DMP 2015 - Kraków - 1-2.08.2015

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: DMP 2015 - Kraków - 1-2.08.2015

Post autor: Dibo »

Spoko Maćku chłopaki właśnie dostają PMki ode mnie z wyjaśnianiami żeby tu nie bałaganić. Jak bardzo chcecie wiedzieć o co chodzi a Dymitr zgodzi, to tutaj umieszczę wyjaśniania :wink:
Edit:
No właśnie wiedzę że jest nieporozumienie o co sie tak burze :)
Ostatnio zmieniony 3 sie 2015, o 14:01 przez Dibo, łącznie zmieniany 1 raz.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dawno już nie było tak, że nie mogłem zostawić figur na sali - jestem pro-leniwy i mnie to zasmuciło :(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Super DMP.

Fantastycznie, że są tacy ludzie jak Dydu itp którzy potrafią ogarnąć takie miejsca i odwalić kawał dobrej roboty. Sędziowie zawsze na miejscu, Organizatorzy chodzący i pytający jak oceniamy, jak się bawimy itp. na papierosa nie dało się wyjść a Dibo już przychodził i pytał, czy aby na pewno wszytko w porządku =D>

Do tego moja wspaniała drużyna Szybki Szpil II zagrała bardzo dobre zawody, mieliśmy super przeciwników i zagraliśmy naprawdę kilka super bitew :) Do tego opowiadanie obcokrajowcom co tu się dzieje xD

Cały nasz team zamówił obiady, żaden z nas nie był zadowolony i każdy z nas przyznał, że jeżeli zamówienie tych dań sprawiło, że Dydywoi będzie się opłacało, czy zajezdni organizować turnieje i mastery to moglibyśmy nawet kupić 3 burgery i rozdać je głodującym :)

Pozdrawiam i wielkie brawa dla organizatorów i sędziów, którzy zawsze byli i pomagali jak tylko się dało! =D>
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Dostałem info że zdjęcia są gotowe do odbioru i jest ich koło 900 :D Myślę że wieczorem je udostępnię.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »


Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Trochę się ogarnąłem.

Na wstępnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy do nas zawitali, Mam nadzieję, że się wam podobało i spedziliscie miły weekend.

Teraz parę podziękowan i wytłumaczen:
- Leoh dzięki za pomoc i wejście w ryzyko obarczone kilkoma k ewentualnych kosztów
- Dibo bez Ciebie niedalibysmy rady i mówię to serio.
- cała Salamandra, Wokrze, Karli i Jarek bez was rano gracze przyszliby na salę bez blatow
- JH panowie na was zawsze można liczyć dzięki wam wczoraj byliśmy w domu o przyzwoitej porze.
- SS za pożyczenie blatow i terenów
- PiotrowiB za pomoc ze sponsorami
- całemu Legionowi i Ciupadze sobotni impreza i wczorajsze blatowaniem zostało "rozkminione" ;)
- Solowi za bycie twarzą nowej akcji "Jestem z SS nie bije i nie pluje na Andrzeja"

Teraz parę wyjaśnień:
- nagłosnienie mieliśmy informacje że jest, okazało się że nie ma
- obiady, jadlem tam wcześniej i było smaczne taj samo jak teraz, ale wykupione obiady były dużo słabsze będę o tym rozmawiał z managerem.
- impreza, liczyły że będzie rozdanie nagród za poprzedni sezon. Myślałem że organizując turniej w knajpie nie trzeba ogłaszać imprezy, my całym Legionem bawilsmy się w zajezdni, umowa była taką że będzie otwarte di pułk będzie dużo osób.

Co do przyszłego roku na chwilę obecną nie chcę mi się, ale już mniej niż wczoraj ;) wszystko zależy co będzie z ligą w przyszłym roku.

