Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Fuxiorr »

Spirit hosty epickie ! :D musze mieć ze 3
Nw co to te duże mounty... ciekawe jak to to wytłumaczą ;d
Znalazłem jeszcze tego pana ! :D Czyżby coś dużeg do vc? :
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Wygląda jak daemon prince do wampirów...

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

mmm jednak jakby Nagashowi wywalic te macki z tyłu będzie spoko :) BTW - magic level 5 rulez ;D
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Jaka wiocha :roll: . Tylko Nagash i Arkhan dają radę. Duchy też. Pozostałe modele to transformersy z nieprzemyślanym projektem. Chociaż pewnie i tak ludzie nawet z takiego badziewia wycisną coś porządnego odpowiednim malowaniem. Fluffowe tłumaczenie dużych stworków pewnie będzie takie: zawsze tam były. Warhammer coraz bardziej zaczyna przypominać świat WoW-a, HoMM czy innego cukierka, z tą różnicą, że świat młotka wciąż pozostaje skazany na zniszczenie.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2014, o 07:34 przez Klafuti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

ja się zastanawiam jak te nowe modele jednostek, do których zasady będą tylko w bookach kampanii będą grały na ETC :mrgreen: a poza tym jak rozwiążą kwestię dodatków bo coś mi się wydaje, że teraz nawet mag chaosu będzie mógł przywołać np. taktyczną kreskę zombie :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
ŁukaszŻelazek
Mudżahedin
Posty: 219
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ŁukaszŻelazek »

Nagash - Dużo detali, fajna zbroja. Podobają mi się te fruwające księgi, taki detal świadczący o dużej magiczności. Bez tych macek byłby smuklejszy i bardziej czarnoksiężnikowato - wyglądający. W sumie te macki ładnie wyglądają, można użyć do konwersji.
Duchy rewelacyjne, oby były wytrzymałe na urazy mechaniczne.
Manfred - super nietoperzosmok! Bardzo fajny pomysł żeby takiego sfinksa nietoperzowego dać mu za wierzchowca. Sam Manfred bardzo wampirowaty. Fajna muskulatura przedramion. Ten spojler na ramionach trochę komiczny, mógłby być o połowę czy 2/3 krótszy.
Arkhan the Black - widać, że chcieli uderzyć w tą samą nutę co Nagash. Bardzo fajny wierzchowiec, kościany smok.
Neferata - zamysł był dobry. Widać co chcieli zrobić. Nagie ciało osłonięte biżuterią i zbroją z kości, do tego obcisła zbroja. Wyszło niestety gorzej. Być może, przez liczne elementy pancerza nie wygląda kobieco, za bardzo wydaje się przypakowana. Może kwestia głębokich cieni w malowaniu to wyolbrzymia. Wierzchowiec taki bez pomysłu, widać że był projektowany na końcu.

Wierzchowce
- GW kontynuuje trend małych główek dużych bydlaków zapoczątkowany na Carnosaurze. Nie wygląda to wg. mnie fajnie, bo potwory wyglądają jakby karmił je McDonald. Bardziej w moim stylu są wielkie paszcze i zębiska jak u Sfinksów.

Demon Prince do VC - bardzo słaby, mało klimatyczny pomysł. Chyba, że to dedykowany w kampanii przydupas Nagasha to zrozumiem. Zauważcie, że trzyma się na duchach skapujących ze skrzydeł. Powodzenia w transporcie.
Galeria http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... k#p1256100
Moja strona z większą ilością zdjęć: http://lukaszzelazek.com
Maluję zamówienia.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Przemcio pisze:ja się zastanawiam jak te nowe modele jednostek, do których zasady będą tylko w bookach kampanii będą grały na ETC :mrgreen: a poza tym jak rozwiążą kwestię dodatków bo coś mi się wydaje, że teraz nawet mag chaosu będzie mógł przywołać np. taktyczną kreskę zombie :mrgreen:
chyba nie myślisz, że wszystkie mądrości by GW będą z bazy dopuszczane :)
Poza tym spec charactery nie grają przecież w większości przypadków turniejowo, a część się w ogóle nie zmieści punktowo
Manfred na piechotę to 540 ptk chyba około. + 150/200 za to coś i masz już 700+ a to nadal plewa bez warda spadająca od armaty.

Nagash turniejowo zapomnij 4K+ bitwa.

Nowy Lore na potrzeby kampanii ok, ale czy to coś wejdzie oficjalnie do RB to poczekamy co erraty powiedzą. Musiałoby być napisane, że magowie z odpowiednich armii mogą wybierać ten Lore.
Jeśli napiszą, że w trakcie kampanii wszyscy mogą :) to wiesz, wybrać WoChem możesz - na potrzeby kampanii a nie regularnej gry hyhy

Jakoś nie wyobrażam sobie Wysokich czy Leśnych Elfów albo Slanna wzywających umarłych do swojej służby, ale oczywiście $$$ jest istotny a sprzedaż zombich niska, a Genialny Wydawca nieprzewidywalny w swoim "long term cash generating machine"
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Kordelas pisze:O ile duchy FENOMENALNE to ci jeźdzcy jacyś tacy... kiczowaci?

