Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Rapta, nierówna to walka, odpuść. Masz tylko jedno konto i czyste sumienie :) Niewiele tym zdziałasz ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Only Skywalker can stand a chance against the combine powers of The Dark Side ;)

Mnie to teraz najbardziej interesuja nowe VC, a nie jakies plewy :)

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Nietykalny pisze:z jednej strony ktoś może obniżyć noty specjalnie i to jest WARTOŚCI RÓWNEJ MĘSKIEMU CZŁONKOWI właśnie , ale z drugiej strony figurki które zasługują na 8 maja po 9 tak jak u ciebie i to zasługa tego forum i twoich przyjaciół...
przez takich ludzi coolmini nie ma sensu :) .. i tak każdy patrzy na prace a nie na ocenę :) dla mnie twoja ostatnia praca jak patrzyłem jest akurat na 9.5 moim zdaniem ale inne prace na 8.8 są zawyżone a dla kogoś te prace są na 10! każdy inaczej ocenia i postrzega!

z jednej strony narzekasz ze ktoś ci ocenia figurki według uznania a z drugiej podajesz link do galerii ze tak sie wyrażę swojego rywala by ludzie z tego forum jemu obniżali?!!! gdzie tu szacunek dla drugiego artysty???
co do cool mini to nie można oceniać podają c fałszywe konta no bo jak?> może wiesz o czym my nie wiemy i w ten sposób masz oceny po 9 bo sam sobie takie dajesz )

każdy medal ma 2 strony :) niestety znamy tylko twoja wersje i twoje założenia! skoro miałby tobie obniżać to czemu sobie nie podwyższył??? jak by tak robił to y też miał oceny po 9.5 hehhe ...
wniosek taki ze to nie on a twoje obawy i lenki sie uzewnętrzniają
lol ... wystarczy ze nastapi jakas wymiana zdan to odrazu widac po stylu pisania, ze to ta sama osoba (DS , PP i Nietykalny)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Obrazek
Oh yes! Daddy loves it ! :lol2:

Niektórzy lubią figurki.
Inni szachy.
A jeszcze inni palą fajkę! 8)

Mój Peterson Standard System Red Medium 303...jedzie już do mnie... \:D/


*edit*

Zanim ktoś się zapyta. Odpowiedź brzmi: tyle samo co batalion do wfb.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

a jaki tyton lubisz najbardziej ??? moj to Alsbo Cherry

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fanatyk pisze: Zanim ktoś się zapyta. Odpowiedź brzmi: tyle samo co batalion do wfb.
To zależy, od kogo kupujesz batalion.

dżejdżej
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: dżejdżej »

jestem głupi ;)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

@Treevill

Tego nie próbowałem.

Natomiast Tilburry Tobacco Cherry Cream jest niezła.

Oczywiście, Alsbo Black jest boskie. Nie dość że bosko pachnie - wszyscy którzy przechodzili obok zwracali na to uwagę :wink: , to do tego jest miła i przyjemna w ustach i nie zostawia drapniętego gardła, w przeciwieństwie do waniliowych.

Alsbo Whiskey jest też świetna, nie dość że wspaniale pachnie, to smakuje super :D
Skavenblight pisze:
Fanatyk pisze: Zanim ktoś się zapyta. Odpowiedź brzmi: tyle samo co batalion do wfb.
To zależy, od kogo kupujesz batalion.
Wg. oryginalnych cen.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2008, o 19:43 przez Fanatyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

dżejdżej pisze:jestem głupi ;)
dobrze ze chociaz o tym wiesz :P

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

A jakie fajki masz Treevill?

