[MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: [MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017

Post autor: lwieserce85 »

I gitara...dziekuje
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Sa już indywidualne wyniki po rundzie 4. Piąta trwa w najlepsze.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ale ostatnie wyniki przeciągają :D


Graty Underdogsy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

SS z medalem, izi! :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

Jeszcze na gorąco, bo sprzątamy, ale już teraz chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za przyjazd - mam nadzieje, że dobrze się bawiliście!

Gratulacje dla zwycięzców 8)

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1040

Post autor: Dancaarkiiel »

10/10
for the boys
Obrazek

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

To pewnie najbardziej Was interesuje, ostateczne standingi: http://t.dmp2017.pl/final-standings (z zaznaczeniem, że jeszcze się może zmienić sytuacja "Pogromców Warzywniaka", bo mi zgłaszali, że chyba źle zsumowali wynik) oraz wyniki po 5 rundzie: http://t.dmp2017.pl/standings (tutaj sortowanie nie uwzględnia karniaków).

Ostateczne wyniki indywidualne niebawem.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Super turniej.

Solo gratulacje za 3 miejsce, ale poproszę o mój dyplom dla najlepszego gracza skavenów 2016, jebnąłem Cię w lidze na samych skavenach o jakieś 200-300 punktów. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5109
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Panowie ogrowie - zajebisty turniej. Wszystko co trzeba bylo na najwyzszym poziomie. Jakbyscie mieli robic tam jakies inne turnieje to tez wpadne :)

Wielkie gratulacje dla Underdogsow. W tym roku ich poziom powala.

Dla mojej satysfakcji czy mozecie podac ile tur rozegraliscie ? Kali cos mowil o 24 czy 26 na 30. Ktos jeszcze ma takie straty?
:twisted: always Vampire :twisted:

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Super turniej. Super organizacja!
Graty dla topu i podziękowania dla współuczestników

Romek
Chuck Norris
Posty: 535
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Romek »

Organizacja na rewelacyjnym poziomie.

Podziękowania dla przeciwników, za rok mam nadzieje na powtórkę z rozrywki.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Wielkie dzięki dla organizatorów za wspaniały turniej! Świetnie się bawiłem :)
DMP w tym roku było wyjątkowo zacięte i wyrównane, oby tak dalej.
Dziękuję wszystkim przeciwnikom - Pablo, Abrasusowi, Kacprowi, Yannikowi i Milczkowi - za 5 zaciętych bitew bez żadnej spiny.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia jak najszybciej :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wypas turniej, wielkie dzięki dla organizatorów - dobra robota. W sobotę było ciut gorąco od 2giej bitwy, Ale na szczęście z Edgarem w 3ciej poszło szybciutko i sobie zasiedlismy na dworze do końca dnia.

Gratulacje dla topu, przede wszystkim dla UD. W tym roku wszystko Wasze, jesteście na fali!

Dzięki również dla przeciwników, zabrałem 4,5 super gierek, bez spiny z super ludźmi. DMP zawsze na propsie!

Yannick DE 10:10
Adam SE 15:5
Edgar VC 10:10
Jaaf VS 1:19
Zeppelin DE 13:7

No i wreszcie największe podziękowania dla mojego zespołu. Fisch, Dębek, Zielony i Handełek - super gry!

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

R E W E L K A!!

Panowie i Panie organizatorzy. Zrobiliście to na światowym poziomie. 10/10 i 3 gwiazdki miszlę. Żarełko super i gotowe na czas. Do tego tanio! Z piwerek niestety nie skorzystałem, ale widziałem tam zacne smaki. Bardzo się cieszę, że niepunktualne zgłaszanie wyników było rygorystycznie traktowane.

Dziękuje sędziom, za ich czas i zaangażowanie!

Dziękuję teamowi i przeciwnikom (Jawor, Błażej,Thomas, Belial i Dreef) za bez spinowe bitewki w miłej atmosferze!

Do zobaczenia za rok!

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Super DMP. Wielkie podziękowania dla organizatorów za ogarnięcie tego eventu. Do zobaczenia za rok :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1515
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Świetnie zorganizowany turniej, dobra robota. Nie ma do czego się przyczepić. Mam nadzieję że za rok turniej będzie w tym samym miejscu. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Super turniej! Fajnie było spotkać tyle mordek na sali i trzymam kciuki za taką samą frekwencje na innych Masterach :D

Podziękowania dla przeciwników i najemników z drużyny :wink:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Świetny turniej!

Bardzo dziękuję mojemu teamowi, za zebranie się i świetną atmosferę w czasie i między bitwami. Jestem pod wielkim wrażeniem wygranej z Niemcami! Indywidualnie:
Podwysowi - za podróż i stały tekst "ja z tym nie mogę grać". Mam nadzieję, że wrócisz na stałe i ściągniesz też naszego Bobera.
Przemkowi - za kminy i dobre parowanie oraz sprawdzanie się w roli kapitana i utrzymanie teamu w ryzach. Wywal w końcu tych grali!
Boberowi - za elegancję i rozpę dzięki której parowanie było łatwiejsze
Koconiowi - za brak narzekania na średnie paringi i pełne zaufanie dla naszego parowania

Mam nadzieję, że za rok będzie lepiej :wink:

Podziękowania dla przeciwników, a w szczególności dla:
- Big Bossa za trudną i wymagającą bitwę, ale utrzymaną w świetnej atmosferze bez jakichkolwiek spin mimo "ciekawych" rzutów po obu stronach :D Jeszcze a propos tego bolca na górce:
Rulebook pisze:Models with more than half of their base on a Hill are considered to be of Gigantic Height for Line of Sight and Cover purposes.

- Elvisa za możliwość zmierzenia się z mistrzem świata gdzie każdy ruch musiał być idealnie wymierzony i zaplanowany. Bardzo pouczająca bitwa, która uświadomiła mi, że można wygrać z każdym jeśli się na tym skupi i wszystko zaplanuje. Miało być 15 wyszło 12. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy przy stole i nie pozwolę ci się odegrać :wink:

Mam nadzieję, że za rok zobaczymy się znowu w liczniejszym gronie!

PS. Czekam z niecierpliwością na wyniki indywidualne
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Dzięki bardzo wszystkim przeciwnikom i teamowi za grę :) . Fajny, ostry turniej, oby takich więcej.

Czesi pytali czy dałoby się udostępnić wyniki indywidualne.

Pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Super turniej - brawa dla organizatorów!
Gratulacje dla topu i dzięki wszystkim przeciwnikom za bitwy (trafili nam się Niemcy, Czesi i Francja ;) ) a teamowi za super weekend.

Jakby ktoś znalazł kubek termiczny (nierdzewka/czarny plastik), słabo widoczne logo DEA< o taki mniej więcej:
Obrazek
to odwdzięczę się piwkiem przy najbliższej okazji.

Edit:
nie umiem zmniejszać zdjęć :(
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

ODPOWIEDZ