Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia wojowników?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

pojawil sie koszt punktowy rycerza... 40 pkt :) do tego Command, jakis sztandar, mark of khorne... w rozrachunku wyjdzie cos kolo 60 pkt za model...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

lol ,a ktoś się czepiał ,że bloodcrusherzy są drodzy :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

thurion pisze:pojawil sie koszt punktowy rycerza... 40 pkt :) do tego Command, jakis sztandar, mark of khorne... w rozrachunku wyjdzie cos kolo 60 pkt za model...
Gdzie w WD czy warseerze? czy jesszcze gdzie indziej?

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

I tak tragicnie nei jest, BK 55pk za model a są tylko minimalnie lepsi :P

EDIt: Albo nawet nie, mniejszy sv, inicjatywa i są w rare.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2008, o 14:32 przez Piotrax, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

ale wiecie co ,mnie się podoba tzn. będzie 30 modeli na krzyż i w końcu może pomaluje jakąś armię do końca :wink:

edit:
ale zwyklaki (jeżeli będą mieli chaos armour) to będą tacy wybrańcy już nie 0-1 :wink: 2 ataki siła 5 (albo 4+ lanca) i 1 + sv. za 40 pkt. obecnie jakoś 45 kosztują :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Zwykli undivided podniesieni do chosen kosztują 38pts/model w tym white dwarfowym army list. Ale 2pkt w tą czy w tamtą to róznicy przynajmniej mi nie zrobi ;)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja tylko mam nadzieje ,że nadrobią brak lataczy (np: wilczkami z M9 i fastem :wink: ) .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Grand Admiral Thrawn pisze:Zwykli undivided podniesieni do chosen kosztują 38pts/model w tym white dwarfowym army list. Ale 2pkt w tą czy w tamtą to róznicy przynajmniej mi nie zrobi ;)
ale nie mają magicznych ataków :wink:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

no koszt indywidualny tragiczny nie jest... ale w ogolnym rozrachunku naprawde nie widze tej armii... cory 300pkt, 2x rycerze 600pkt, 2x rare 600pkt, smok 600pkt, zostaje ci jakies 150pkt na jednego caddego i to wszystko :) 3DD, 2 scrolle... ok 30 modeli... :P

wolalbym mimo wszsytko miec mozliwosc wystawienia rycerza bez bajerkow za 30pkt za model

Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

Juz od jakies czasu sluchajac plotek mam odczucia podobne do thuriona... generalnie to bieda narazie... jeszcze jak nie bedzie ani skirmishu z mv co najmniej 5 albo lataczy to juz wogole armia do dupy a nie do grania...

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

No tak, armia na 30 modeli, zdecydowanie, laboga, przeciez tam piechoty nawet nie ma.
Uerph.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

thurion pisze:no koszt indywidualny tragiczny nie jest... ale w ogolnym rozrachunku naprawde nie widze tej armii... cory 300pkt, 2x rycerze 600pkt, 2x rare 600pkt, smok 600pkt, zostaje ci jakies 150pkt na jednego caddego i to wszystko :) 3DD, 2 scrolle... ok 30 modeli... :P

wolalbym mimo wszsytko miec mozliwosc wystawienia rycerza bez bajerkow za 30pkt za model
Ja tam uważam, że armia to 300 pkt w core, 500 w 3x specialach, rare za 400 i zostaje 1000 na herosów. 3x marauderzy, 3x psy, 1x knighci, 1x ogry/trolle i moze 5-6 forsakenów. Po za tym smok może teraz nie być aż tak obowiązkowy...
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

trikk pisze:
Ja tam uważam, że armia to 300 pkt w core, 500 w 3x specialach, rare za 400 i zostaje 1000 na herosów. 3x marauderzy, 3x psy, 1x knighci, 1x ogry/trolle i moze 5-6 forsakenów. Po za tym smok może teraz nie być aż tak obowiązkowy...
i powiedz mi teraz w jaki sposob chcesz wygrac z demonami, vc, imperium, czy nowymi de...

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

zalezy czy Vc/demony/EMpire/DE bedą wyżyłowane ;)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

chyba że forsakeni będą 10+:P swoją drogą ciekawe po ile punktów będą, czy bedzie dla nich możliwość cg.. no i z savem 5+ będą spadać dość szybko.
hellki mogą być tańsze niż 300p, mogą być trochę gorsze obecnie jak nie są 0-1.
skirmishe można nawet przeżyć jakoś.. spawny je trochę zastępują z tym że rara trzeba poświęcić... gorzej z wykopywaniem z lasu wszelkiego śmiecia i magów:/ pewnie magią się trzeba bedzie wspomagać. może jakiś unit będzie miał łażenie po lesie za free czy coś...
boję się żeby ta armia ne zrobiła się takim młotem nieciekawym;/
khorn daje tylko frenzy? nomore free DD? bida:/
ciekawe czy rerolka psychologii zostanie jak sie weźmie marke.. i czy maruderzy tezto beda mieć;) ale jak będą mogli mieć marki to pewnie i rerolkę też;)

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Dobra pierdzenie o szopenie. Nie wiadomo ile dokaldnie co kosztuje, co bedzie giete, a z czego sie zrezygnuje. Dlatego naprzod moi szperacze! Szukac po necie nowej listy. :D

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Nehan pisze:
Grand Admiral Thrawn pisze:Zwykli undivided podniesieni do chosen kosztują 38pts/model w tym white dwarfowym army list. Ale 2pkt w tą czy w tamtą to róznicy przynajmniej mi nie zrobi ;)
ale nie mają magicznych ataków :wink:
Wiem :) dlatego te 2 punkciki są mi lotto :wink:

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

thurion pisze:
trikk pisze:
Ja tam uważam, że armia to 300 pkt w core, 500 w 3x specialach, rare za 400 i zostaje 1000 na herosów. 3x marauderzy, 3x psy, 1x knighci, 1x ogry/trolle i moze 5-6 forsakenów. Po za tym smok może teraz nie być aż tak obowiązkowy...
i powiedz mi teraz w jaki sposob chcesz wygrac z demonami, vc, imperium, czy nowymi de...
Nie wiem, wiem za mało, nie znam przedmiotów, dokładnych kosztów, lore`ów, działania marków itp. Myślę, że zamiana furii i screamerów na tańszą armię z lepszymi statami, przedmiotami itp nie będzie aż tak straszna.
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Helka ma byc ponoc slabsza i nadal bedzie mogla brac gifty.
Forsaken po 18-19 pts bodajze plus jakies marki.
Mam nadzieje ze magia bedzie dawac rade z plotek to slyszalem o czarze tzeentcha, 15+ 2d6 hitow z sila 2d6 jak rzucisz 11-12 na sile sciagasz caly regon w ktory polecial czar :twisted:
Ogolnie pozyjemy zobaczymy moze sie np okazac ze rycerze beda obssyac i grac sie na nich nie ebdzie a np. trolle beda przemistrzami i podstawa kazdej rozpiski :lol2:

Zablokowany