Squig Herdersi ?

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nerull
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nerull »

jak zgina wszystkie squigi to oddzial i tak moze wybuchnac wg zasad.
hmm ale wybuchanie bez squigów (gdy pozostałe przy życiu goby zaczynją uciekać) jest na mój gust wałująca - nie upierał bym się przy takiej interpretacji - w końcu obrażenia mają być powodowane przez zdziczałe squigi
Obrazek

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

hmm ale wybuchanie bez squigów (gdy pozostałe przy życiu goby zaczynją uciekać) jest na mój gust wałująca - nie upierał bym się przy takiej interpretacji - w końcu obrażenia mają być powodowane przez zdziczałe squigi
fluffowe pierdzenie

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

quas pisze:
hmm ale wybuchanie bez squigów (gdy pozostałe przy życiu goby zaczynją uciekać) jest na mój gust wałująca - nie upierał bym się przy takiej interpretacji - w końcu obrażenia mają być powodowane przez zdziczałe squigi
fluffowe pierdzenie
pierdzenie turniejowca :P

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

kogo jak kogo, ale Quasa to na turnieju z pol roku nie widzialem..
pierdzenie kogos kto czyta ze zrozumieniem co najwyzej ;)

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

ee tam
od DMP
ale niedlugo rusze sie w ME...i pewnie na jakis turniej podjade
i calkiem realnie spogladam na GT 8)

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Wracając do herdów - wczoraj pierwszy raz użyłem ich w bitwie. Stałem na przeciw WE. Powiem co mi się w nich spodobało:
- Immune to psycho - to naprawdę wielka zaleta, bo nie trzeba się przejmować paniką od ostrzału, a wiadomo, że jeb..ki leśne potrafią z łuków szyć.
- Ubiły 4 driady z jednego oddziału, pogoniły uciekające i wpadły w drugi oddział driad... Też go ubiły...

Reasumując - w ataku są świetne, wysokie ws 4 i s5 oraz 2 ataki robią swoje. W obronie wypadają już gorzej, ale gdy mamy 6 pomidorków w szeregu to któryś się powinien odgryźć.
No i w sumie to można się nimi pchać do przodu, łucznicy nie powinni ściągnąc ich zbyt wielu, testu paniki od ostrzału nie będzie, a jeśli dojdzie do walki pośród wrogich oddziałów... No cóż, aż by sie chciało zadać kilka ran i przegrać walkę... Wtedy jebuuuut i d6 hitów z s5 w promieniu 2d6"

ODPOWIEDZ