Drużynowe Mistrzostwa Polski

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Wytłusczony to rzeczywiście kapitan. :) Poprawiłem już na stronie.

Tym, którzy sami malowali armie polecam zapoznanie się z tematem o turnieju malarskim na DMP: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=11553 :)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

thurion pisze:
12. Snot
Snot Alpha
Tomasz Ptasznik
Adrian "Chory" Choromański
Łukasz "Thurion" Łuczyński
Karol "Młody" Pietrowicz
Adam "Rzymek" Rzymowski
u nas kapitanem jest Młody nie Ptasznik, chyba ze wytluszczenie to cos innego ;)
Hmm trudno okreslić po takim e-mailu kto jest kapitanem. Założyłem że pierwszy podany gracz.
Siemano:). Zgłaszam nas żeby nie było potem że miejsc zabrakło:P.

Tomasz Ptasznik -
Adrian "Chory" Choromański -
Łukasz "Thurion" Łuczyński -
Karol "Młody" Pietrowicz -

Adam "Rzymek" Rzymowski
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, o 08:12 przez BOGINS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Jeśli jest taka powszechna wola i nikt nie ma nic przeciwko to chciałbym równiez zasugerowac ujawnienie armii - coby można było juz pokminic i pokombinować nad taktyką :)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

szafa@poznan pisze:Jeśli jest taka powszechna wola i nikt nie ma nic przeciwko to chciałbym równiez zasugerowac ujawnienie armii - coby można było juz pokminic i pokombinować nad taktyką :)
o to mi wlasnie chodzilo :D
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

wiem. i rok w rok były juz przy zapisach ujawniane armie i nikt sie nie burzył ani nie sprzeciwiał, wiec fajnie by było gdyby i tym razem tak było :)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

szafa@poznan pisze:wiem. i rok w rok były juz przy zapisach ujawniane armie i nikt sie nie burzył ani nie sprzeciwiał, wiec fajnie by było gdyby i tym razem tak było :)
uczciwiej byloby gdyby armie zostaly ujawnione wszystkie razem np 27mego sierpnia rano, ale tez jestem za ujawnieniem

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

mam dokladnie takie samo zdanie co thurion :)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Możemy ujawnić składy 27 w nocy. Wtedy jednak kategorycznie będziemy przestrzegać terminu zgłoszeń i nie zapiszemy drużyny, której zgłoszenie przyjdzie po 26. Chcemy żeby wszyscy mieli równe szanse.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

A może zamiast takiego drastycznego rozwiązania tradycyjne punkty dodatkowe dla zgłoszonych w czasie, tudzież karniaki dla spóźnialskich?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

tymbardziej ze kazdemu w ostatniej chwili moze sie sypnac sklad i będą mieli kogos innego :/

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

BOGINS pisze:Nowe drużyny dodane.
Pragnę przypomnież że nie wszystkie drużyny przysłały rozpy. Macie na to naturalnie jeszcze ooło 11 dni, jednakże sami o tym pamiętajcie! ja tam przypominać nie będę :P
Przypominam również o podawanie nazw klubu!!! i drużyn!!!
a rozpiski od Silesian Extremists dotarly?wyslane byly kilka dni temu a nie dostalismy zadnego potwierdzenia

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

b_sk pisze:A może zamiast takiego drastycznego rozwiązania tradycyjne punkty dodatkowe dla zgłoszonych w czasie, tudzież karniaki dla spóźnialskich?
To moim zdaniem niewiele zmieni i nie jestem zwolennikiem dawania dodatkowych punktów za rozpiskę na DMP, no nie wiem. Na wprowadzanie karnych też moim zdaniem za późno.

@Dudi - jeśli ktoś będzie miał emergency i mu się gracz zmieni to nie jest jakaś wielka tragedia i oczywiście dopuścimy zmianę. Poza tym bardzo często zmiana gracza wcale nie oznacza, zmiany armii.

27 od rana będą na stronie opublikowane armie, jakie są w składach. Jest jeszcze 8 dni na zapisy i mam nadzieję, że wszyscy chętni do tego czasu się zgłoszą.
quas pisze:a rozpiski od Silesian Extremists dotarly?wyslane byly kilka dni temu a nie dostalismy zadnego potwierdzenia
Jesteście wpisani na stronę, więc raczej dotarły. Jeśli nie dostaliście żadnego komentarza od Boginsa to albo jeszcze nie zdążył sprawdzić albo wszsytko ok ;) Poproszę go żeby wysyałał potwierdzenia jeśli wszystko jest w porządku.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Mam rozpiski od Aleksandra Preissa - 5.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jerzyn uaktualnij nasz team :)

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Wkradł się mały błąd, kapitanem drużyny Strefa Zero Luna Lane Squad jest Bartłomiej Stroiński a nie Łukasz Lubbe. :)

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

BOGINS pisze:Mam rozpiski od Aleksandra Preissa - 5.
no to wszystko gra
ja wtedy bylem odciety od sieci.

w zasadzie mam tylko jeszcze jedno pytanie-czy mozna juz zjechac w piatek wieczorem? dla odmiany nie chcielibysmy jechac na DMP w srodku nocy

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

quas pisze:w zasadzie mam tylko jeszcze jedno pytanie-czy mozna juz zjechac w piatek wieczorem? dla odmiany nie chcielibysmy jechac na DMP w srodku nocy
Wałkowane już tutaj kilka razy. ;) Tak można przyjechać w piątek. Konwent trwa od czwartku więc można przyjechać już w czwartek. A jak ktoś będzie chciał już w środę przyjechać to też go jakoś ugościmy ;)

Na stronie są dostępne numery telefonów do mnie i do Snajpera. Przyjeżdżających w piątek proszę o kontakt z jednym z nas jak już będziecie na miejscu i zanim wybierzecie się na recepcję. Załatwimy wtedy formalności tak żeby wszyscy byli zadowoleni.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Mam pytanie do organizatorów. Czy dopuszczone będą śmiecio-DLe, śmiecio-VCty i śmiecio-DE? Bo przydałoby się wiedzieć, czy należy przygotować się na stężenie tych armii zdecydowanie wyższe niż normalnie występujące w naturze.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

b_sk pisze:Mam pytanie do organizatorów. Czy dopuszczone będą śmiecio-DLe, śmiecio-VCty i śmiecio-DE? Bo przydałoby się wiedzieć, czy należy przygotować się na stężenie tych armii zdecydowanie wyższe niż normalnie występujące w naturze.
chodzi ci o fakt, że np. horrory to gobliny pomalowane na czerwono i z dziwną łapką na za miast miecza/włóczni? Jestem temu przeciwny. Do pewnego stopnia tyczy się to każdej armii. Jesli jednak ktoś ładnie przygotuje witchki - skonwertuje coś, czy cos w tym stylu, to się zobaczy. W każdym razie odpadają Hydry z jakiś gumowyk zabawek itp.
Wkradł się mały błąd, kapitanem drużyny Strefa Zero Luna Lane Squad jest Bartłomiej Stroiński a nie Łukasz Lubbe.
poprawimy.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

A mogą chyba być slaves z Skavenów , goblińskie ?

ODPOWIEDZ