Rozpiski

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Re: Rozpiski

Post autor: Profi »

@IronWithin, obczaj parę stron wcześniej.

Co do rozpy z Grimgorem i Wurzagami: to są główne targety magii i strzelania. Byłem z tym na DMŚu i za każdym razem redukowano mi Czarnych. Moi mieli w ogóle +1 do M. Savege notorycznie nie zdawały animozji... Chyba nie jest mi dane grać tą rozpiską :P.

Anyway, ktoś może podpowiedzieć jak tym grać vs różne armie? (zakładając pewne standardy rozpiskowe tych armii) + czy używacie bounda Wurrzaga, który zamienia wizardow w squiga?

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

zasadniczo różne armie ograniczają się do decyzji między magia,artyleria,czekanie - a solidny napór

bound spell idzie zawsze z jednej ostatniej kostki jak jest, a nóż przeciwnik spróbuje to rozproszyć albo czar wyjdzie. Ale polegać na tym głównie nie radzę

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

Wgl gdy składa się klocek troli to chodzą same, czy wrzuca sie do nich kogoś zeby zwiekszyć im ld i jednoczesnie zmiejszyć szansze stupidity?(wiem ze prawdopodobnie tak, ale sęk w tym kogo)
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Generał+BSB
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Trolle potrzebują niańki. Jeżeli ma to być gobboboss na pająku, coby Los miał to już lepiej skorzystać z niańki w klocku obok, gdyż tak goblin ma tylko 7ld , chyba że to lord.
:D Ale nawet 10 z przerzutem nie daje gwarancji inteligencji. :D
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Goblin na pajaku chyba nie ma los w trollach, to inny troop type.

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Rzeczywiście. Sorki za wprowadzenie w błąd.
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

Wgl patrzyłem na trolle, i powiedzcie mi czemu są tak cenione?
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

bo to jedna z niewielu odpowiedzi na blendera vc.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

W jakim sensie odpowiedź?
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Trole są cenione bo po
Primo: mają regenkę
Drugie Primo: umieją rzygać, co zabija kawę
Trzecie primo: troll kosztuje 35 punktów - niedużo jak na jego atuty, jest w cenie naszej balisty a porównać się go z nią nie da.
Czwarte Primo: są fajne :mrgreen: i bardzo, bardzo głupie
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

Zwykle trolle lepiej czy stone/river?
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Zwykłe
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja osobiscie trolli nie lubię, za bardzo ustawiaja Ci rozpiskę i za bardzo są wrażliwe na smierc generała a do tego i tak zdarzy się kulnąć te 10 dwa razy i nagle inwestycja punktowa w pizdu... + na popularny shadow to oddane punkty
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

@IronWithin
Zamiast trolli spróbuj hordę squigów :D - goblin :evil: - squig ustawionych tak :
:D :D :D :D
:evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil:
:D :D :D :D

Albo blok black orków.
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

paszczaki są ok , tylko kusi puszczać je fanka bez ld generała bo nie uciekają ale z drugiej strony szkoda takim klockiem przegrać kombat o 1..
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

squigi musza miec generała i bsb bo jednak czesto stoja na tym stubbornie
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

grał ktoś na tych squig herdach bez squigów? pozwalają sędziowie, żeby to wybuchało? Takie 3 dziesiątki w kreseczkach/kostkach to tylko 90 pkt, a do obrony maszyn i na flanki jak znalazł.

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

Chyba nigeryjskie orki bardziej mnie przekonują ;p aczkolwiek uważam squigi za urocze stworzenia ;p
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Black orki są najbardziej przewidywalne z naszych jednostek. Fajnie czasem grać czymś co nie płata figlów, kiedy nie jest na to pora.
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

ODPOWIEDZ