Chcemy Sigmara! Chcemy Sigmara!
Duchy świetne. Reszta - ni to fantasy, ni battle, ni tech-mech, ni mokry sen młodego adepta sztuk tajemnych.

Tak czy inaczej po epoce "warhammer jako pojedynek charakterów wycinających pół stołu w turę", oraz kolejnej - "kupujcie setki figurek - tylko hordy na waszych stołach zapewnią nam premię", konsekwentnie oswaja się nas z nową: "monsters, large targets, 50EUR + per model, post-hammer fantasy".
To ja chcę Thunderbarge.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

http://www.wh40k.pl/index.php?name=Foru ... 151#606151
http://www.wh40k.pl/index.php?name=Foru ... 179#606179

Ciekawe, że na forum 40k jest więcej informacji i fotek niż tutaj. I nawet reakcje jakieś bardziej pozytywne.
"- Rules are changing with that extension, 50% lords for example." - jeśli to prawda to Nagash gra już od 2k!
Wampirzy daemon prince to jednak heraldowie nagasha, pewnie latająca monster infrantry.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

aż się mi przypomina bitwa kolegów z 5 ed patrząc na nagasha, wtedy psycho nekro klowna zaszarżował blodthirster i dostał w swoją khornową czachę...
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Mnie się model Nagasha podoba, duszki wokół niego i nowe Spirit Host akurat do mnie nie przemawiają. Jeźdźcy na nowych bestiach są fajni, ale same bestie i "Demon Prince" są z innej bajki. Jako modele nie są złe, ale absolutnie nie pasują do Warhammera ani VC.

Mnie absolutnie nie przeszkadza że Nagash jest przykokszony, w 5 edycji też był. Nawet nie wiem czy nie jest za cienkim magiem jak na to co powinien sobą reprezentować. Wg fluffu powinien mieć Loremaster (Lore of Vampires, Lore of Undeath) + czary z innych domen w tym Dark Magic. To w sumie najpotężniejszy mag jaki stąpał po świecie Warhammera.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ne licząc Kroaka, ale on nie żyje.

Oh Wait.... :mrgreen:
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2289
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Teraz Lord Kroak to tylko dusza przebywająca w pobliżu zmumifikowanego ciała-relikwii posiadająca jedynie cień dawnych umiejętności. Chociaż w 6 ed. AB kosztował jako mumiak 1100+ pkt. :D

Za życia by zdmuchnął Nagasha jak świeczkę. Fluffowo sam odpierał legiony demonów nieustannie przez wiele dni i dopiero po długiej defensywie tuzin Bloodthristerów w gearze antymagicznym przedarł się do niego i go usiekł.. chociaż na odchodnym Kroak nie omieszkał odesłać ich z resztą przyjaciół do warpa, a sam jako dusza postanowił poniekąd zostać. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Miejscami troche smiechowe (patrz nogi tej bestii od Manfreda ... mocno 40k zalatuje :D ) . Ja tam jestem zadowolony ... Nagash po przerobkach bedzie super Tytanem ,Arkhan the Black ... wierzchowiec to super alternatywa dla sfinksa ,a z gory mozna sobie jakiegos bohatera na piechote zrobic :wink: Duszki chyba z tego najfajniejsze ... tez juz mam dla nich zastosowanie :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Tak się zastanawiam, Nagash wraca, Demony w odwrocie, Elfy się jednoczą (najprawdopodobniej) to może w 9ed wrócą the Old Ones? :D

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

A fakt, zapomniałem o żabciach. W takim razie najpotężniejszy mag jaki stąpał po świecie, nie licząc Slaanów.

Nie bez powodu o Teclisie mówi się że jest najpotężniejszym żyjącym magiem - Nagash jest najpotężniejszym nie-żyjącym :D
szczurek pisze:Miejscami troche smiechowe (patrz nogi tej bestii od Manfreda ... mocno 40k zalatuje :D ) . Ja tam jestem zadowolony ... Nagash po przerobkach bedzie super Tytanem ,Arkhan the Black ... wierzchowiec to super alternatywa dla sfinksa ,a z gory mozna sobie jakiegos bohatera na piechote zrobic :wink: Duszki chyba z tego najfajniejsze ... tez juz mam dla nich zastosowanie :wink:
Właśnie, brat chciał stary model Nagasha na Hierotytana, to teraz będzie mógł użyć nowego, przynajmniej nie będzie się kurzył na półce :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

btw... there's no such thing as Kislev any more ;)

Chaos w odwrocie, trupiaki się budzą... nowa groza przybywa ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Smh pisze:btw... there's no such thing as Kislev any more ;)
Wat?
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Chaos rozjechał Kislev, jest tam teraz pustkowie...
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Nieee
Nadal istnieje Kislev jako państwo (którego zresztą suwerenem jest Imperium) ,ale jest na gigantyczną skalę targane wojną i chaosem ,a o państwowości świadczą jedynie magnaci pozamykani w swoich grodach (oczywiście jest wielu którzy starają się oczyszczać swoje tereny ,ot jeśli mają to szczęście ,że kilka elitarnych oddziałów przetrwało Burzę Chaosu)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

ODPOWIEDZ