzeźbieniu, nietypowy pomysł na sztandar ale w pozytywnym sensie, malowanie zwykłymi metalikami chyba by lepiej wyszło...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Zrób lepsze zdjęcie pomalowanego sztandaru... bo widać że fajnie pomalowany
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Dahar
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Dahar »

Niestety Nmm nie wychodzi mi najlepiej i wiem o tym lecz ćwiczę dzielnie kiedyś wyjdzie ;p
na zbliżeniu sztandar nie prezentuje się najlepiej wychodzą wszelkie niedoróbki :) głowa Dwarfa miała być źródłem światła lecz nie wyszło to najlepiej
zabrakło skilla ;p

Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Dahar dajesz dalej. Fajny pomysł i dzięki za powiększenie. Stary jestem - oczy już nie te ;]


Zdjęcia jak zwykle wykonywał zaprzyjaźniony fotograf, od urodzenia ma zrośnięte powieki, nie ma rąk a tak poza tym jest amebą. Stąd ich niezwykła jakość i precyzja. Tacki pochodzą od ZOO Studio za co cześć im i chwała, bo za to, ja się zabierać nie mam zamiaru.

Gotrek - kolejny w kolekcji
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I moja grupa grzmiących. Jedna tacka zawiera brak, bo gdzieś mi wcięło 2 kraśki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Bardzo fajne tylko czerwone cegły zbyt "realistyczne" jak na moj gust ale może to kwestia zdjęcia

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Czerwony jest inaczej nasycony ;] ale te zdjęcia to wyraz duszy poety... wyblakłe i niewyraźne.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

drugi murek zdecydowanie lepszy a cegły też fajne ino trochę za duże chyba - nieważne to tylko podstawki pod fajne modele :P
masz Dzikki swój styl malowania i można rozpoznać figsy które malowałeś, nawet jak nie są to krasnale i to się chwali :wink:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Mam nadzieję, że moje malowanie się poprawia. Będę mógł się przekonać - zaczynam zmytych górników i dziadków.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Są po prostu świetni :D Zazdroszczę też, że masz tak dużo tych brzydkich, starych i niemodnych figurek :wink: Ja jak już skompletowałem wszystko co chciałem to też nagle zapragnąłem sięgnąć jeszcze dalej wstecz i dalej poszukuję wielu modeli, które pokazujesz. Może kiedyś też się pochwalę taką kolekcją. Chwilowo takie prace jak ta Twoja motywują mnie do działania :D

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Lord na tarczy na zamówienie dla przyjaciela :)

Obrazek Obrazek

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

Cześć :) Wreszcie odważyłem się zauploadować i poddać waszej krytyce jedną z pomalowanych przeze mnie figurek. Proszę o wszelkie rady, przyjmę je z wielką ochotą :) Co do podstawki, nie jest ruszona z racji braku materiałów i chwilowo również środków na zakup takowych ;) Co do modelu, jest to figurka, którą jako młodzian (9 lat) zakupiłem w sklepie z pamiątkami w szczyrku, ołowiany Krasnoludek. Było to 9 lat temu mniej więcej. Zastanawia mnie czy jest to dzieło GW, bo idealnie pasuje do Hamków, czy jakiejś innej firmy.
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam i dzięki za rady!

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ten krasnolud to Drong. Jest z GW.

Malowanie jest fajne - pomyśl o zaznaczeniu krawędzi, dodaj wash'a do kolczugi, brodę możesz zacząć od ciemniejszej barwy i dojść do żółtego, rozjaśnij załamania materiału i dodaj jaśniejsze krawędzie na metalikach.
Co do podstawki to wystarczy, że pomalujesz wikolem podstawkę i posypiesz piaskiem. Potem lekko przejedź farbą po nim i już. Nawet trawki nie musisz, jak nie masz. Potem się doklei ;]

I dajesz dalej. Malarzy kraśkowych nigdy za dużo.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