Pozdro i do zobaczenia w Łodzi

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Znalezione są karty z heavena. Znajdowały się w koszylce z innymi lorami wyciętymi z ABuildera

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

@Dibo, dawaj foty! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

cy minuti ! Robiem cio mogiem :D
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Świetny turniej! Dziękuję mojemu teamowi, zbieranemu na krótko przed turniejem!
Panter - za bycie kapitanem i ogarnianie paringów!
Malfoj! - za naklepanie największej liczby punktów w teamie!!!
Lahire - za dobrą gre
Paweł - za zgarnianie gównianych parinów i nie dostawanie w nich do 0!

Leoh wielkie dzięki za przenocowanie! Dziękuję też wszystkim z którymi miałem przyjemność się napić/zapalić/pogadać/zagrać!

I zupełnie osobne podziękowania dla całego Legionu za zrobienie turnieju, impreze w sobote i wycieczkę na zapiekanki! Jak smakowała nie pamiętam, ale i tak było fajnie! Do zobaczenie w łodzi!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Było lodzio-miodzio. Miejscóweczka przednia, piwko zacne tylko do tej pory nie możemy namierzyć tego tarasu na którym nasz Heptun nocował w piątek po wyjściu z sali do kibelka ;P
Dzięki za przyjemne granie bez spiny :) warto było te 6 gadzin w samochodzie się tłuc w jedną stronę :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Dzięki wielkie wszystkim uczestnikom, a w szczególności organizatorom za świetny turniej i nie zapomnianą atmosferę. Dla mnie i chłopaków z drużyny był to pierwszy master, a dla niektórych z nas pierwszy turniej w ogóle. Mamy też nadzieję, że nie ostatni bo w battla gramy od niedawna i jeszcze się nie nagraliśmy :p.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Error error - zdjęcia jednak dopiero za chwile
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dzieki za przeciwnikom za gre. I wszystkim, ktorzy sie przyczynili do tego, ze turniej byl wspanialy.

Dzieki za wspolgraczom za fajna i dobra gre. Bylo swietnie.

Ordin na pewno wroci. Silniejszy w doswiadzenai i za rok sie pojawimy (mam nadzieje, ze juz w klubowym skladzie).

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Nagłośnienie działało perfekcyjnie w toalecie. Leje sobie a tu "Raz, raz, k... nie działa, raz, raz dwa... no nie działa".

Podziękowania dla organizatorów i sędziów, przeciwników (rob, bless, qba, lothar, guldur), kołaty za modele no i... drużyny! Okazuje się, że zabrakło maski w ostatniej bitwie do pierwszego miejsca :D

Gratulacje dla Snotów i JH.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wielkie dzięki za DMP!

Naprawdę bardzo fajnie zrobione, miejscówka świetna - problem podobny jak w Szczyrku - gospodarze nie ogarniają ile alkoholu potrzeba battlowcom :wink: .

Gratulacje dla JH - zasłużenie zgarnęli puchar =D> .

Dzięki za 5 fajnych bitew, na szczęście nie mieliśmy powtórki z Ribbentrop-Mołotow :P i udało się w końcu wygrać to DMP więc plan jest realizowany :twisted:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Laik pisze:Wielkie dzięki za DMP!

Naprawdę bardzo fajnie zrobione, miejscówka świetna - problem podobny jak w Szczyrku - gospodarze nie ogarniają ile alkoholu potrzeba battlowcom :wink: .
W Szczyrku kiedyś zabrakło alko ?? nie słyszałem o czymś takim. Awaria terminalu płatniczego to jeszcze zrozumiem ( tak bylo cos takiego ) ale aby piwa zabrakło ???

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wódki w barze.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Laik pisze:Wódki w barze.
Wina samego baru za taka promocje :D.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Uploading 50%
Jeszcze chwilka :D 853 zdjęcia lada chwila!

TA-DAM!

DMP 2015
<----ZDJĘCIA !!!
Ostatnio zmieniony 3 sie 2015, o 22:40 przez Dibo, łącznie zmieniany 2 razy.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

ODPOWIEDZ