NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Urban »

10 z flaming bannerem i +1 to wound na złe armie jest chyba must have. trolle, chimery, mortisy i grubasy :mrgreen:
pewnie 10 będzie AP i 3 oddział wedle uznania do tego 2x GR i chyba zapchane Cory są

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

mi tam wchodzi 40 gladów hoda 20 wayów i 10 dziewic i mam nadal się czym bić więc tragedii raczej nie ma

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Klops pisze:mi tam wchodzi 40 gladów hoda 20 wayów i 10 dziewic i mam nadal się czym bić więc tragedii raczej nie ma
Pamiętajcie że mamy teraz mega dużo magii (do tego całkiem niezłą) warto w to też trochę zainwetsowć
apropos dziwice mogą chanelować??

Waye są dobre i tak jak mówiłem pewnie coś na nich wymyślą. Mam tylko nadzieję że podczas tych cięć będą sobie zdawać sprawę ze te nowe Waye to bedzie jedyna możliwość w armii na wyeliminowanie hiprepancernych unitów, bo przecież Treeman z S5 to dużo nie zdziała, a łuczki AP3 nie będą super efektywne np. przeciwko czołgowi :P

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

A mozna dac herosowi waywatcherowi bow of loren i zrobic machine gun snajpera zabojce bohaterów no as? :twisted:

Awatar użytkownika
Rassnik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Rassnik »

Ja się teraz zastanawiam jak to będzie z tym atrybutem z High magic:
czy to ściągnie ranę przed multiple wound czy po...
jeżeli przed to będzie fajna obrona przed działami z dystansu. :D

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

2 albo 3 miesiące temu pisałem, że chcę armii bez leśnych duchów, w której figurki elfów są drogie ale silne. Kilka osób uznało to życzenie za nierealne, ale spełniło się. Leśne duchy niegrywalne, a kręgosłup armii to łucznicy, którzy w praktyce będą kosztowali 17-20 pkt (niektóre bonusy są tańsze więc po ich wyborze trochę mniej niż 17).
Klops pisze:mi tam wchodzi 40 gladów hoda 20 wayów i 10 dziewic i mam nadal się czym bić więc tragedii raczej nie ma
Po cięciach to raczej nie przejdzie.
Nikt nie da nam zbawienia.

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Rassnik pisze:Ja się teraz zastanawiam jak to będzie z tym atrybutem z High magic:
czy to ściągnie ranę przed multiple wound czy po...
jeżeli przed to będzie fajna obrona przed działami z dystansu. :D
Tez o tym myślałem i to byłoby super! Ale obawiam się że to można rzucić tylko na oddział w którym jest mag :(

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Me_gusta pisze:dużo magii (do tego całkiem niezłą) warto w to też trochę zainwetsowć
apropos dziwice mogą chanelować??
Są traktowanie jak mag lvl 2 więc mogą :)
Szypul pisze:A mozna dac herosowi waywatcherowi bow of loren i zrobic machine gun snajpera zabojce bohaterów no as? :twisted:
Chyba nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli hero ma zasady wayów :)

Awatar użytkownika
Rassnik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Rassnik »

No chyba to będzie działało na oddział na który został rzucony czar..
To by było super , xD WBW druga wersja na Treemana i dawaj do przodu. :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

pytanie czy zasady wyow tonie sa strzaly
No chyba to będzie działało na oddział na który został rzucony czar..
na oddzial maga.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Juz widze te plutony egzekucyjne :wink: z corow all luki ,2 duze oddzialy wayów,a do kontry Wildzi .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Tak sobie myślę, że ta armia ma ogromną zaletę, której nikt tutaj jeszcze nie dostrzega. W rozpisce nie będzie treekinów, treemana, smoka, warhawków - praktycznie sama piechota i kawaleria. żadnych dużych modeli. Bardzo łatwo i wygodnie będzie się to przenosiło. Ludzików będzie stosunkowo niedużo - nie będzie problemów z pomalowaniem tego. Idealnie.
szczurek pisze:Juz widze te plutony egzekucyjne :wink: z corow all luki ,2 duze oddzialy wayów,a do kontry Wildzi .
Na bank na turniejach będzie ograniczenie dotyczące ilości łuczników i łajów. I dobrze.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2014, o 19:57 przez Jan z Czarnolasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikt nie da nam zbawienia.

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

Eeech ww hero ma chyba 1atak w profilu ktos tam pisal..

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Shino pisze:pytanie czy zasady wyow tonie sa strzaly
No chyba to będzie działało na oddział na który został rzucony czar..
na oddzial maga.
no i to jest smutek, bo w takim razie Treeman do szafy
Eeech ww hero ma chyba 1atak w profilu ktos tam pisal..
to jest niemożliwe xD

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Szypul pisze:A mozna dac herosowi waywatcherowi bow of loren i zrobic machine gun snajpera zabojce bohaterów no as? :twisted:
Możesz mu dać Bow of Loren - żaden problem

Bow of Loren daje Ci A+1

Waywatcher hero ma ataków......1 :mrgreen: :mrgreen:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

Luc pisze:
Szypul pisze:A mozna dac herosowi waywatcherowi bow of loren i zrobic machine gun snajpera zabojce bohaterów no as? :twisted:
Możesz mu dać Bow of Loren - żaden problem

Bow of Loren daje Ci A+1

Waywatcher hero ma ataków......1 :mrgreen: :mrgreen:
Tia juz rozkminilem. Ale mimo wszystko zwieksza sie jego skutecznisc dwukrotnie, za nie tak duzo pkt.
A bow of loren ma s3?

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

trochę przeginka z tym 1 A. Może wyjdzie update jak do booka tau :)

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

No niestety, ale można go zboostować z np. lighta i robi się strzał 3, x2 i walimy juz 6 razy po magu. (jesli tak to bedzie dzialac)

Czy tylko mi sie zdaje, ze beda raczej problemy z armiami hordowymi? Bo o ile pestki jakos tam posiekaja ciezkie jednostki (no dobra, a co z rydwanami chaosu?) to pozostanie problem MI, MC i innych pierdołek z wysokim T oraz masa woundow/sama masa woundow. Wszystko fajnie to wyglada ... ale znow koszy punktowe, nerfy lesnych stworkow, ktore mialy spoko sile i ich wardow ...... mam wrazenie, ze dodano opcje radzenia sobie z puszkami, ok wysokim kosztem, ale jednoczesnie zabrano tez sporo.

Mam jakies takie bardzo mieszane odczucia, ze potna to co fajne na pancernych mimo pojawienia sie nowych problemow.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2014, o 20:08 przez wrogu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Na bank na turniejach będzie ograniczenie dotyczące ilości łuczników i łajów. I dobrze.
Jezeli drzewo S5 ,Treekiny S4 etc i okaze sie ,ze ten book to w sumie strzelanie to po co ograniczac jedyny bat armii ? Nigdy na przyklad nie rozumialem ograniczania magii w TK ...gdzie ten book byl po prostu tak skonstruowany i te jednostki bez boostow z magii nie dzialaja :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Narożny pisze:No niestety, ale można go zboostować z np. lighta i robi się strzał 3, x2 i walimy juz 6 razy po magu. (jesli tak to bedzie dzialac)
bow of loren daje multiple shot (a+1) wiec raczej nie.

Zablokowany