Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Kerwantes »

DE zastanawia mnie po jaką cholerę Ty wchodzisz tutaj, coraz bardziej wyglądasz mi na frustrata, który ma jakiś ogromny problem (może z kobietami) i próbuje obniżyć sobie "ciśnienie" wylewając szambo w każdym możliwym wątku o AoS.
Zajmij się chłopcze swoimi prawdziwymi problemami i nie przerzucaj ich na imo hobbystyczną grę z pacynkami ](*,)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

[-X Nie róbcie tu chlewu, to nie temat polityczny na Płotach i Młotach.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Im wyższa cena za model tym większe piractwo. Może się mylę, ale odbije się to dla GW czkawką.

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Kerwantes pisze:DE zastanawia mnie po jaką cholerę Ty wchodzisz tutaj, coraz bardziej wyglądasz mi na frustrata, który ma jakiś ogromny problem (może z kobietami) i próbuje obniżyć sobie "ciśnienie" wylewając szambo w każdym możliwym wątku o AoS.
Zajmij się chłopcze swoimi prawdziwymi problemami i nie przerzucaj ich na imo hobbystyczną grę z pacynkami ](*,)
Ulzylo ci? Jak nie, to polecam kupic pare pacynek za 100 zl sztuka, najlepiej od GW, i przekazac swiatu, jakie to one sa cudowne, a reszta hobbystow kupujaca figurki po normalnych cenach to plebs.

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Jesteś żenujący do granic możliwości chłopcze, a innych w to nie mieszaj... popleczników szukasz.
Dyskusję z Tobą właśnie zakończyłem, możemy do niej wrócić za kilka lat jak wydoroślejesz.

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

A moderator teraz pije, czy co, bo zaraz pójdą noże w ruch...? :twisted:

Wkrótce przyjdzie do mnie Gaunt Summoner, do Tzeentchowej armii moim zdaniem idealny model maga na dysku.
Gdy patrzę na zdjęcie, to mam wrażenie, że jak na plastik, ten model chyba jest baaardzo szczegółowo zrobiony.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Obecne plastiki mają lepszą jakość niż metale, także nic dziwnego.
Model jest rzeczywiście kozacki i planuję go kiedyś kupić.

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Naviedzony pisze:[-X Nie róbcie tu chlewu, to nie temat polityczny na Płotach i Młotach.
>forum dyskusyjne
>nic nie piszcie bo dyskusja
Kerwantes pisze:DE zastanawia mnie po jaką cholerę Ty wchodzisz tutaj, coraz bardziej wyglądasz mi na frustrata, który ma jakiś ogromny problem (może z kobietami) i próbuje obniżyć sobie "ciśnienie" wylewając szambo w każdym możliwym wątku o AoS.
Zajmij się chłopcze swoimi prawdziwymi problemami i nie przerzucaj ich na imo hobbystyczną grę z pacynkami ](*,)
"PROSZĘ NIE KRYTYKOWAĆ ZWIĄZKU RAD... ZNACZY AGE OF SIGMAR!!!111 https://www.youtube.com/watch?v=Yho1Eydh1mM

Serio DE wypunktował logiczne, spójne fuckpointy GW szczekanie o to jest dopiero zakompleksione i niepoważne
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Inglief pisze:Serio DE wypunktował logiczne, spójne fuckpointy GW szczekanie o to jest dopiero zakompleksione i niepoważne
Padłem i nie mogę się podnieść, nawet nie ma co komentować...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Kerwantes pisze:
Inglief pisze:Serio DE wypunktował logiczne, spójne fuckpointy GW szczekanie o to jest dopiero zakompleksione i niepoważne
Padłem i nie mogę się podnieść, nawet nie ma co komentować...
uff, no to juz sie nie podnoś...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

"Zagranico" też komentują ceny, że za dużo. To tak na początek.
Czy modele są wyjątkowe - gdy ktoś zbiera sobie Khorne'a to pewnie mu podpasuje. Jak na mój gust nieco za bardzo poszli w ten sam styl szczególnie w przypadku Aspiring Deathbringer. Exalted Deathbringer ma plus za dodatkową głowę, co pomoże odróżnić go od pozostałych Marud i włócznię (sposób jej trzymania to już inna bajka). Slaughterpriest przydał by się nieco bardziej zmutowany - dobrze, że ma zrobioną tą nietypową rękę z kulą na łańcuchu, ale i tutaj powinni dorzucić jeszcze jedną głowę. Pozostaje oczywiście kwestia konwersji, którą można zrobić prostymi metodami przy każdym z tych modeli.
Jak dla mnie - za dużo Khorne'a. Czekam na inne armie chaosu.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Aldean pisze:
Kerwantes pisze:
Inglief pisze:Serio DE wypunktował logiczne, spójne fuckpointy GW szczekanie o to jest dopiero zakompleksione i niepoważne
Padłem i nie mogę się podnieść, nawet nie ma co komentować...
uff, no to juz sie nie podnoś...
Ok zrobię to specjalnie dla Ciebie 8)

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Ktoś wie jakiej wielkości są Ci szeregowi Khorniarze? Np. gdyby ktoś chciał zrobić z nich chosenów?

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

IMO spoko się nadadzą.
Obrazek

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Blaesus pisze:Ktoś wie jakiej wielkości są Ci szeregowi Khorniarze? Np. gdyby ktoś chciał zrobić z nich chosenów?
Niestety są trochę obszerniejsi od np Chosenów. Można ich wrzucić na podstawki 25x25 ale trzeba się przy tym mocno nagimnastykować.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Kerwantes a miałeś je w ręku :P?
Idealne na chosenow, tych metalowych też ciężko było ustawić.
Tutaj masz zdjęcia na 25x25:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=50002

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Figsy jak figsy, jednym się będą podobać, innym nie. Mnie osobiście przeraża wzrost cen. To już nie jest podwyżka w stylu "z 100 na 125". Niedługo byle mag będzie stał 2 stówki. A miał być niższy koszt wejścia.. tiaaa..
He. BM.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Luczi pisze:Figsy jak figsy, jednym się będą podobać, innym nie. Mnie osobiście przeraża wzrost cen. To już nie jest podwyżka w stylu "z 100 na 125". Niedługo byle mag będzie stał 2 stówki. A miał być niższy koszt wejścia.. tiaaa..
A GW gdzieś podało, że ma być niższy koszt wejścia?

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Stan pisze:Kerwantes a miałeś je w ręku :P?
Idealne na chosenow, tych metalowych też ciężko było ustawić.
Tutaj masz zdjęcia na 25x25:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=50002
O to mi chodziło! :) Wyraźnie widać, że na chosenów się nadają :)

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Figsy jak figsy, jednym się będą podobać, innym nie. Mnie osobiście przeraża wzrost cen. To już nie jest podwyżka w stylu "z 100 na 125". Niedługo byle mag będzie stał 2 stówki. A miał być niższy koszt wejścia.. tiaaa..
No akurat zestawy startowe sa teraz dużo tańsze, a taki Virulent horde za 380zł to dużo lepszy deal niż odpowiedniki all in one do warmachine/hordes.

ODPOWIEDZ