Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

ZA. A band można mieć nawet kilka. Czasami też najdzie człowieka na zmontowanie czegoś pod klimat Mordheim i nie używanie tego modelu później w grze. :wink:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Inkq pisze:A band można mieć nawet kilka :wink:
Potwierdzam, to jest nałóg - robię [swoją] piątą, a chodzi mi po głowie kolejna :( ;)

Dziś akurat 1 luty! No to trzeba włożyć buty :) Ale to rano, założę temat, napiszę regulamin itd., póki co trzeba iść spać :)

Jeno na naszym podforum raczej nie będzie aż tyle miejsca temu poświęcone, co na "dużym Playmini" w Galerii, bo jednak Galeria to Galeria, a Mordheim to nie tylko figurki :)

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Galeria to Galeria, a Mordheim to nie tylko figurki
Jak wrzucicie w to makiety, to wchodzę. Będę musiał nauczyć się robienia wyraźnych zdjęć ;)
To gdzie mam podpisać?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ushabti pisze:
Galeria to Galeria, a Mordheim to nie tylko figurki
Jak wrzucicie w to makiety, to wchodzę. Będę musiał nauczyć się robienia wyraźnych zdjęć ;)
To gdzie mam podpisać?
jam pisze:a motywacja do robienia band wszystkim by się przydała
A właściwie czemu nie możesz zaprezentować swoich makiet ot tak poza jakimiś konkursami? Chętnie obejrzę :)

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

czekam na pierwszy temat:P a tematy prac bedą w osobnych topicach czy wszystko w jednym?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

PoNuRy pisze:czekam na pierwszy temat:P a tematy prac bedą w osobnych topicach czy wszystko w jednym?
Raczej będzie to w formie zredukowanej, bo to w końcu nie Galeria :) Zaraz się za to wezmę :)

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Bardzo mi się podoba Twoja inicjatywa - może rozrusza trochę i zmobilizuje do działania mordheimowych graczy :)!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Jestem za!
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Proszę bardzo - http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=7837
Zobaczymy, jak się przyjmie :)

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Ba, że się przyjmie. Ja jutro kupuję sobie pudło night runnerów, drugą bandę zrobię nawet z tej okazji. ^_^
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Hyhy, tylko ja nie wiem, co zrobię :D Nie mam aktualnie na zbyciu młodzików. Dregi już prawie gotowe - na tyle, że nie podejdą pod okres "luty 2008", pozostaje Kislev, ale tu figurek nawet jeszcze nie mam, a miesiąc jest krótszy niż inne. Może zajmę się bandą, która mi teraz po głowie chodzi? Ale też figurek nie mam... zobaczy się - fajnie by było też coś wystawić :)

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Zrób Sigmarytki. Nikt nie ma, nikt nimi nie gra. Byloby oryginalnie ;>
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jak nie ma, jak nie gra? Widziałam, że mają :D Ale nie, Sigmarytek nie lubię. To już o WH prędzej myślałam :)

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Po nieomal dwumiesięcznej przerwie e-zin "Letters of the Damned" powraca w piątej odsłonie (a przyznam, że już zwątpiłem, czy ujrzymy jeszcze nowy numer):

http://redclawgaming.com/cs/files/11/le ... y4161.aspx
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

hej. jako iz przymierzamy sie by rozpoczac kampanie. mam takie noobskie (czy jak to sie tam mowi) pytanie: henchmenow lepiej wystawic w grupie czy pojedynczo (na przyklad ghoule) - generalnie chodzi o zdobywanie expa i ewentualne pozniejsze rekrutacje...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

pojedyńczo albo małymi grupkami po dwóch :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

JW

Masz wtedy większą szansę, że któryś awansuje na bohatera. Poza tym po pierwszych rozwojach będziesz wiedział, w którą grupkę bardziej opłaca ci się inwestować :wink:

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Uważaj natomiast w późniejszych etapach kampanii, by liczebność doświadczonej grupki stronników nie spadła do niebezpiecznie niskiego poziomu, co by uniknąć sytuacji, gdy wszyscy po bitwie padną, a Ty stracisz weteranów (pamiętaj, że nowych, doświadczonych, możesz dokupywać, na specjalnych zasadach, tylko do istniejących grup; nowa grupa to start "od zera").
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

W otchłaniach gogli znalazłem coś takiego:

Obrazek

BTW, czy jakiś wprawny i doświadczony użytkownik aplikacji graficznych dałby radę nieco "rozciągnąć" ten obrazek z prawej strony celem otrzymania rzutu z przodu, a nie z ukosa, jednakże tak, by nie zniekształcić za bardzo całości?
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Hak?! A dlaczego ten podpisowy znaczek w lewym górnym rogu kojarzy mi się z artworkami do Warhammera Online? Czyżby to tam próbowano wcisnąć Mordheim sprzed katastrofy tym obrazkiem? To mogłoby znaczyć, że w ogóle chcą nasze miasteczko umieścić w grze...

ODPOWIEDZ