Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Kubaf16 »

Obrazek Obrazek
Araloth i Ancient Treeman
ObrazekObrazek
Treeman i Durthu
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hmmm mag bardzo fajny, treemany są specyficzne - pasują do driad, a ten pierwszy jakby żywcem z grafik Iana Millera :) Czyli raczej na plus.
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 733
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Taką ciekawostką się podzielę. Ostatnio chciałem zakupić sobie tomb guard pudełko, okazuje się że nie ma tego na stanie - sklep musial sprowadząć przez mail order, a tu kolejny psikus nie mają tego produktu w magazynie GW. Na forum TK, też ludzie się burzą że w kanadzie też TK są out of stock. Czyżby faktycznie plotka o zaprzestaniu produkcji obecych bretki i TK to była prawda?

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

SoCiu pisze:Taką ciekawostką się podzielę. Ostatnio chciałem zakupić sobie tomb guard pudełko, okazuje się że nie ma tego na stanie - sklep musial sprowadząć przez mail order, a tu kolejny psikus nie mają tego produktu w magazynie GW. Na forum TK, też ludzie się burzą że w kanadzie też TK są out of stock. Czyżby faktycznie plotka o zaprzestaniu produkcji obecych bretki i TK to była prawda?
Nie jest prawdą. Czasami pewne produkty się wyczerpują i muszą poczekać na "dodruk" lub po skończeniu nakładu będzie wydany nowy box.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Nie sądzę. TK w sumie nie tak dawno wychodziły więc nie sądzę zęby odświeżoną armię po 2(?) latach chcieli wycofać.

No a breta wychodzi w sierpniu podobno więc jeśli problemy z modelami u nich to ze względu na nowego booka ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Smh pisze:
SoCiu pisze:Taką ciekawostką się podzielę. Ostatnio chciałem zakupić sobie tomb guard pudełko, okazuje się że nie ma tego na stanie - sklep musial sprowadząć przez mail order, a tu kolejny psikus nie mają tego produktu w magazynie GW. Na forum TK, też ludzie się burzą że w kanadzie też TK są out of stock. Czyżby faktycznie plotka o zaprzestaniu produkcji obecych bretki i TK to była prawda?
Nie jest prawdą. Czasami pewne produkty się wyczerpują i muszą poczekać na "dodruk" lub po skończeniu nakładu będzie wydany nowy box.
Niestety, nie ma ani Tomb Guardów ani Chariotów. Ostatnio chciałem kupić Charioty, TG i jazdę. Sprzedawca mnie poinformował, że nie ma możliwości zamówić żadnego produktu do TK, ponieważ GW nie ma już figurek na magazynach. RIP :-k ?
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Hardy pisze:
Smh pisze:
SoCiu pisze:Taką ciekawostką się podzielę. Ostatnio chciałem zakupić sobie tomb guard pudełko, okazuje się że nie ma tego na stanie - sklep musial sprowadząć przez mail order, a tu kolejny psikus nie mają tego produktu w magazynie GW. Na forum TK, też ludzie się burzą że w kanadzie też TK są out of stock. Czyżby faktycznie plotka o zaprzestaniu produkcji obecych bretki i TK to była prawda?
Nie jest prawdą. Czasami pewne produkty się wyczerpują i muszą poczekać na "dodruk" lub po skończeniu nakładu będzie wydany nowy box.
Niestety, nie ma ani Tomb Guardów ani Chariotów. Ostatnio chciałem kupić Charioty, TG i jazdę. Sprzedawca mnie poinformował, że nie ma możliwości zamówić żadnego produktu do TK, ponieważ GW nie ma już figurek na magazynach. RIP :-k ?
Srlsy jesteś z adeptus geriatricus i zadajesz takie pytania? To ja to traktuje jako troll :P

Żaden RIP ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Obrazek
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

To NIE JEST żaden starter. Wystarczy przeczytać jego opis.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Święty Mikołaj na wilczym zaprzęgu :mrgreen:
Obrazek
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ale zamiast prezentów w tym roku może dać w mordę.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

W każdym innym uniwersum (no, może z wyjątkiem SW) sanki antygrawitacyjne ciągnięte przez zwierzęta byłyby idiotyczne. Do futurystycznego średniowiecza jednak pasują.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Wanna ciągnięta przez wilki - zdecydowanie najtragiczniejszy model w historii WH40k. Ten model pobił wszelkie rekordy "psucia klimatu" tegoż uniwersum. Nawet GW ma swoje granice absurdu.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ciągle lepiej niż działo do Demonów.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

ale wilki wygladaja zajebiscie
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Marne pocieszenie. Jak nie dojdzie do przełomu i dziewiąta edycja nie naprawi całego tego syfu, to może być krucho z GW.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Kal_Torak pisze:Wanna ciągnięta przez wilki - zdecydowanie najtragiczniejszy model w historii WH40k. Ten model pobił wszelkie rekordy "psucia klimatu" tegoż uniwersum. Nawet GW ma swoje granice absurdu.
Rekord psucia klimatu pobił dowlny duży model (wielki pająk, feniks, imperialny laser - generalnie wszystko, co jest dużym potworem w stylu heroic fantasy. Jdyną klimatyczną armia pozostają w tym momencie krasnoludy i bretonnia (o ile nie wystawia pegazów, tylko dużo chłopstwa).
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Klafuti pisze:
Kal_Torak pisze:...Jedyną klimatyczną armia pozostają w tym momencie krasnoludy i bretonnia (o ile nie wystawia pegazów, tylko dużo chłopstwa).
Szwadrony szturmowików- żyrokopterów pozdrawiają :mrgreen:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

A Bretka zaraz dostanie nowy deks gdzie GW oświeci nas trzymanych w niewiedzy faktem, że Bretończycy tak naprawdę od zawsze wygrywają bitwy gigantycznymi, cekinowanymi zbrojami, ożywianymi duszami rycerzy którzy spadli z koni nie mogąc zdzierżyć nowej edycji i śmierci najklimatyczniejszej z armii.
Oczywiście musi mieć też drugą opcję złożenia, jak to każda Mac-zabawka GW, więc tutaj nie ma strachu - ze zbroi można także złożyć gigantyczny, wypełniony chłopami posąg Pani Jeziora wznoszącej Graala a la Statua Wolności w roli wieży oblężniczej :lol2:

@Klafuti prawie każda armia mogłaby być klimatyczna gdyby z deksu wyciąć to i owo ale akurat u zielonych pająk jest spoko, bardzo mi przypomina Mumakile z Lotra a i fluff ma jeszcze sensowny. Orki nie dostały z dupy jakiejś zmutowanej monstrous cavalry i zjawisko upadku zaczęło się dopiero po ich deksie.

ODPOWIEDZ