Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Re: Nowe modele od GW

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Od kilku godzin jest możliwość obejrzeć Archaona w całej okazałości i jeszcze nikt tego ni skomentował??
To chyba muszę zacząć ja.
Po tym jak zobaczyłem zdjęcia w WD pomyślałem to samo co wszyscy z Was, ale dzisiaj zmieniłem zdanie gdyż model jest na prawdę zacny.
Nie jestem kolekcjonerem ani graczem WoCh, ale jak bym był, którymś z nich to koniecznie chciałbym go mieć w kolekcji nawet za te 500 zł. Do grania się nie nadaje, chociaż z samej ciekawości raz lub dwa bym zagrał. Skala też nie bardzo zachowana (sam miecz jest długości marudera). Obecnie panujący model jest chyba jednym z najlepszych wydanych przez GW i nowemu brak takiego polotu i uniwersalności, ale imo model jest dobry i na pewno będzie bestsellerem.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

To jasne, ze druga wersja Archaona byla najlepsza - bo oparta na slynnym portrecie Napoleona pedzla Davida :) Wersja AoS-owa to takie tam dyrdymaly studyjne, ale powiem szczerze, ze mnie sie model podoba i gdybym zbieral Chaos, to bym z miejsca zamowil za te 380 zl. Bylby dobry miesiac malowania, jesli nie dwa.

Zasady tez ma fajne; na te chwile najsilniejsza jednostka w grze, nie liczac aberracji pod postacia przywolujacego cala armie w jednej turze Nagasha.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Złotych to on kosztuje 500 a nie 380:P
Tu go macie
http://www.games-workshop.com/en-PL/Arc ... hosen-2015

Generalnie ładny bo duzy i sporo szczegółów. Może sobie kiedyś kupie i posadzę na tym potworku Black Orca:P

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Zdecydowanie bardziej pasują mi wyroby ForgeWrold pod względem stylistyki. Styl GW kojarzy mi się z taką europejską mangą. Czasem tylko coś fajnego wyjdzie. Sam Archaon mi się podoba, ale ta bestia ze względu na szeroką klatę psuje odbiór całości.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Ale kał, te czaszki wyrastające z potworka to mogli już sobie darować.
Obrazek

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

MAĆKO pisze:Złotych to on kosztuje 500 a nie 380:P
Tu go macie
http://www.games-workshop.com/en-PL/Arc ... hosen-2015

Generalnie ładny bo duzy i sporo szczegółów. Może sobie kiedyś kupie i posadzę na tym potworku Black Orca:P
U producenta 500 zl, w sklepach online +/- 400 zl.

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 922

Post autor: Kopyt »

Największą bolączką tych modeli w pl jest parcie turniejowe i mała ilość dużych bitew czy nawet for fun ale koło glotkina stanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Nie wnikając w to czy model jest fajny , nie klimatyczny , beznadziejny itd. może być fajną bazą dla osób lubiących konwertować ogromne modele.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Dla mnie, z perspektywy gracza demonami jak mam niby stawac na przeciw takiemu archaonowi jak on ujezdza moich lordow/generalow? :D
btw, naliczylem 3 glowy, to rozumiem ze Keeper jest 'od dupy strony'? :D
Mi osobiscie sie nie podoba, jest przesadnie za duzy, za drogi a same glowy wygladaja jak przyklejone i bez celu. Ale GW mnie nie zaskoczylo, tendencja wzrostowa zachowana. Z niecierpliwoscia czekamy modelu za 650zl:D


Ale swoja droga, jak by z tych glow zrobili remake demon princow dla DOCH to byloby zacnie :twisted:
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

to coś jest prawie o 200zł droższe niż nagash i glottkin kogoś zdrowo popier.... a model całościowo bardzo ładny plus genialny motyw na skrzydłach chętnie bym go pomalował i postawił do gablotki ale nie za tę cenę.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Tirit pisze: btw, naliczylem 3 glowy, to rozumiem ze Keeper jest 'od dupy strony'? :D
heheh też tak pomyślałem ;D ale fluffowo to slaanesha już chyba nie ma (zatrzymałem się na etapie plotek, więc nie wiem na pewno), więc pewnie dlatego bestia nie ma jego głowy
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

@Afro ubiegłeś mnie :wink: Według "fluffu" Slanesz nie żyje. Z tego co wiem zabił go Khorn ( mogę się mylić )

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5209

Post autor: Stan »

Nikt go nie zabił, najadł się elfów i inne elfy go z zemsty jakoś uwięziły.

Awatar użytkownika
Derka
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Derka »

Ale na tarczy znak Slaanesha mimo wszystko widnieje :wink:
"Chaos Champions can never refuse a challenge (...)"

Tomasz chaosyta
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Tomasz chaosyta »

Te czaszki to oni już sie na nie wkurzyli co drugi model potwora chaosu ma czaszke w kolanie albo gdzieś indziej...
Ostatnio zmieniony 29 lis 2015, o 14:32 przez Tomasz chaosyta, łącznie zmieniany 4 razy.

Tomasz chaosyta
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Tomasz chaosyta »

Nie ma tam znaku slaanesha

argh
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: argh »

Tomasz chaosyta pisze:Nie ma tam znaku slaanesha
Jak nie ma, jak jest.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Tomasz chaosyta pisze:Nie ma tam znaku slaanesha
Obrazek
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

cena promocyjna u nas 455zł, na zachodzie pewnie ludzie to kupią bo ładne ale u nas czuję że zostaną półkowymi leżakami.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ten model jest zbyt pstrokaty już na poziomie rzeźby.

ODPOWIEDZ