DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014, Łomianki, wyniki str 53

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014, 23-24.08, Łomianki

Post autor: lwieserce85 »

I vice versa - chcecie się podniecać waszymi średniej klasy wypocinami - to zróbcie sobie konkurs malarski :)
precesje proszę kierować do sponsora który wymyślił ten konkurs :-D może za rok jakiś sponsor zorganizuje konkurs dla ludzi którzy nie pomalowali swoich armii a zapłacili za malowanie.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

PiotrB pisze:Ja tego nie kumam- w czym niby jest lepszy ktoś kto ma dużo czasu i maluje sam od kogoś kto za to płaci... przecież to jest głupie podejście.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Wez przeczytaj co napisales, pomysl, jeszcze raz przeczytaj, pomysl, zedytuj. Takiej glupoty jak to co wydumales to dawno nie widzialem. Masakra czlowieku. #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

[quote="Kalesoner"]Po prosru chodzi o to, że nagroda nie jest za pomalowany model a za pomalowanie modelu i tyle.

każdy team przy zapisach zostanie zaopatrzony w:
- wydrukowane rozpiski wszystkich przeciwników


a ekologia? wiem że można wydrukować nie na 250 kartek ale jednak...weźcie tę kasę za papier i dorzućcie do browarów w barze, do puli pokerka jako główna wygrana lub zwyczajnie przechlejcie...;)
P.S. poker będzie w łomiankach czy jedziemy do baru ? i czy tam będzie możliwy? RS jedzie pociągiem i nie będę tachał żetonów :D

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

tylko po co te 250 rozp ?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Kacpi, jeśli chcesz Twój team moze ich nie dostać, jeszcze jakieś teamy nie chcą? Dla mnie nie ma problemu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

liczyłem na odpowiedź ale dzięki za chęci

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Pytanie do miejscowych, czy w pobliżu terenu turnieju kursuje jakiś transport do centrum stolicy ?

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Ja tego nie kumam- w czym niby jest lepszy ktoś kto ma dużo czasu i maluje sam od kogoś kto za to płaci... przecież to jest głupie podejście.



:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Wez przeczytaj co napisales, pomysl, jeszcze raz przeczytaj, pomysl, zedytuj. Takiej glupoty jak to co wydumales to dawno nie widzialem. Masakra czlowieku.
czy malarz może zgłosić armię jednego z graczy do konkursu? to by było chyba uczciwe. Wiem z praktyki, że niektórzy malują lepiej na zlecenie niż dla siebie :) (albo nie mają sowjej całej armi) więc chyba nie powinno się dyskryminować ich prac, tylko dlatego, że nie dą ich własnościa? może PiotrowiB o to chodziło ;p
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

GrimgorIronhide pisze:Pytanie do miejscowych, czy w pobliżu terenu turnieju kursuje jakiś transport do centrum stolicy ?
Jutro wrzucę opis na pierwszej stronie w części "dojazd".
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ziemko pisze:
PiotrB pisze:Ja tego nie kumam- w czym niby jest lepszy ktoś kto ma dużo czasu i maluje sam od kogoś kto za to płaci... przecież to jest głupie podejście.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Wez przeczytaj co napisales, pomysl, jeszcze raz przeczytaj, pomysl, zedytuj. Takiej glupoty jak to co wydumales to dawno nie widzialem. Masakra czlowieku. #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
I ty jesteś adminem? Masakra człowieku jaki ty jesteś głupi.... przeczytaj co napisałeś i wyedytuj...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Moj drogi ja Ciebie nie obrazam, wiec jeszcze jedno takie haslo i bedziemy inaczej rozmawiac - szczegolnie, ze Twoja osoba jest na obserwowanym od jakiegos czasu przez glupie wybryki.
Jak nie masz pojecia o elemencie hobbystycznym warhammera to idz do ktoregos malarza, ktoremu placisz niech Ci wytlumaczy. Nadal nie rozumiesz jakie dyrdymały piszesz o " dyskryminowaniu" armii pomalowanych na zlecenie w konkursach malarskich czy innych nagrodach zwiazanych z nimi.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Oczywiście że mnie obrażasz - a obserwowaniem to ty możesz dzieci straszyć. Nie masz pojęcia na czym polega Twoja rola na tym forum. Piszę wyraźnie że to "moje zdanie" - możesz się z tym nie zgodzić - ale pisanie że to głupota jest obrazą...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jest roznica pomiedzy ocena idei a ocena czlowieka. Ja do Ciebie nie napisalem, ze jestes glupi, pisanie glupot co ewidentnie uprawiasz okresla moje subiektywne zdanie na temat tresci Twoich wypowiedzi, ale nie ocenia Cie jako osoby. Rozumiesz? Tak jak Ci napisalem - jeszcze raz i skonczy sie Twoje kozaczenie.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Piotrek sory ale przez w zaparte robiąc przy tej okazji z siebie eufemistycznie mówiąc gbura. Doskonale wiesz że jest pewna grupa ludzi dla których pomalowanie samemu armii jest czymś bardziej wartościowym niż skill czy puchar. Ciebie jarają cyferki w lidze. Innych własna praca i pomalowana przez nich armia. Twoje zaś ignoranckie zachowanie mające na celu pokazanie swojej wyższości bo stać Cię na pomalowane figurki jest co najmniej niskich lotów. Naprawdę cieszymy się Twoim szczęściem i dobrobytem. Serio niech Ci się powodzi. Ale do diaska nie afiszuj się tym w ten sposób. Masz pomalowane przez kogoś figsy, to nie zabieraj głosu w aspektach modelarskich. Wygląda to trochę trochę jak próba dodania sobie z 3 cm do penisa.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ziemko +1 ,ale można to spokojnie napisać i wytłumaczyć tą drobną różnice tzn. pomalowana własnoręcznie/na zlecenie :wink:

@PiotrB

To mniej więcej tak jakbyś zapłacił jakiemuś dobremu graczowi żeby stał obok Ciebie cala bitwę i mówił jak grać :wink: A Ty byś tylko przesuwał oddziały i rzucał kostkami :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dobrze Ziemko -przepraszam- nie jesteś głupi - Twoje wypowiedzi na tym forum w tej sprawie są głupie. Czy tak lepiej? :mrgreen:

Kubek - ja tu sobie radośnie troluje bo mi się nudzi - ale to nie znaczy że nie ma racji. Ja sobie osobiście przejdę po całym DMP i zrobię zdjęcie tych wszystkich śmieci które będą grały - i po turnieju - opublikuje - zobaczymy o czym mówimy mając na myśli "hobbystykę" i "konkursy" ... Ja pamiętam czasy kiedy za hobbystykę było 40 pkt a nie marne naście jak teraz...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Raczej nie znajdziesz niczego watpie zeby chlopaku puszczali smiecio armie w tym roku

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jaki ty zabawńy jestes to sie usmialem :lol2: :lol2: 8)
Jak Ci sie nudzi to idz na spacer (lepiej ci to zrobi), a nie trollujesz w temacie o najwazniejszym turnieju w roku.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

malfoj pisze:Raczej nie znajdziesz niczego watpie zeby chlopaku puszczali smiecio armie w tym roku
Np Twoje muchy? :mrgreen:

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Np moje pszczoly nie graja w tym roku ;)

ODPOWIEDZ