Szybkie pytania? Szybka odpowiedz!

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2289
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Szybkie pytania? Szybka odpowiedz!

Post autor: Okoń »

Kopyt pisze:Czy czar dodający AS z metalu działa na Korsarzy ?? W praktyce dostaję z bazy Scaly skin na model ale czy mogę go łączyć z SDC które też daję SS na 5+
Działać, to działa, ale nic im nie daje - posiadają już scaly skin na 5+ jak zauważyłeś.
Obrazek

majk
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: majk »

Cześć - czy ktoś z Was próbował gry na dreadlordzie/masterze na mantikorze? Jakie macie doświadczenia? Nie chodzi o złożenie góry- chodzi o sprawność bojową manticory.
Ostatnio zmieniony 4 lip 2014, o 15:22 przez majk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Wystawiłem ją raz z tego co pamietam i padła w pierwszej rudzie z katapy plus dreadlord dostal 2 woundy , nie polecam na tą edycje , a trzymanie jej za górka dla punktow jakos nie wydaje mi sie fajne :)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

majk
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: majk »

Dzięki za pierwszy feedback. Taki los koksów na monsterach ściągają ostrzał, nawet Black Dragon. Ale w tej edycji mamy TC, który można wykorzystać. Jakieś inne (bardziej pozytywne :D ) doświadczenia?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Brak, Manticora to tylko na bardzo male punkty pod Mastera albo dla funu.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

GarG pisze:Brak, Manticora to tylko na bardzo male punkty pod Mastera albo dla funu.
Tak jest , master bądz lordzik na pegazie sprawuje sie lepiej , nie wspomne o naszej czarce 8)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

majk pisze:Cześć - czy ktoś z Was próbował gry na dreadlordzie/masterze na mantikorze? Jakie macie doświadczenia? Nie chodzi o złożenie góry- chodzi o sprawność bojową manticory.
Grałem na higbeastmasterze na mantysi z masterem na mantysi - przeciwko Imperium, wiec słaby paring, ale nie narzekałem, mimo słabego wyniku.

Inne opcje to 3 mantysie (w hero bsb na koinu i 2xmanti z masterem 1+ lana csie mieszcza na euro) albo do mojego zestawu dolozyc jeszcze hydry

Sa tanie, maja wygoar, dalej sa monsterem do tego lataja i robią sie lepsze jak padnie master bo na pewno nie stana w miejcu sytuacyjne KB i bardzo dobre staty (5i jest ty kluczowe). Ja jestem stanowczo za :P

generalnie gdy tylko moge to wciskam, ale same gry nie zrobią
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Cerverius
Wodzirej
Posty: 682
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cerverius »

jakie są wymiary podstawki pod kociołek ?
Obrazek

Armia baranów prowadzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Awatar użytkownika
Domin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178
Lokalizacja: Rebelia Łomianki

Post autor: Domin »

Czy Magic Resistance daje warda przed efektami misscasta?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2289
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Domin pisze:Czy Magic Resistance daje warda przed efektami misscasta?
Nie daje warda - takie sztuczki to tylko Banner of the World Faggots. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Jakich modeli używacie (oprócz tego spod Morathi) jako pegazów ?
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Cerverius
Wodzirej
Posty: 682
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cerverius »

Obrazek

Armia baranów prowadzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Mam taką prośbę, jak wygląda strzelanie w kocioł schowany w oddziale? Można czy nie? Przeciwnik może mu dowolnie przydzielać rany czy nie? Jest Lookout, Sir?
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Look out nie dostajesz , model jest za duzy na ta zasade , przeciewnik moze normalnie w ciebie mierzyc
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Twister
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Twister »

Ale nie możesz go targetować strzelaniem BSowym.

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Aha, ale tzw. "placki" już mogą zrobić mu kuku :twisted:
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Jak to jest z Frenzy z Witchbrew? Czy jeżeli oddział przegra walkę, to Witchbrew przestaje działać?

Jeżeli po przegranej walce Death Hag odejdzie z oddziału i do niego wróci to oddział dostanie ponownie Frenzy (póki Witchbrew jest w oddziale?)

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Raczej nie , witchbrew boostuje frenzy , raz stracone nie moze byc odzyskane , chyba ze rzucisz augmenta z kociołka. Tylko w booku jest zapis ze nie moze sie kumulowac z witchbrew , a czar jest na jedną ture
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Nie wiem, bo może w Army builderze jest źle napisane, ale tam podaje, że Witch brew nadaje Frenzy, a jeśli już ktoś ma frenzy, to to frenzy boostuje.

W takim razie daje frenzy, czy AB file mam zły? :)

ODPOWIEDZ