HE - 1000 pkt.

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

mają nawet +2 do siły :D ale z manewrowością się nie zgodze nie biegają po lasach ale są szybsi ogulnie manewrowość taka sama jak WL , ale niestety dla mnie za drodzy jeden DP to jak 2 WL a jak chce się ich mieć porządnych to trzeba dawać sztandar, musyk i np. Banner of Ellyrion

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

Mają nawet +2 do siły przy szarży, są szybcy ale nie są lepsi w manewrowaniu - nie chodzą po lasach, są drodzy (1 DP = 2 WL) a poza tym mają 5 siły przy szarży a WL mają zawsze 6 sły więc osobiście wolę ich ale dzięki za rade

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Szymek zastanów się czasem co piszesz...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

odstąpcie....
I believe in Honour.!

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

@ Kosa
Po prostu nie sprawdziłem tekstu przed wysłaniem- oczywiście miało być +2, a nie +1.

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Oczywiście ciężka kawaleria jest droższa od piechoty. DP mają większy zasięg szarży o 6 cali mają więcej ataków, lepszy sejv. :P

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

@szymek

oczywiscie mi chodziło o czempiona i muzyka w łucznikach :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Młody Pajak pisze:Usuną bym chariota dał magowi scrolla i dał banner of sorcery WH lub bym ich jeszcze dopakował.
BoSorcery na 1000ptk? po co? myslisz, ze Ci WH przezyją? ;D jak dla mnie to ta rozpiska sie rozbija nawet o Dogs of War ;D bardzo amlo wyciagales z hajów...ktore naprawde potrafia byc grozne..

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no chyba postradałeś zmysły Gobo? :shock:

rozpiska jest narpawde dobra, ma dobry zamysł tylko leciutko ją zmodyfikować i będzie porządna, w zasadzie to te tiranoci tutaj mi nie leżą w ogóle i dać BoS i zmienić sprzęt magom i juz jest super, ale to zbliży się o ile nie stanie się zwyczajnym klasykiem, który już sie kreuje, a mozę wykreował, chociaż an to jeszcze za wczenie by mówić.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

właśnie o to mi chodzi nie chcę mieć takiej typowej armi... teraz w piątek będe ją testował.. sprzęt na magach będzie także sprawdzany a co do BoS to naprawde chętnie bym go wziął ale muszę pokombinować skąd wytrzasnąć 50 pkt. natomiast na 1350 mam podobną rozpe tylko że z BoS i PG

ODPOWIEDZ