Ja jedną "budżetówkę" z wrzośca, jedną taką:
Obrazek
i trzecia właśnie ta którą pokazałem wcześniej :wink:

Nietykalny
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Nietykalny »

przybiliście się do mnie że jestem patrycja trolem i innymi osobami choć nic wam nie zrobiłem nie macie dowodów po prostu to wasze chore założenie .. w dupach wam sie poprzewracało od siedzenia 24h przed tym monitorem ,
dlaczego uważacie sie mądrzejsi od reszty świata ? i jakim prawem oceniacie mnie i porównujecie do kogokolwiek jak mnie nie znacie?
dziwne że ktoś z tym nie zrobi pożarku i was nie usunie z tego forum za wprowadzanie bałaganu i niepotrzebnych dyskusji ,

raptaparat ... nawet słów nie mam opisujących twoje zachowanie i prostotę ... zajmij sie malowaniem figurek bo to ci chyba najlepiej wychodzi i zacznij krytykować sam siebie bo przez twoje wypowiedzi pokazujesz tylko jak sam sie boisz innych ludzi i starasz sie ich oczernić przed innymi żeby samemu być tym idealnym!

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

na fajeczke z wrzosca nie bylo mnie stac wiec kupilem tania fajke z wisni (teraz gdy juz w euro zarabiam to sprawie sobie cos lepszego)

Obrazek

niezle tez sa tytonie Skandinavik

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nietykalny pisze:przybiliście się do mnie że jestem patrycja trolem i innymi osobami choć nic wam nie zrobiłem nie macie dowodów po prostu to wasze chore założenie .. w dupach wam sie poprzewracało od siedzenia 24h przed tym monitorem ,
dlaczego uważacie sie mądrzejsi od reszty świata ? i jakim prawem oceniacie mnie i porównujecie do kogokolwiek jak mnie nie znacie?
dziwne że ktoś z tym nie zrobi pożarku i was nie usunie z tego forum za wprowadzanie bałaganu i niepotrzebnych dyskusji ,

raptaparat ... nawet słów nie mam opisujących twoje zachowanie i prostotę ... zajmij sie malowaniem figurek bo to ci chyba najlepiej wychodzi i zacznij krytykować sam siebie bo przez twoje wypowiedzi pokazujesz tylko jak sam sie boisz innych ludzi i starasz sie ich oczernić przed innymi żeby samemu być tym idealnym!
:lol:

Koleś, skończ waść i wstydu sobie oszczędź.
Najwięcej bałaganu na forum robisz Ty.
Więcej obraźliwych odpowiedzi niż Ty na wszystkich kontach to wyprodukował chyba tylko Malal.
To raz.

Dwa, prostota nie równa się prostactwu.
A słowo pernamentny nie istnieje.
Ani kioku shin.
A dowód na to, czyim kontem jesteś, produkujesz z każdym kolejnym postem :)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ładna ta Twoja nowa fajka Fanatyku :) Ja mam taka zwykla i juz dawno nie uzywana.

ps. Nie karmic trolla 8)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Też sobie kupię muszlę inkrustowaną srebrem :badgrin:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Mam szczerą nadzieję że opalałeś fajkę na tym zdjęciu. Na pewno, tak wygląda młoda, dziewcza fajka :wink:

Ale fajeczka ładna, podoba mi się ta wisienka :wink:

Moja trzecia, i jak na razie ostatnia:
Obrazek
A i jeszcze jedno, jak rozpalasz tytoń zapałką to lepiej poczekać aż się siarka zjara by jej potem nie czuć :wink:

@Tomash
Ciach, ciach, ciach, naciesz się póki możesz. :evil:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

fotka ma ze dwa lata i faktycznie bylo to wypalanie cybucha ... a z siarka to wiem ze trzeba poczekac az sie wypali

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Jak już dorośniecie to będziecie wiedzieć, że do fajki tylko Erica arborea ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Treevill pisze:fotka ma ze dwa lata i faktycznie bylo to wypalanie cybucha (10 z 1/3 , 5 na 1/2 i 5 na 3/4 tytoniu)... a z siarka to wiem ze trzeba poczekac az sie wypali
kurde zamiast "zmien" "cytuj" wcisnalem :P

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Kruti pisze:Jak już dorośniecie to będziecie wiedzieć, że do fajki tylko Erica arborea ;)
Oświeć mnie bo nie znam :)
Ostatnio zmieniony 16 sty 2008, o 20:22 przez Fanatyk, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany