Drużynowe Mistrzostwa Polski

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

niebyło problemu rok temu to i w tym roku nie bedzie ;) ..jakos rok temu byly na stołach najpiękniejsze armie jakie w życiu widziałem pomimo faktu, że nie było oceny malowania. ;)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

No i ok. Tak też będę robił.

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Panowie panowie. Trochę za bardzo się to wszystko zagalopowało... Bogins jakieś udziwnienia próbujesz wprowadzać ;) Spoko - damy radę określić czy ktoś gra proxami czy nie, nie jest potrzebny do tego żaden zapis.

Kilka razy już tu było powiedziane - chyba każdy wie czy gra proxami czy nie i ma jakieś własne sumienie.

Tak jak pisze JJ - czas będzie do niedzieli rano. W razie wypadku będziemy starali się pomóc. Jak ktoś przyjedzie z armią klocków Lego to nie zagra.

Mam nadzieję, że wątpliowści zostały wyjaśnione i marzy mi się żeby był to już koniec dyskusji o tym czy damselka z brodą to jeszcze prox czy już konwersja... ;)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
OstryTM
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111

Post autor: OstryTM »

Czy w krasnoludach oddział Ironbreakerów może służyć za oddział warriorów? ładne metalowe figurki, aż żal ich nie uzywać:)

Awatar użytkownika
Moczul
Mudżahedin
Posty: 250

Post autor: Moczul »

Thorm pisze:Czy w krasnoludach oddział Ironbreakerów może służyć za oddział warriorów? ładne metalowe figurki, aż żal ich nie uzywać:)
Wyślij proszę to pytanie do Boginsa na maila lub PM bo znowu zrobi się napinka co jest dopuszczone a co nie. Dostaniesz odpowiedz i wszyscy będą szczęśliwi. :wink:

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Ja dobrze widze, ze od ostatnich kilku stron pytacie czy cos jest proksem czy nie jest? Ja zawsze myslalem, ze na DMP to ludzie ogarnieci graja, ktorzy na przynajmniej paru turniejach byli...żalki. :D

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Wiesz chodzi o to ż ekomuś moze sie coś bardziej podobać Np ja mam armie Blood Elves i powiem szczerze że do De troche im brakuje. Ale wszystko zobaczycie ;)

ale np kumpel zamiast Hammererów ma obsłógantów do kowadła tak ma klocek 20 obsługantów thoreka i co takie piękne modele miały by sie kisić dlatego to ważne żeby zapytać organizatora bo co innego gdy ktoś ma Silver Healms za Dragon Princeów a co innego gdy ktoś ma tak jak ja np zamiast Hydry droższa Himerę z Rackhama bo pasuje klimatem do armi :D

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

jezus, maria swieta, droga, matka boska od siedmiu bolesci i innych bolesci lichenia...
a ja mam duza kupe bo to wielki nieczysty. przestancie juz!
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Do 40 albo chociaż 30 teamów uda się dobić?

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Thorm pisze:Czy w krasnoludach oddział Ironbreakerów może służyć za oddział warriorów? ładne metalowe figurki, aż żal ich nie uzywać:)
Hmm wcześniej powiedziałem że Sh nie mogą być DP, tak więc jestem za tym że i działa to w drugą stronę, czyli metal nie może być plastykiem.

Jednak po wypowiedzi Miśka nie wiem co mam dalej czynić w tej kwestii, a więc resztę Pm'ków w stylu czy moi maruderzy mogą robić za rycerzy khorna, tudzież czy driada z wymienioną rączką i pomalowana na różowo to slaaneshystka proszę kierować to Miśka :)
Pozdrawiam.

Siimson
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Siimson »

Do 40 albo chociaż 30 teamów uda się dobić?
Szczecin lada chwila wyśle zgłoszenie 4-5 teamów więc bariera 30 na pewno pęknie.Imo 40stka się zbierze ;]

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Jeszcze Gorzów i Legion, więc myślę że będzie komplecik, fajnie jest jak jest komplecik :D

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

dobra jutro konkretnie zgloszenia razem z rozpami powinnismy wyslac.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Prosiłbym o zmian regulaminu i dopisanie adresu ze zgłoszeniami ;)

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

PiotrekN pisze:Do 40 albo chociaż 30 teamów uda się dobić?
obstawiam, ze niektorzy co za dlugo zwlekaja beda musieli obejsc sie smakiem :wink:
mysle ze bedzie 40 teamow na bank...
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Jeźdźcy Hardkoru oczywiście się stawią 8)

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Gobos pisze: obstawiam, ze niektorzy co za dlugo zwlekaja beda musieli obejsc sie smakiem :wink:
A ja obstawiam, ze w razie W dostawia wiecej stolow :wink:

Awatar użytkownika
nightclower16
Mudżahedin
Posty: 229
Lokalizacja: SNOT - Gdańsk

Post autor: nightclower16 »

Snot beta także się zjawi, więc możesz zarezerwować miejsce .. ;)

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

kult tez wyśle zgłoszenie

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Panowie - nie zapowiadać się przez stronę bo to nic nie daje. Wysyłajcie zgłsozenia z rozpiskami do Boginsa :)
Furion pisze:
Gobos pisze: obstawiam, ze niektorzy co za dlugo zwlekaja beda musieli obejsc sie smakiem :wink:
A ja obstawiam, ze w razie W dostawia wiecej stolow :wink:
O kilka drużyn możemy limit zwiększyć. Wolałbym jednak uniknąć dodawania 5 czy więcej drużyn ze względu na komfort gry. Po prostu zacznie się na sali robić ciasno...
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

ODPOWIEDZ